Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

jo , wpadam z mustaczem

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

ty lepiej lampe rób :)

Synek nie podskakuj :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

musti ma cos co musze mieć ja , dlatego tak mu właże bez wazeliny w dupe :grin::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

musti ma cos co musze mieć ja , dlatego tak mu właże bez wazeliny w dupe :grin::kox::kox::kox:

czyli ?? dzisiaj się pochwali ?? czy kuna przyjedziecie ?? w sumie ty fajnie przez przejazd będziesz miał :)

lampy ogarnąłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

musti ma cos co musze mieć ja , dlatego tak mu właże bez wazeliny w dupe :grin::kox::kox::kox:

czyli ?? dzisiaj się pochwali ?? czy kuna przyjedziecie ?? w sumie ty fajnie przez przejazd będziesz miał :)

lampy ogarnąłeś ??

wez mnie nie wkurwiaj nawet z tym przejazdem bo chyba przytne z buta -bedzie szybciej :facepalm:

niczym sie nie bedzie chwalił bo to co jest dla mnie , lezy ładnie zapakowane w foliowe worki na strychu :naughty::naughty::naughty:

lamp nie ogarnalem , zostawilem sobie na ten wolny tydzien w majówke ale sprzet ci oddam , tyle to sobie ogarne wkrętarką :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, jak nie ogarnąłes lamp to trzymaj jeszcze polerke, oddasz po weekendzie majowym.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Patryk ty ślepy jesteś :-) dzisiaj Ci mało w szybę nie zapukalem rano :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox, jak nie ogarnąłes lamp to trzymaj jeszcze polerke, oddasz po weekendzie majowym.

moge ci oddac , te 2min polerowania pasta moge ogarnac wiertarą , luzna guma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy bede :/ moj drewniak jest u lekarza od poniedzialku a mechanior jeszcze nawet nie zajzal do niego hehehe ale tak to jest jak ziomek robi taniej ale w wolnym czasie :D

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

A fele moze beda 8j et 35 jak moskal poleca bo faktycznie idealnie sie zestrajaja z buda :D jak dobrze pojdzie to beda te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer do mnie masz, mogę podjechać po Ciebie.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Zender r.17 + opony W124 W201 W210 5x112 Warto Kraków ? Tablica.pl

Negocjacje trwaja :)

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Wlasnie nie wiem o ktorej dotre do grodzia bo koncze o 17 trening jeszcze i WKD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdurniales z tymi felgami ? Po pierwsze 17 a po drugie paskudne. Szukaj na forum 18

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czemu z beema mi sie kojaza :) ale widzialem fote b6 na nich i jest git :D

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Nie chce 18 bo przy mojej jezdzie juz i 16 rozpie..... Na krawezniku :) a ori s line jakos mi sie nie podobaja chyba ze naprawde dobra cene bym znalazl

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Hehehe wlasnie ziomek mi powiedzial po husteczke chcesz felgi zmieniac przeciez ladne masz dopierdziel sobie dystanse i bedziesz mial tak jak chcesz :) wiec teraz pytanie czy mozna kupic dystanse te rodzimej produkcji czy to tandeta?? Komplet ze srubami wychodzi 300pln :)

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Np z tad Dystanse - Dystanse 5x112 - 57,1 - Śruby do felg | Śruby do alufelg | Śruby do kół | Dystanse | Akcesoria do felg | Kołpaki- Sklep internetowy ATC (Powered by CubeCart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno dystans chce do moich felg tych co mam w tej chwili nie sa zle ale schowaly sie pierdzielone :) jest 7j et38 z tego co pamietam chcialbym zeby bylo jak 8j et 35 jest kalkulator w necie ale mi nie chula nic ostatnio i na komie ani na laptaku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie 17 cali:facepalm:

eee tam , tylko na 17" posadzisz auto nisko , na wiekszych chocbys sie zesrał to zawsze bedzie wygladac jak koza :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co licze wyhodzi 15.5 ale moge sie mylic bo licze w glowie :)

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Widze ze sa 15 i 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie bo w tygodniu nie ma mnie w okolicy...

zamawia ktoś może oliwe z naszego forum??? chętnie bym się z kimś na wysyłkę zrzucił :)

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/www-oil-land-pl-tanie-oleje-filtry-czesci-motul-millers-mann-febi-itp-138727/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co licze wyhodzi 15.5 ale moge sie mylic bo licze w glowie :)

policzymy dzis i opowiem ci o dystansach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dzis nie odbiore :/ mechanior mowi ze nic nie slyszy zeby cos brzeczalo :) szlak mnie trafia mowi tylko ze nierowno chodzi na zimnym mam nadzieje ze swiece :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal o 20 to już na przejeździe będzie loozik :wink4:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

musti ma cos co musze mieć ja , dlatego tak mu właże bez wazeliny w dupe :grin::kox::kox::kox:

nic nie mam :kwasny:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

musti ma cos co musze mieć ja , dlatego tak mu właże bez wazeliny w dupe :grin::kox::kox::kox:

czyli ?? dzisiaj się pochwali ?? czy kuna przyjedziecie ?? w sumie ty fajnie przez przejazd będziesz miał :)

lampy ogarnąłeś ??

nie ma się czym chwalić chyba tylko tym że coś bardzo fajnego i ładnego poleciało mi sprzed nosa :disgust:

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Bongod ja mam swoje 18" na sprzedaż :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...