Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A eSkowe listwy nie podejdą? Była by kosa :kox:

Opublikowano

Artur a wymyśliłeś już wzór tych felg ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak feli MAM8 i 18" jesli wejda to beda takie - POSTANOWIONE!! :evil:

Opublikowano

koledzy mam 17" i już konkret twardziutko.... podziwiam tych co mają 18" poważnie ... na śląsku jest porażka - może ładnei wygląda ale z dzidzią na pokładzie to raczej mało komfortowe kółeczka

A powiedz mi jaka jest różnica w twardości pomiędzy 17 i 18 na gumie 225/45 czy 22/40?? Na małych kołach dobrze się jeździ ponieważ jest wysoka i uginająca się opona a takie gumy jak wyżej napisałem są dużo bardziej sztywne i twarde i dlatego się "gorzej jeździ" :cool1:

Kolego furka ładna i plany też :good: Tylko nie łudź się że jak masz wytartą kiere i gałke to masz 170k przelotu :gwizdanie: Zerknij sobie na fele mam nuvo... Troszkę mniej oblatane od 8 i są :kox: :kox:

Opublikowano

Auto ma napewno wiecej najechane niz ma na liczniku skoro kiera i drazek wytarte.Pozatym kolega przeniosl sie w przyszlosc skoro ma to auto od grudnia 2010 :tongue4:

Co do felg mam8.Kolega ma takie 18 w golfieIV-fajnie wygladaly 2 lata temu kiedy nie bylo za wiele aut z ta felga.Teraz jak jade z kumplem to widze jak rozpacza bo co chwila jedzie cos na 16' ,17',18' "MAM8" :kox:

Opublikowano
  • Autor

inaczej ani kiera ani drazek nie sa wytarte ale poprzedni wlasciciel(ka) nosila konktetne piersicnie na palcach i od zlota kremowa skora jest drudna (czarna) nie wiem moze sie obejdzie bez obszywania moze da sie to wyczyscic :cool1:

Opublikowano

Jakbym zmieniał teraz fele to na pewno nie założyłbym MAM8, tyle tego po mieście lata że normalnie szok, tak jak Wandej napisał MAM Nuvo też są :kox:, a i mniej tego lata :cool1:.

Będą foty wnętrza (??), bo z chęcią bym oblookał tą kremową skórę, wiem że pisałeś żebyśmy nie pisali, ale ja jednak napisałem :polew:

Opublikowano

Przemyśl Artur te kółka:

moim zdaniem większy kox niż oklepane słoneczka :cool1:

Opublikowano

Robi robote ta fela :shocked::slina::kox:

Opublikowano
  • Autor

zastanowie sie miedzy mam7 a mam8 :cool1:

PS. Fotki wnetrza beda - obiecuje :gwizdanie:

Opublikowano

Nuvo robi robotę.

W końcu sam je mam :P

Opublikowano
  • Autor

no to wizualizacja by RENIU na Nuvo :cool1:

21392e730fc25242med.jpg

Opublikowano

naprawe przy 18' jest w czym wybierac :) kup cos innego nie oklepanego

te mi sie podobaja szkoda ze rozmiar nie ten http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=319867

Opublikowano

naprawe przy 18' jest w czym wybierac :) kup cos innego nie oklepanego

te mi sie podobaja szkoda ze rozmiar nie ten http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=319867

popieram :good:
Opublikowano

KUPA TE ALU .. JAK DLA MNIE :sick3: ALE TO TYLKO MOJA OPINIA

Opublikowano

no to wizualizacja by RENIU na Nuvo :cool1:

21392e730fc25242med.jpg

no i dobrze że o nuvo wspomniałem bo byś miał najbardziej oblatane fele w PL :decayed:

Sam się mocno zastanawiam czy RS4 19` czy Nuvo też 19` :naughty:

Opublikowano
Tylko nie łudź się że jak masz wytartą kiere i gałke to masz 170k przelotu

To sie nadaje na demotywatory...

tak jak wyzej na tej 15 stce lipa... za masywny zdezak a koło schowane jak w cali...

Wrzucaj 18 i bedzie cacy

Opublikowano

nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>

Opublikowano
  • Autor

nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>

jesli potrafisz liczyc to bys policzyl ze samochod stanie wyzej o 2mm :evil:

wiec nie wiem o czym piszesz co najwyzej moze chodzi Ci o to ze bedzie wiecej felgi niz opony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.