Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jutro mi by bardziej pasowało tak koło 19 bym był wolny :good:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 159,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro mi by bardziej pasowało tak koło 19 bym był wolny :good:

Ja też bym się pisał na jutro.Zmieniełeś wtryski???Jak nie to ja mam specjalny przyrząd do wyciągania ich w razie co :good:

Opublikowano

Mi to juz w sumie obojętne bo w niedziele meczu nie ma i moge sie zjawić :bag:

Opublikowano
  • Autor

Mi to juz w sumie obojętne bo w niedziele meczu nie ma i moge sie zjawić :bag:

a nie mówiłem :decayed:

Niedziela to i ja wpadnę :cool1:

Opublikowano

Ja też bym się pisał na jutro.Zmieniełeś wtryski???Jak nie to ja mam specjalny przyrząd do wyciągania ich w razie co :good:

Nie zmieniłem jeszcze a do tego potrzebny jest jakiś magiczny przedmiot ? Z chęcią bym go od Ciebie przygarnął to sobie ogarnę wtryski.

Opublikowano

Ja też bym się pisał na jutro.Zmieniełeś wtryski???Jak nie to ja mam specjalny przyrząd do wyciągania ich w razie co :good:

Nie zmieniłem jeszcze a do tego potrzebny jest jakiś magiczny przedmiot ? Z chęcią bym go od Ciebie przygarnął to sobie ogarnę wtryski.

chyba niczego nie potrzeba :wink4:

Opublikowano

chyba niczego nie potrzeba :wink4

Przerabiałem u siebie w 1Z temat i jeden wtrysk był zapieczony i żabą nie dało rady wyciągnąć.Ściągaczem od razu poszło.Warto włożyć te wtryski :kox:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 00:07_________________________________________________Milczar odpalił po wymianie???

Opublikowano

Odpalił :naughty: Chwilę pokręciłem, puścił parę kropel z każdego wtrysku i elegancko odpalił. Dzięki za ściągacz, bez niego byłoby cholernie ciężko bo i ściągaczem musiałem walnąć porządnie kilka razy :notworthy: Został mi jeszcze kąt wtrysku ale już nie miałem czasu i komary mnie wpierdzielały, kąt się waha pomiędzy 26 a 31. Nawet nie dymi tak tragicznie jak wszędzie czytałem, jedynie przy ok 4tyś obrotów puszcza chmurę ale nie taką czarno tylko w miarę jasną, różnica w jeździe zdecydowanie na :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie piątek godzina 19 spocik ?

Opublikowano

ok

Opublikowano

W piątek o 19-tej jeszcze jesteście na chodzie? :blink:

Opublikowano
  • Autor

W piątek o 19-tej jeszcze jesteście na chodzie? :blink:

jesteście :decayed:

Norbiak nie to co Ty :naughty:

Opublikowano

W piątek o 19-tej jeszcze jesteście na chodzie? :blink:

no własnie w piątek o 19:00 czesciej jestesmy na chodzie niz w niedziele o tej samej porze :decayed:

Opublikowano

Panowie piątek godzina 19 spocik ?

:good:

Opublikowano

Jak nie będe miał innych planów to podskocze :hi:

Opublikowano

bede :good:

Opublikowano
  • Autor

bede :good:

samochodem a nie rowerem :decayed:

Opublikowano

bede :good:

samochodem a nie rowerem :decayed:

Ej no jakie wymagania, o tym nic nie było mowy :D

Opublikowano

bede :good:

samochodem a nie rowerem :decayed:

czyżby nie podobał Ci się mój youngtimer :> będę padliną

Opublikowano

ludziska czy macie jakiś pomysł skąd skołować plastiki do tylnej klapy w kolorze brązowym????? miałem dzwonka i nie mam pojęcia jak to ogarnąć rozsypało się nie do sklejenia POMOCY!!! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.