Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.9 TDi AFN


rickjames

Rekomendowane odpowiedzi

Auto jak w temacie i moim profilu(seria), no a po wywaleniu kata,przeczyszczeniu turbo i wspaniałej robocie Dynosoftu wyszło tak:

31ipr.jpg

Pytania typu:"jakie wrażenia z jazdy" albo czy "jeździ się lepiej?" są po prostu nie na miejscu;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny standardowy jak na AFNa wirusik :good: Mogłeś sie pokusić o wiecej niutków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kosztownie jak to wygląda?

I co na to dwumas? ;=)

Spoko wytrzyma, rób nie będziesz żałował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania typu:"jakie wrażenia z jazdy" albo czy "jeździ się lepiej?" są po prostu nie na miejscu;))))

nie ma po co się pytać, niedługo przyzwyczaisz się do nowej mocy i zrobi Ci się małooo a wraz z tym wrażenia z jazdy będą nędzne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że po mieście to 7s/100 czyli okolice 190KM wystarczają :)

i jeśli się chce mieć większe parcie to chyba trzeba zejść z masą :)

ja mam 140/315 i odczuwam różnice jazdy na rezerwie a jazdą z pełnym bakiem :)[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:00_________________________________________________na autostradzie oczywiście zawsze mało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby osiagnać 7s w tym silniku to juz trzeba sie wykosztować w gratach, programik zrobi całe 10s :gwizdanie:(przeważnie) wiec w sumie szału nie ma :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pany jakie v maxy macie na tym koksie? tzn na 140km? mam bardzo podobnie zrobiony program, ale juz sie oswoilem z tym i chyba trzeba zaczac graty wymieniac... :naughty: ale fakt, z programem ciekawiej... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pany jakie v maxy macie na tym koksie? tzn na 140km? mam bardzo podobnie zrobiony program, ale juz sie oswoilem z tym i chyba trzeba zaczac graty wymieniac... :naughty: ale fakt, z programem ciekawiej... :cool1:

zapraszam to pokrewnego wątku AFN + chip - osiągi -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_osiagi_afn_chip-t131430.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...