Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to ja zebrałem trochę zabawek i gotów jestem do motażu :decayed::

d4975da2fb896e5cm.jpg

Flansza do wydechu:

a42991bc7f0408cam.jpg

07dd7c4689af0bb0m.jpg

1a14120775b76fefm.jpg

Zaślepka do EGR:

7490deb29009d110m.jpg

Opublikowano

łukasz no widać trochę skoszona jest ale tragedii nie ma

irku jak zawsze profi robota :good: dudi75 miał kolektor od awx nówkę sztukę za śmieszny pieniądz, a nie powiem bo zainteresował mnie montaż tego turba do 8V R4

Opublikowano

Jak tam mody?? Zrobisz mi ten kolektor :cool1: do 1.9?? :evil:

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek dopchałem się na kanał, bo była do tej pory robiona A4 Kolegi Rafkinsa (SWAP wału i pompy na tą z BKD) i jakaś przekładka silnika z ATD na BLT w Golfie IV.

Sam jestem ciekaw co wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Jak będziesz mieć jakiś nowy wykres z nową turbiną to wklej bo muszę pokazać jednemu niedowiarkowi który ograniczył się turbina z brd i się onanizuje przy niej.... a turbine z CAHA uważa za gó....no wartą... :wallbash:

Opublikowano

eb99453e5168f52cmed.jpg

autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz mieć jakiś nowy wykres z nową turbiną to wklej bo muszę pokazać jednemu niedowiarkowi który ograniczył się turbina z brd i się onanizuje przy niej.... a turbine z CAHA uważa za gó....no wartą... :wallbash:

Mówisz o Marewelu? Przecież to złośliwy troll, a Ty dajesz się podpuszczać :decayed:

Opublikowano

Wsumie tego trola się nie przekona..... Zawsze będzie mu się coś wydawać ale nie będzie wiedzial co... :mysli:

Opublikowano

heh.... co za gość... :polew:

Opublikowano
  • Autor

No dobra turbina już na wozie. :decayed:

Poza nową flanszą do wydechu (widoczną na wcześniejszych zdjęciach) nic, ale to absolutnie nic nie musiałem rezać. Wszystko pasuje P&P. Klektor, turbina, tłumik szmerów przepływy, wąż spustowy, uszczelki i tyle. Tylko ja miałem już prawy IC od BRD. Jedyne przeróbki to przykręcony w innym miejscu wspornik przewodu smarowania turbiny i wypięty pierwszy odcinek węża od BRD (zastąpił go tłumik szmerów przeływu).

Wszystko poza tym idealnie pasowało i ma wygląd absolutnego oryginału.

Zdjęcia dziś po 22.00.

Opublikowano

Jaro, a jak to się będzie miało do b7 tylko, że z silnikiem 1.9 o oznaczeniu BRB?

Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

Więcej rzeźby.

- przerobienie kolektora wylotowego,

- podniesienie chłodnicy spalin z EGR,

- przerobienie flanszy do wydechu,

- jak masz tylko lewy IC to dopasowanie węża od tłumika szmerów przepływu do belki,

- zamocowanie węża spływowego od 2.0 TDI CR.

Opublikowano

Dzięki za szybką odpowiedź, niewiarygodne. :kox:

Czyli pozostaje zrobienie tego samego co u petera, któremu pomagałeś? Tzn. turbo BRD i dodatkowy IC. Czy widzisz jakaś dobrą/lepszą alternatywę?

Bo powiem szczerze, że temat CAHA mocno mnie zainteresował.

Opublikowano

a czy ta turbina jest wydajniejsza od BRDowskiej? i czy gra jest warta świeczki...?

Opublikowano
  • Autor

a czy ta turbina jest wydajniejsza od BRDowskiej? i czy gra jest warta świeczki...?

A masz nowe fabrycznie BRD w sensownych cenach? :cool1:

Opublikowano

nie no ja u siebie mam turbinke BRD i pytam czy opłaca się ją wymienić na taką

Opublikowano
  • Autor

Siemian zysk na mocy to raczej wielki nie będzie i nie na to się nastawiałem. Podaję ludziom gotowy manual w czasie niedoboru BRD.

Pierwsze wrażenia z jazdy - turbina wcześniej wstaje z dołu. Poza tym wydaje takie same odgłosy jak BRD - świszcze, sapie, szumi i ładuje jak wściekła :evil:

Zobaczymy na co ją stać przy takim samym setupie machanicznym jak BRD, kiedy Rogal ogarnie się troche z nowonarodzoną córeczką.

O.T. Gratulacje dla Witka i Małżonki :)

Jakby ktoś potrzebował BRD w idealnym stanie to proszę na PW.

Zdjęcia będą jutro, po genialny Olympus Miu nie ma mini USB, a jakiś nietypowy kabel :confused4:

Opublikowano

Siemian zysk na mocy to raczej wielki nie będzie i nie na to się nastawiałem. Podaję ludziom gotowy manual w czasie niedoboru BRD.

Pierwsze wrażenia z jazdy - turbina wcześniej wstaje z dołu. Poza tym wydaje takie same odgłosy jak BRD - świszcze, sapie, szumi i ładuje jak wściekła :evil:

Zobaczymy na co ją stać przy takim samym setupie machanicznym jak BRD, kiedy Rogal ogarnie się troche z nowonarodzoną córeczką.

O.T. Gratulacje dla Witka i Małżonki :)

Jakby ktoś potrzebował BRD w idealnym stanie to proszę na PW.

Zdjęcia będą jutro, po genialny Olympus Miu nie ma mini USB, a jakiś nietypowy kabel :confused4:

aaaa... no to chyba że tak... To tak cięzko teraz o BRD??

Dobrze że ja już mam :decayed: :decayed:

I odgłosy wydaje podobne... a to Ci... :naughty::kox:

Opublikowano

Jaro

jak zawsze fajne mody kombinujesz, miło sie czyta, pozdrawiam

Opublikowano

Irek mistrzu. Teraz spowodowałeś niedobór turbin CAHA na allegro.

No i wzrost cen oczywiście. Sprzedawcy powinni Ci prowizję płacić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.