Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:th: :audi:

nie złe przyspieszenie .. jak XJR :evil:

ahh..nic dodać nic ująć :oklaski:

Opublikowano

Gratulacje super :oklaski:

Opublikowano

to jest inna epoka patrząc na mojego, CUDO! :th: też takiego bede miał, tylko nie wiem kiedy :evil:

Opublikowano

fajne autko, nie ma WT to nie wiem jakich opini sie spodziewałeś :foch: wole jednak jak ludzie wklejają do tego tematu autka ze szpachleksem, siateksem, kołpakeksem i innym gówneksem bo wtedy można sie pośmiać, ochrznić ich i odrazu sie humor poprawia :decayed:

PS. zaczynam żałować, bo miałem do wyboru B7 3.0 Tdi i B5 1.9Tdi :D

PS2.

Niunia jest cudowna

REX sie zakochał w Niuni REX sie zakochał w Niuni :dance:

Opublikowano
  • Autor

No Keżor sorki :D Staram sie nie robić festynu :)

Myśle co by jeszcze przyrezać ale coś nie mam pomysłu, hmmmm

Opublikowano

fajna furka :slina:do setki podejrzewam dochodzi poniżej 10 sec.......................na ręcznym :>

Opublikowano

ono: Naklejka "pajonier" z tyłu... Pasi? ;>

Opublikowano
Myśle co by jeszcze przyrezać ale coś nie mam pomysłu, hmmmm

podłącz kamerę z parking assistance'a do RNS-E

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

No może i ciekawy pomysł ale do tego trzeba tuner TV , a z tym kurde problem.

Opublikowano
No może i ciekawy pomysł ale do tego trzeba tuner TV , a z tym kurde problem.

eee, dlaczego problem ?

Opublikowano
  • Autor

Bo trudno je dostać , podobno ma być jakaś tam literka i jest ich bardzo mało , ja mam obsług głosową i trzeba literke S chyba czy jakoś tak kuwa. Kolo mi kupi jak sie tylko pokarze gdzieś.

Opublikowano

ja pitole co za kaszalot..w realu taki kibel że hej..weź go sprzedaj chopie.. :foch:

Opublikowano
  • Autor

Adaś nie rób wstydu dresie .... hyhyhyhy

Opublikowano

ja pitole co za kaszalot..w realu taki kibel że hej..weź go sprzedaj chopie.. :foch:

No, wreszcie pierwszy co nie kadzi, bo już mdło się robiło od tych pochwał :polew:

No, auto, jak auto.

Fajne jest, nie powiem.

Ale Webasto, to nie masz, tapicerka jasna-łatwobrudząca się. I kierowca palący. A i przeglądy w ASO trza robić-drogie to Panie, drogie. Felgi też nie każdemu mogą sie podobać...

To, wielkiej wartości przy odsprzedaży mieć nie będzie...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bardzo fajna niunia :):a4fan:

Opublikowano
  • Autor

A Wit powiem ci że z tapicerką to sam jestem pozytywnie zaskoczony bo też myślałem że będzie syf na maxa , a jest przeciwnie ,mniej na niej widać niż na czarnej . No i wygląd jasnego środka a czarnego jest nie do porównania :)

I nie mów mi o drogich/tanich przeglądach, bo wczoraj robiłem, zawsze robie duży przegląd czyli co 15 tyś wymiana wszystkiego a nie jak książka pisze filtr paliwa przeciwpyłkowy itd co 30 tyś :confused4: No ale zdrowa niunia to podstawa :)

Opublikowano

Wit zapomniales dodac ze ma koncowki wydechu od Fiata Pandy :D

Felgi też nie każdemu mogą sie podobać

najlepszym expertem od felg jest Q ale ona to nawet na te oniaka nie popatrzyla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli Q wybrała poźka na swojego Mena to śmie powątpiewać w jej dobry gust :D

Opublikowano
  • Autor

:drool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.