Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ori US, napewno nie wyjdzie, ale może chociaż w podobie :wink4:, jak bede kroił lampy pod bixenon, to odrazu ogarnę ten odblask :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekorty pryśnięte srebrnym lakierem :) Trochę duży kontrast, ale myślę że spoko jest.

c6c3d73fd8c36f65m.jpg ed6aa6bb5565d01dm.jpg 5c3ba1031c590909m.jpg 0a66124619900f1dm.jpg 2034b9133940730am.jpg

prawie jak u mnie :wink4: bardzo mi się podoba :good:

img8882x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekorty pryśnięte srebrnym lakierem :) Trochę duży kontrast, ale myślę że spoko jest.

c6c3d73fd8c36f65m.jpg ed6aa6bb5565d01dm.jpg 5c3ba1031c590909m.jpg 0a66124619900f1dm.jpg 2034b9133940730am.jpg

prawie jak u mnie :wink4: bardzo mi się podoba :good:

img8882x.jpg

otototo u mnie też tak bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov dokładnie coś podobnego, tylko że ty masz jakiś mądrzejszy kalkulator i robisz mądrzejsze zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov dokładnie coś podobnego, tylko że ty masz jakiś mądrzejszy kalkulator i robisz mądrzejsze zdjęcia :)

to sprzedażowe foto :embarrassed: :gwizdanie:

BTW takie "szczotkowane" alu jest bardziej praktyczne, bo jak się zrobią jakieś ryski od pasów czy coś, to zawsze można to przepolerować wodnym papierkiem i wygląda jak nówka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Wcześniej miałem w słupku trochę mi się znudziło, zaś w kratki teraz każdy wkłada. Nie przeszkadzają w codziennej jeździe, nie walą po oczach, na liczniku z perspektywy kierowcy też widoczność okej, także jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK :kox: kupowałes jakaś obudowe na te zegary czy sam zrobiłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają w komplecie takie prowizoryczne kubeczki jak i całą resztę potrzebną do takiego zamontowania, także obywa się bez kombinacji :) .

W przyszłości wyszpachluję podstawę i dam cała obudowę przełączników do flokowania, także będzie jakoś to już wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...