Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no gratuluje tarcza juz ladnie sobie wyglada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz czas pomyśleć o tyle 288 :kox:

Opublikowano

Nie ma Na co czekać bym nawet powiedział! :naughty::wink:

Opublikowano
teraz czas pomyśleć o tyle 288 :kox:

ja bym myślał o 300/22 mm :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a napisz mi na PW jaki koszt ??

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 07:48 ----------

dziś wpadły nowe żaniki:

XENON ŻARNIK ŻARÓWKA D1S OSRAM 100% ORYGINAŁ (2783392848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na chwile obecna przy bixach powiem wam, że dopiero widzę jaka jest różnica

Wieczorem postarm się zrobić jakieś foto :decayed::banan:

Opublikowano

poczekaj jeszcze niech się rozświetlą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

obiecana fotka :decayed:

bix

2012_11_20_105.jpg

długie

2012_11_20_106.jpg

Opublikowano

za***iście świeci :kox: jest duża różnica w porównaniu do starych ?

Opublikowano
  • Autor
za***iście świeci :kox: jest duża różnica w porównaniu do starych ?

Józek różnica jest koloslana...wczoraj jechałem we mgle...bo nawet moja kobieta mówi, "...Ty a inni to jakieś słabe te światła mają..." :banan::decayed:

Opublikowano

Bix to jest bix! :kox:

Opublikowano
za***iście świeci :kox: jest duża różnica w porównaniu do starych ?

Józek różnica jest koloslana...wczoraj jechałem we mgle...bo nawet moja kobieta mówi, "...Ty a inni to jakieś słabe te światła mają..." :banan::decayed:

ale masz normalnie wsadzona soczewkę z B8 + H7 tak ? Nie masz tam nic kombinowane na DRL ?

Opublikowano

mialem to same odczucie, jak mialem xenon to wogole nie bylo sensu długich (h7) wlanczac, bo dużej różnicy nie bylo :decayed: na bixe to co innego

Opublikowano
  • Autor
za***iście świeci :kox: jest duża różnica w porównaniu do starych ?

Józek różnica jest koloslana...wczoraj jechałem we mgle...bo nawet moja kobieta mówi, "...Ty a inni to jakieś słabe te światła mają..." :banan::decayed:

ale masz normalnie wsadzona soczewkę z B8 + H7 tak ? Nie masz tam nic kombinowane na DRL ?

mam h7 ale mam tez drl z h7 na 30%...to już jest robota Domina79 :banan:

Opublikowano

ok dzięki za info :wink: świeci za***iście :kox:

Opublikowano

mam h7 ale mam tez drl z h7 na 30%...to już jest robota Domina79 :banan:

Arturrrrrr :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam h7 ale mam tez drl z h7 na 30%...to już jest robota Domina79 :banan:

Arturrrrrr :thumbdown::decayed:

upsss.... no i Marcina :doh:

Opublikowano

ladnie to swieci :slina:

Opublikowano

Gratulowałem już kilka postów wyżej pięknej furmanki, teraz gratuluję po raz drugi!

Korzystając z okazji powiedz mi Artur jak robiłeś grill na czarny półmat i jakie masz założone postojówki led? Będę bardzo wdzięczny ;-)

Opublikowano
  • Autor

grill malowałem tak: podkład epoksydowy, podkłąd wypelniajacy, baza + lakier

jak chcesz to moge Ci sprzedać swój bo mam aktualnie założony od S4

a postojowki mam takie: ŻARÓWKA LED BA9S, BAX9S 9SMD High Power *HIT* !! (2776748685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

A tam nie siedzi W5W?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.