Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
HiRide - proszę

iView image: 2012 09 23 018

dziekuje o to mi chodzilo*:wink:

Opublikowano

Hmm Artur jednak bixy :thumbup1: gratkiii

Opublikowano

dobry wybor... co dalej będziesz grzebał?

Opublikowano
  • Autor
dobry wybor... co dalej będziesz grzebał?

w kolejność (chyba) :wink:

- led na tył (tablica)

- wyłącznik DLR (ori)

- aluski 16" na zimę *biedrony)+ nowe jakieś opony 205/55/16

- heble na przód 320

to chyba na tyle na ten rok...pozniej pomysło jest jeszcze wiele ale się zobaczy :facepalm:

:polew:

Opublikowano

a czemu felgi na zime takie male? nie lepiej 17?

Opublikowano
  • Autor
a czemu felgi na zime takie male? nie lepiej 17?

David a po co...opony są droższe a 16 wystracz do hebli 320 :decayed:

Opublikowano

tylko te 16 to bedziesz mial brzydale-biedronki :kwasny: wydaje mi sie ze auto bedzie smiesznie wygladalo na takich malych kolach jeszcze taki wzor,tym bardziej ze auto masz porobione-zderzaki,listwy progowe... niby to tylko zima a jezdzimy na zimowkach 5 miesiecy :kwasny:

Opublikowano

ee tam przesada. ja mam 17tki na zimę i wyglądają na komicznie małe.. przy S-line to już w ogóle będzie karykatura :grin:

Opublikowano
  • Autor
tylko te 16 to bedziesz mial brzydale-biedronki :kwasny: wydaje mi sie ze auto bedzie smiesznie wygladalo na takich malych kolach jeszcze taki wzor,tym bardziej ze auto masz porobione-zderzaki,listwy progowe... niby to tylko zima a jezdzimy na zimowkach 5 miesiecy :kwasny:

David masz trochę racji ale taki miałem plan i się go trzymam...

wcześniej pomykałem zimą na 15" i też przeżyłem, teraz gdyby nie zmiana hebli to bym nawet 16 nie kupił...a tak mam zamówione już oponki i jutro odbiór :decayed:w tygodniu heble i ja jestem szczęśliwy :banan:

Opublikowano

Artur, kiedy montujesz ledy w rejestrację? ja mam zamiar zamawiać w październiku..

Opublikowano
  • Autor
Artur, kiedy montujesz ledy w rejestrację? ja mam zamiar zamawiać w październiku..

mówisz i masz :decayed: LED on Board :ad:

2012_09_29_032.jpg

2012_09_29_033.jpg

do Planów na ten rok doszedł jeszcze gril od S4 :kox:

Opublikowano

ja na początku października zadzwonię do Kuby za ile mi załatwi to, co potrzebuję :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja na początku października zadzwonię do Kuby za ile mi załatwi to, co potrzebuję :decayed:

a co potrzebujesz??

Opublikowano

lampki i kabelki :wink:

Opublikowano

wkoncu widze lampki wskoczyly :D fajny modzik

No i oczywiscie reszta modow:slina:juz sie nie moge doczekac jak zobacze furke na zywo:decayed:

Opublikowano

Artur widzę ciśniesz ostro :naughty: pokaż jak bix świeci w nocy, a tak w sumie to czemu nie USA?

Opublikowano
  • Autor
Artur widzę ciśniesz ostro :naughty: pokaż jak bix świeci w nocy, a tak w sumie to czemu nie USA?

bo USA sa nie legalne :polew:

nie podobaja mi się w tym aucie nie bedzie USA style :wink:

teraz mam problem bo nie wiem jaki kolr zacisków na przód wziać

Opublikowano

srebrne lub czarne...

Opublikowano
srebrne lub czarne...

...lub grafit :thumbup1:

Opublikowano
srebrne lub czarne...

...lub grafit :thumbup1:

To samo mu sugeruję ale nie chce się zgodzić skubaniec :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.