Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Tylne amortyzatory


Gość MIKOłAJ 44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MIKOłAJ 44

Witam.

Mam może mi ktoś pomoże. Wymieniałem tylne amory .Po wymianie po prawej stronie strasznie wali na dziurach.Robił to mechanik.Byłem żeby sprawdził co sie dzieje.Stwierdził że jest wszystko ok.Kazał mi jechac do diagnosty zeby mi sprawdził.W swojej a4 duzo robie sam ale wtedy nie miałem czasu.Poprawie to sam ale co sprawdzic.Mocno stuka jak auto przechyla sie na zakrecie na lewa strone i na dziurach nie idzie jechac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie dokrecił dobrze amora lub zapomniał czegos załozyc. zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MIKOłAJ 44

Wymontowac amora .Bujam autem na boki nic nie słychac. Ale wczoraj wiozłem z tyłu trzy osoby to wszystko było ok.Tylko wysiedli to masakra.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 10:10_________________________________________________Ccy do zdjecia sprężyny potrzeby jest sciagacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem profesjonalistą ale ostatnio sam również wymieniałem tylne amory i nie potrzebowałem żadnych sciągaczy, po odkręceniu nakrętki z czopu amora sprężyna nawet nie strzeliła, no nie wiem może mam inne sprężyny ale według mnie były standartowe, jestem skłonny zgodzić się że przy wyminie przednich to raczej bez ściągacza się nie obejdzie- co prawda przodu nie wymieniałem ale za to przy lifcie mojej vitarki bez ściągacza na przód sie nie obyło, podejrzewam że przód ma o wiele twardsze springi

dodam jeszcze że przy skręcaniu kolumny wystarczy ci siła twojej masy ciała (chyba ze ważysz 50-60 kg) :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...