Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...


Rekomendowane odpowiedzi

mam 10 poduszek (o ile są) tzn 2 przód 2 w fotelach i w każdym słupku też czyli to jest jako kurtyna chyba ale są znaczki airbag na słupkach więc się wacham czy niczego tam nie uszkodzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszek po pierwsze jest 6 bo kurtyny się liczy jako jedna na stronę czyli 2+2+2=6. Po drugie samym zdjęciem plastikowej osłony słupka raczej trudno coś uszkodzić, więc albo olać temat jak boisz się ruszać albo do dzieła :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszek po pierwsze jest 6 bo kurtyny się liczy jako jedna na stronę czyli 2+2+2=6. Po drugie samym zdjęciem plastikowej osłony słupka raczej trudno coś uszkodzić, więc albo olać temat jak boisz się ruszać albo do dzieła :chytry:

Chyba nie masz kolego racji, ja mam passata i tez mam tak jak kolega opisał. Czyli 2 kurtyny w fotelach chroniące dolną część ciała i 2 w słupkach (na słupku jest napisane AIRBAG), ale ta kurtyna wychodzi ze słupka na dach (taka litera L), nie jestem pewien na 100 %. Trzeba sprawdzić w ETCE, ale ja bym nie próbował tam nic dziurawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Miły więc nie będę w słupku nic wkręcał pomyśle o innym miejscu a puki co grucha leży w drzwiach a koło kierownicy to za bardzo kabel wisi więc nie wiem gdzie by ją zamontować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, Uniden 510 zmiescil sie tam gdzie jest miejsce chyba na ksiazke serwisowa, wchodzi idealnie i nie trzeba mocowac. A grucha w tym schowku po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo, uniden 520 w półce po lewej, a grucha w drzwiach, tylko trzeba uważać przy zamykaniu drzwi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przewieszoną przez kierownicę.

Ale jutro zrobię tak jak ma chudineze, fajny patent i bez śladów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chudineze a jak mam kurtynę boczną w słupkach to przy wkręcaniu wkrętów nie będzie zonka?? :kox:

Ja się nie spotkałem z kurtynami w B5 :mysli: więc nie wiem ale pewnie nie będzie to dobre.

jak się nie spotkałeś jak widziałeś u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chudineze a jak mam kurtynę boczną w słupkach to przy wkręcaniu wkrętów nie będzie zonka?? :kox:

Ja się nie spotkałem z kurtynami w B5 :mysli: więc nie wiem ale pewnie nie będzie to dobre.

jak się nie spotkałeś jak widziałeś u mnie

Hehe, no i się wydało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki gruchę wsadziłem jak na fotkach stronce wcześniej przy nawiewie z tym że tą blaszkę na której się wiesza gruchę wygiąłem i jest jak by wyżej od góry nakładana żadnego wiercenia ani dziurawienia wcisnąłem blaszkę miedzy nawiew a jej tunel w szczelinę w każdej chwili mogę to wyjąc i nie bedzię śladu zrobię fotkę wrzucę na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...