Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Posiadaczem :audi: jestem od 30.12.2009
Silnik 1.9 Tdi 131km

Wyposażenie:
- wykończenia wnętrza w drewnie
- podłokietnik (przód i tył)
- parktronik (tył)
- klimatronik 2-strefowy
- xenony
- skóra kremowa
- 3 ramienna kierownica
- gała i ręczny w skórze,
- 8x AirBag
- chrom pakiet
- kontrola trakcji ESP (ABS, ASR)
- dokładki zderzaków w kolorze nadwozia
- centr. zamek zdalnie sterowany
- halogeny
- cd / sony bylo
- elektryczne lusterka
- elektryczne szybki przod
- częściowy pakiet oświetlenie (podłokietnik, drzwi, popielniczka)
- worek na narty
- lusterka a`la S4
- lodówka (w schowku)
- centralny zamek-sterowany z pilota+domykanie i otwieranie szyb z pilota
- dokładka zderzak + progi ABT

IMG_20140406_110421.jpg
DSC_0078.jpg

ZROBIONE:
2010r
- montaż blokady skrzyni biegów
- płyta silnika i skrzyni
- radio concert II+ sub do bagażnika (tył zasilany cały Magnatem + podłącznie CAN)
- nowy wizytownik i przycisk świateł awaryjnych (stare pouszkadzane)
- wymiana panela klimy (wytarte przyciski)
- nowe kolka 18' (225/40/18 et 29)
- naprawa zawisu schowka :gwizdanie:
- naprawa zamknięcia podłokietnika przód :gwizdanie:
- nowa korbka podnoszenia szyby - tył
- montaż alarmu
- montaż CB
- postojówki LED
- pakiet oświetlenie:- wizytownik,- kubek, - kratki nawiewu, - diody w blendę, -podświetlenie dojścia, -podświetlenie nóg.
- pełen Fis - wymiana i montaż nowej manteki,
- podgrzewane lusterka,
- uszczelka pod maskę,
- akumulator Centra Futura 77Ah 770A,
- dywaniki gumowe :decayed:
- nowy przycisk ESP :decayed:
- wymiana siatki w zderzaku przednim + górny grill w czarnym półmacie (Tomiczka :notworthy:)
- obszycie kierownicy i drążka
2011r
- osłona silnika na sreberko (by Tomiczka :notworthy:)
- wydech od 2.5 Tdi ( podziękowania dla Lemana)+koncowki Ulter N1-90RS+kat out :gwizdanie:
- dokładka na dwa dyfuzory (podziękowania dla Czestera)
- klocki TRW - tył ( TOM77 + Motul i komplecik filtrów MANN, plyn wspomagania i płyn hamulcowy)
- wycieraczki aero z B7 (podziękowania dla Czakiego)
- klocki TRW - przód + tarcze ATE ( znowu :notworthy:TOM77)
- lotka S4
- WIRUS BY MOTORS 174,7KM i 373,8 Nm dzięki WITEK :notworthy: :notworthy: :notworthy:
- spryskiwacze mgiełkowe
- zawieszenie -30 KW od Prezesa HUGO + nowe osłony amorów i odboje
- montaż zmieniarki do schowka - podziekowania dla WRCLaguna
- montaż tempomatu :dance::radocha:
- lusterko fotochromowe
- wymiana pokrwy podłokietnika
2012r
- dystans na zimę - by Bula87 :notworthy:
- RNS-E - podziękowania dla Siemiana za komplecik i dla BART`sa za montaż (2012)
- Moduł BT (H) - również wielkie dzięki dla Siemiana (2012)
- Kierownica MF z B8 i znowu Siemiana :notworthy:(2012)
- gałka S-line - czarna (2012)
- dźwignia ręcznego - czarna (2012)
- nowe opony na lato 225/40 R18 (Pirelli P Zero)
- podgrzewanie siedzeń przód
- DRL By Domin&Ostasmarcinek
- włącznik z funkcją auto
- Bixenon z soczewką B8 by Gwerty
- led pod tablicę z tyłu
- grill S4
- nakładki RS4
- wieksze hamulce 320 (Ferrodo klocki+tarcze320mm) Dzięki -Devastation-
2013r
- egr out
- hamulce na tył 288mm (Zimmerman+Bosch)
- nowe lustra z ori podgrzewaniem
- lustro pod fotochrom z B6 i wymina MCE ver. F (by Domin&Marcino)
- wymiana półki na taką z roletą elektryczną
- elektryczne szybki z tyłu
- uruchomienie SDS
- zabudowa bagażnika
- licznik z kolorowym fisem
- elektrycznę lędźwie
- 18" s-line + pirelli snowsport (zima)
- listwy progowe s-line B6
- bagażnik otwierany z pilota
- nowe ori dywaniki gumowe na zimę
- diody w lampkę tylną podsufitki
- adapter pod RNS_E do podłączenia TV idt
- włącznik świateł w chromie
- no i podlaczenie tych pie..ych sprysków lampek przednich
- zewnętrzne lusterka fotochromowe
- przewody hamulcowe w oplocie by DEV\
- CB President William + Sirio Omega 27
- kierunki "chromowane"

2014r

- webasto termo top t
- wymienione zbiorniki sprysków na takie pod xenon
- 19" 8,5" i ET48 - opony Hankook Ventus Sport K104 235/35
- lusterko fotochrom. z kompasem
- kierownica TTS
- sprzęgło+dwumas Sachs
- dokładka s-line na tył
- dekory piano black
- przewietrzanie,
- TV, aux i usb,
- fotele w pełnej elektryce,



2015
- ściemnione wszystkie szyby,

- nowy piec termotop C

- sterowanie webasto w zegarach i z telefonu,

- podłokietnik z tyłu z "Mc donaldem"

Pozdrawiam
Artur82

Edytowane przez Artur82

Opublikowano

Artur wiadomo bryka elegancka

plany jak najbardziej na + , teraz tylko jakieś ładne alu i fura jak ta lala :wink4:

Opublikowano

Jak myslicie czy to jest standardowy zawias?? Czy cosik moglo bys kombinowane??

Wydaje mi się że standard...

- nowe kolka 17' lub 18' jeszcze nie wiem

Koniecznie bo na tych chyba 15'' z tym zderzakiem to koszmanie wygląda na większych będzie git :good:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem to sa 15" ale opcja zima i powiem ze na zime na bank bym inncy nie zalozyl

Opublikowano

wiem wiem to są 15" ale opcja zima i powiem ze na zimę na bank bym inncy nie zalozyl

też mam na zimę 15'' :decayed: ale nie mogłem się doczekać już ciepłych dni i gdy tylko nadeszły od razu do wulkanizatora :cool1:

Opublikowano

widze ze zderzak przod MS DESIGN :cool1: chyba......... czekamy na fotki :naughty::decayed:

to jest zderzak ABT

Opublikowano

Spoko furka, czy mi się wydaje czy koło przednie jest cofnięte trochę do tyłu?? Plany na +.

Opublikowano
  • Autor

Spoko furka, czy mi się wydaje czy koło przednie jest cofnięte trochę do tyłu?? Plany na +.

wydaje Ci sie :cool1:

Opublikowano

Brzydki ten zderzak :)

W polaczeniu z 15 wyglada jak plug :tongue4:

Opublikowano

Brzydki ten zderzak :)

W polaczeniu z 15 wyglada jak plug :tongue4:

Zderzak jest :good: tylko nie do tego rozmiaru felg... na lato może kolega coś większego założy i będzie ok :kox:

Opublikowano
  • Autor

w planach sa wieksze minimum 17" ale musze sie ogarnac z finansami po jej zakupie i ubezpieczeniu :evil:

Opublikowano

Z tyłu mały spoiler by się przydał. :naughty:

Opublikowano

Fajna furka, kolor jak moj :naughty:

Wiem, ze mówiłeś, ze mamy tego nie pisać ale DAWAJ FOTY środka i troszkę jeszcze z zewnątrz :decayed:

No i felga rzecz jasne 17" minimum a nawet 18 bym włożył :good:

Opublikowano
  • Autor

bedzie chyba 18"

PS. Pablo My lakiernicy znamy sie na kolorach :polew: podaj link do swojej

Opublikowano

GRATULACJE, a co masz z spryskami??? lodóweczka w schowku cool :good:

Opublikowano
bedzie chyba 18"

Męska decyzja :evil: Powodzenia w modach :good::ad:

Opublikowano

koledzy mam 17" i już konkret twardziutko.... podziwiam tych co mają 18" poważnie ... na śląsku jest porażka - może ładnei wygląda ale z dzidzią na pokładzie to raczej mało komfortowe kółeczka

Opublikowano

Jak będzie 18" to auto będzie wyglądać :kox: :kox:. Ten zderzaczek mi się bardzo podoba choć jestem zwolennikiem ORI lub S- line, furka tak fajnie wygląda że nawet mi nie przeszkadzają lusterka S4, to repliki prawda??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to sa tylko nakladki :( ale takie juz byly

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.