Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie widze problemu :) w niedziele hyba bede wolny ale skoro niedziela to tylko lolki :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zagadaj z bongodem, u niego przy garażu można to ogarnąć

o droge do bongoda przelecimy na lawecie czy bez plynu ? :decayed:

Opublikowano

Sqizzy będziesz dziś wolny po 20 to bym wpadł po te wsuwki do bezpieczników? Już mam wszystko przygotowane tylko te bezpieczniki jeszcze :D w sobotę montaż, zobaczymy co z tego będzie z moimi zdolnościami manualnymi ;P

Opublikowano

Tak spokojnie dzwoń, będę pewnie w garażu siedział

Opublikowano
  • Autor
Tak spokojnie dzwoń, będę pewnie w garażu siedział

jak zawsze :naughty:

Opublikowano

Bylem u mechanika co zawsze moja b5 robil powiedzial ze jestem przewrazliwiony i ze wszystko jest jak trzeba tylko napinacz paska wielorowkowego musze wymienic cala reszta gitarka :)

Opublikowano

a to dobrze, moze w przyszłym tygodniu b5 podjedziemy do niego co?

Opublikowano
a to dobrze, moze w przyszłym tygodniu b5 podjedziemy do niego co?

oho czyżby było coś nie halo ? Ty byś się Daniel pojawił u nas na wsi na spocie jakimś

Opublikowano

nie wszystko ok z b5, a no można kiedy wpaść

Opublikowano

Spoko nie ma sprawy mozna podbic to sie poznacie :)

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ----------

Ktos mi zalozy manetke od fisa i adaptacje zrobi?? Jak kupie oczywiscie :) i z kad mam wiedziec czy wogule mam modul dobry??

Opublikowano
Spoko nie ma sprawy mozna podbic to sie poznacie :)

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ----------

Ktos mi zalozy manetke od fisa i adaptacje zrobi?? Jak kupie oczywiscie :) i z kad mam wiedziec czy wogule mam modul dobry??

kodowanie mogę ci zrobić montaż to tak średnio ale razem byśmy ogarneli

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

bo mniej więcej wiem gdzie co jak bo wymienialem kiere ostatnio u siebie

Opublikowano

Ok kupie i dam znac :)

Opublikowano

spoko

Opublikowano

Ma któryś z was kawałek folii do ściemniania lamp ? Potrzebuję troszkę na dwa kawałki ok 3x20cm do tylnych lamp, a nie chcę takiego gówna z allegro zamawiać.

Opublikowano

mam jakiś stary lakier do przyciemniania jak chcesz :)

Opublikowano
  • Autor

Bongod fura zrobiona ?

Opublikowano
mam jakiś stary lakier do przyciemniania jak chcesz :)

nie chcę przyciemniać całej lampy, tylko pasek od wstecznego i kierunku

Opublikowano
mam jakiś stary lakier do przyciemniania jak chcesz :)

nie chcę przyciemniać całej lampy, tylko pasek od wstecznego i kierunku

no to zamaskujesz reszte lampy taśmą i trysniesz ten kawałek ktory chcesz sciemnic :decayed:

Opublikowano
mam jakiś stary lakier do przyciemniania jak chcesz :)

nie chcę przyciemniać całej lampy, tylko pasek od wstecznego i kierunku

no to zamaskujesz reszte lampy taśmą i trysniesz ten kawałek ktory chcesz sciemnic :decayed:

A jak się nie spodoba :grin: to paznokietek i drapdrapdrap, zamówię na allegro, albo w milanówku jest chyba taki sklep podjadę i zapytam.

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

A tak poza tym wuja to może będę potrzebował twojej pomocy żeby gwint dobrze ustawić.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

A tak poza tym wuja to może będę potrzebował twojej pomocy żeby gwint dobrze ustawić.

polecam sie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.