Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

hołly szit :shocked: co to za gril ? wyglada jakby jakas ozdoba sciagnieta z kotla centralnego ogrzewania.

Jesli nikt nic negatywnego nie mowil Ci o tym osobiscie tzn ze poprostu sie nie zna lub boi sie krytykowac madafaka chrom na metry :tongue4:

Jak juz ktos pisal daj ori gril gora i dol a lampy z czarnym srodkiem ..niekoniecznie xenon chyba ze lubisz slepic innych :thumbdown:

Pozatym fajny kolor i :mysli: fajny kolor :)

jeśłi nikt nic negatywnego nei pisał....a późńiej piszesz "Jak juz ktos pisal" chyba coś tu kręcisz... :polew: :polew: to pisał czy nie pisał

oj wpadles bo napisalem "Jesli nikt nic negatywnego nie mowil Ci o tym osobiscie" :) czytaj uwaznie

a co to za Tomus1985 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem na temat tego autka z racji że widuję je dość często :naughty: Co do felg, to trzeba samochód widzieć na żywo, bo naprawdę ładnie się prezentuję :tongue4: dokładka z CUPRY spasował bardzo ładnie. No a widząc i słysząc ile pracy wsadził w to autko kamelus_ to naprawdę gratuluje zapału :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa w pierwszej chwili myślałem że oglądam wątek Artura:decayed: fura miażdży:slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest git! Wiele zmian i wszystkie na plus! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 roku ciszy w temacie a tu takie rezanie. Pieeeeenkny sedanik. Ostatnio wogóle ten kolor mnie zajebiaszczo podchodzi. BRAVO BRAVO BRAVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNA ! :slina: Widać dużo pracy i zaangażowania, gratulacje autka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fura..jeszcze nakładki pedałów z rs-a by dodały smaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kamil jest piękna-taką sztukę przyjemnie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie poszlo grubo :D gratki naprawdę fura za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fura..jeszcze nakładki pedałów z rs-a by dodały smaczku

Nakładeczki oczywiście wpadna w najbliższym czasie razem z gałeczką z TT 8j s-line.

Pany wielkie dzieki za słowa uznania. Jest mi tymbardziej miło bo już autko mi sie troche opatrzyło tak że nawet myślalem o sprzedaży ale koniec końcow chyba zostanie jeszcze na dwa lata (albo na stale w cieplym garażu). Jeszcze zobacze. Auto jest o tyle ciekawe że od nowości mialo dbających wlaścicieli i dzieki temu wszystkie blachy ma w ori lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...