Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma :confused4: ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx :good:

za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem :naughty:

a możesz chociaż ogólnie napisać na czym polega taka przeróbka z jego strony??

Opublikowano

wyciaga Twoj licznik i wklada ten nowy i pozniej koduje tymi programami,ja niestety wzialem ze soba tylko 1 kluczyk,wiem ze akajm montowal taniej bo za 150zl

Opublikowano

u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma :confused4: ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx :good:

za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem :naughty:

a możesz chociaż ogólnie napisać na czym polega taka przeróbka z jego strony??

Arturo zakup najpierw licznik , potem kolega z forum ogarnie :naughty: co prawda trza sie będzie bujnąć do Kielc :confused4:

Opublikowano

niech poszuka,podzwoni,ja tez myslalem ze nie znajde nikogo w Szczecinie ale jak popytalem,podzwonilem to okazalo sie ze w miescie jest 2 specow od licznikow,jak ma jechac pol polski i wydac na paliwo i czas to lepiej na miejscu dac 250-300 niz 150 a caly dzien stracic

Opublikowano

u mnie to ogarnal w okolo 1h ale niestety licznikow nie ma :confused4: ja musialem sam dorwac na forum kupilem od Lukaszxxx :good:

za montaz zaplacilem 200zl,chcial 250 ale utargowalem :naughty:

a możesz chociaż ogólnie napisać na czym polega taka przeróbka z jego strony??

Jeśli dobrze pamiętam to:

- podmiana licznika

- kodowanie sterownika zegarów i adaptacje

- zakodowanie nowego immo w instalacji auta

Opublikowano

Hi, W sprawie wymiany fis'a w Bydzi jaki znalazlem :rolleyes: to wyslalem info na pw :decayed:

Informacyjnie... wiem ze masz 'strasznie' :shocked: podobno komorke do mojej, wiec mozesz juz sciagnac nastepna aktualizacje oprogr. a w zasadzie wymiane na Nokia Belle, aktualizacje zrobisz tylko przez Nokia Suite www.nokia.com/pl-pl/pomoc/produkty/n8-00/do-pobrania/

a tu masz instrukcje: [www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FMyndeAkcOw]

w razie co to pytaj

narka

Opublikowano

Kiera robi robotę :good:

Nie myślałeś o pakiecie s-line albo S4 bo ten zderzak co teraz masz jak dla mnie wyglądają słabo :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Kiera robi robotę :good:

Nie myślałeś o pakiecie s-line albo S4 bo ten zderzak co teraz masz jak dla mnie wyglądają słabo :przebiegly:

szczerze, myślałem...ale nie będzie ani s4 ani s-line... :decayed:

Opublikowano

Kiera robi robotę :good:

Nie myślałeś o pakiecie s-line albo S4 bo ten zderzak co teraz masz jak dla mnie wyglądają słabo :przebiegly:

szczerze, myślałem...ale nie będzie ani s4 ani s-line... :decayed:

i bardzo dobrze :good: Twoje auto bardzo dobrze wygląda w realu i nie jest to "kolejny" S-line/S4 :wink4:

Opublikowano

To jakie plany skoro nie s-line ani S4?? :)

Opublikowano
  • Autor

To jakie plany skoro nie s-line ani S4?? :)

zewnatrz tylko dojad bixy :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja już swój wątek na pierwszej stronie poprawiłem :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to oponki już są kupione na nowy sezon...nawet są na aucie...

20120317441.jpg20120317442.jpg

porównanie z 19"

20120318447.jpg

no i kompletny środek...gałka i ręczny do kompletu do czarnej kiery

20120318444.jpg

20120318445.jpg

Opublikowano

super środeczek :thumbup1:

Opublikowano

popieram marcina i tak sie zastanawiam ze u ciebie fajnie by chyba wygladaly dekory w czarne piano z s4:thumbup1:

Opublikowano

..no i ładniusio wyszło z czarną kierą , gałą i ręcznym:kox:

Opublikowano
popieram marcina i tak sie zastanawiam ze u ciebie fajnie by chyba wygladaly dekory w czarne piano z s4:thumbup1:

To samo mówiliśmy Arturowi na spocie :naughty:

Opublikowano
20120318445.jpgluksus pełną gębą :thumbup1: :thumbup1:
Opublikowano

Dobrze jest :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.