Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin::grin: Ciekawe jak z niej wylazłeś:grin:
Opublikowano
:shock3: takie atrakcje :polew: to ja sie chyba zastanwie czy sie do ciebie domin wybiore :facepalm::grin:
Opublikowano
  • Autor

hehe to tylko namiastka...reszta dla wtajemniczonych...

Ważne, że na pokładzie jest:

- DRL

- CLH

- MCE (F-ka)

- SDS

- pólką z roletka,

- 4 elektryczne szyby

no i to chyab tyle :banan::banan::ad: :ad:

Opublikowano
Artur to sie raczej nie cieszył udało się nam go wk***ić :grin::naughty::polew::polew: myślał że w piątek mu porobimy a my się tylko naciapali :kox:

i to bylo najlepsze :polew:

Najlepsza to byla beczka :D

Wyslane z RNSA

Nie bo taczka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Artur to sie raczej nie cieszył udało się nam go wk***ić :grin::naughty::polew::polew: myślał że w piątek mu porobimy a my się tylko naciapali :kox:

i to bylo najlepsze :polew:

Najlepsza to byla beczka :D

Wyslane z RNSA

Nie bo taczka :naughty:

ale z Tobą ?? :decayed:

Opublikowano
hehe to tylko namiastka...reszta dla wtajemniczonych...

Ważne, że na pokładzie jest:

- DRL

- CLH

- MCE (F-ka)

- SDS

- pólką z roletka,

- 4 elektryczne szyby

no i to chyab tyle :banan::banan::ad: :ad:

o cholera to pinknie porezoliście panowie! A do tego ile butelek wyrobu z gumijagód? :decayed:

Opublikowano

Piw to chyba z 50 poszło a wódki ile :wink:: Eusathink:

Opublikowano

3 krzynki browara opoilismy:Dguvaty8y.jpg

Wyslane z RNSA

Opublikowano
:grin::grin: ślimaka marcinkowi do ucha:polew:
Opublikowano

Geje ???????

Opublikowano

Grubo :decayed:

Opublikowano

Trzy krzynki mówisz....chyba trzy beczki:p:p;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
hehe to tylko namiastka...reszta dla wtajemniczonych...

Ważne, że na pokładzie jest:

- DRL

- CLH

- MCE (F-ka)

- SDS

- pólką z roletka,

- 4 elektryczne szyby

no i to chyab tyle :banan::banan::ad: :ad:

:good::good::good:

Opublikowano
Piw to chyba z 50 poszło a wódki ile :wink:: Eusathink:
No wierzę znając Domina i Artura ale Ty pewnie znowu wypiłeś dwa piwa i potem oszukiwałeś jak w BT:polew::polew::polew:
Opublikowano
hehe to tylko namiastka...reszta dla wtajemniczonych...

Ważne, że na pokładzie jest:

- DRL

- CLH

- MCE (F-ka)

- SDS

- pólką z roletka,

- 4 elektryczne szyby

no i to chyab tyle :banan::banan::ad: :ad:

Na bogato :kox::kox::kox::kox::kox:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra zeby nie bylo ze tylko patologia się szerzyła są i mody:

4 x elektryka

2013_05_19_504.jpg

DRL, CLH i Auto w peni funkcjonalne:

2013_05_19_506.jpg

elektryczna roleta:

2013_05_19_507.jpg

2013_05_19_512.jpg

screenshot windows 7

2013_05_19_513.jpg

podświetlane klamki:

2013_05_19_514.jpg

no i lustro z B6

2013_05_19_510.jpg

DZIEKI DOMIN I MARCINO!!

Opublikowano

No i gitarrrraaa gratki udanych modów Artur:thumbup1:

Opublikowano

eee no widzę u Donka impreza przednia była :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z placu boju:

DSC00249.jpg

DSC00251.jpg

DSC00253.jpg

DSC00258.jpg

DSC00267.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.