Jump to content
0
RavMatrix

[ALL] Malowanie zacisków Hamulcowych

Recommended Posts

do tych co mają coś wspólnego z malowaniem hammeritem.

Jest jakiś specjalny o podwyższonej temp.czy zwykła farba?

Zwykła farba

Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy

sam w sobie to jakiś szarawy :confused4:

Domieszać jakiegoś żółtego ale zrobi sie oczojebny strasznie jak go rozjaśnisz. ja bym na Twoim miejscu nie kombinował tylko tym złotym machnął.

Praca uszlachetnia -> Lenistwo uszczęśliwia :-)

do tych co mają coś wspólnego z malowaniem hammeritem.

Jest jakiś specjalny o podwyższonej temp.czy zwykła farba?

Zwykła farba

Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy

sam w sobie to jakiś szarawy :confused4:

Domieszać jakiegoś żółtego ale zrobi sie oczojebny strasznie jak go rozjaśnisz. ja bym na Twoim miejscu nie kombinował tylko tym złotym machnął.

no machnąlem w tamtym roku ale efekt daleki od zamierzonego :thumbdown:

To pozostają chyba eksperymenty, no chyba że sie ktos znajdzie co rozjaśniał te złoty.

ładnie to wygląda

mam takie pytanie, musze ściągać zaciski do malowania czy tak na aucie też da rade w miare ładnie wymalować? :)

da rady ale musisz wszystko dokładnie obkleić żeby nie opylić autka (oczywiście jak będziesz malował sprayem )

po malowaniu proszkowym:

a0c5fe84100c7994med.jpg

24d47048b8b4c0admed.jpg

[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:06_________________________________________________5b08b5b1ee1ea154med.jpg

69069630d50eed64med.jpg[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:09_________________________________________________b69544c30db0f8e7med.jpg

a2130da8a60c9ee7med.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________

zaciski.th.jpgzaciski2.th.jpg

+48 693 45 66 99

Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.

Efekt super tylko il taka przyjemność kosztuje? I ile czasu trzeba na to stracić żeby znów było czym jeździć :przebiegly:

to zalezy co chcesz malowac :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

dla klubowiczów ZAWSZE znizka !!!!!!!!!!!

przedmiot jest myty, piaskowany, wygrzewany w piecu

nastepnie pokrywany proszkiem i do pieca

info z zapytaniem prosze na priv :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:31_________________________________________________aaa i zapomniałem dodac wszystkie gwinty są poprawiane gwintownikami

nie ma żadnej farby czy zadziorów

montaz przebiega szybko i sprawnie

+48 693 45 66 99

Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.

siema :wink4: ja nie mam nic do czerwonych zacisków :kox: sam w swoim pare dni temu pomalowałem hammeritem na czerwono i moim znaniem to do audi pasuje.

wiadoma ze jakby były wieksze tarcze i sportowe zaciski to by były fajniejsze ale przy ograniczonym budrzecie te tez fajnie i zadbanie wygladaja :cool1::wink4:

tylko zaciski wymalowałeś ?

zacisk i jarzmo :wink4:

ja już się zabieram za to kanał wolny farba kupiona

jak skończę to dodam zdjęcie

ja z lenistwa i oszczednosci przy zmianie kol pomalowalem zwyklym podkladem szarym i teraz strasznie smierdzi jak wysiadam z auta :kwasny:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________wczesniej malowalem srebrna farba do felg i bylo git :good:

d29f1391c587f41c.jpg
ABSOLUTNIE UWIEDZIONY DOSKONAŁOŚCIĄ IDEAŁU

Guest pawelmail

E tam malowanie zasicków to tylko kosmetyka wiec trzeba ja powtarzac ,wiadomo nic na wiecznosc nie jest.

po malowaniu proszkowym farba jest na lata

+48 693 45 66 99

tylko to chyba drogie jest i auto uziemione. Ile by kosztowało pomalowanie kompletu?

tylko to chyba drogie jest i auto uziemione. Ile by kosztowało pomalowanie kompletu?

wszystko zalezy od tego co trzeba zmienic i zrobic w zacisku

dla klubowiczów malowanie 100zł oś

+48 693 45 66 99

wszystko zalezy od tego co trzeba zmienic i zrobic w zacisku

dla klubowiczów malowanie 100zł oś

Wcale nie jest drogie.

Malowałem u Devestationa i mogę Ci je z czystym sumieniem polecić jego robotę. Jak byś chciał foty z roboty to mogę Ci podesłąć. Zna się na rzeczy i na robocie.

Lepiej być lwem przez jeden dzień, niż owcą przez całe życie.”

[sIGPIC][/sIGPIC]

92d76fa353b586c8m.jpg Koks: 204 hp 425 nm :kox: hamulce: 345/288 w oplocie i DSy na Zimmermanie

Osobiście miałem straszne wyrzuty sumienia malując standartowe zaciski Hammeraitem za 19,80zł w dodatku na czerwono, aleeeeeee.... już mnie to nie boli :polew:, a chodzi jedynie o to by było je nieco widać ...moim zdaniem lepsze takie festynowe niż pordzewiałe...to dopiero wygląda :kwasny:

Osobiście miałem straszne wyrzuty sumienia malując standartowe zaciski Hammeraitem za 19,80zł w dodatku na czerwono, aleeeeeee.... już mnie to nie boli :polew:, a chodzi jedynie o to by było je nieco widać ...moim zdaniem lepsze takie festynowe niż pordzewiałe...to dopiero wygląda :kwasny:

rudego łatwiej wyczyścić i doprowadzić do porządku....

Lepiej być lwem przez jeden dzień, niż owcą przez całe życie.”

[sIGPIC][/sIGPIC]

92d76fa353b586c8m.jpg Koks: 204 hp 425 nm :kox: hamulce: 345/288 w oplocie i DSy na Zimmermanie

ja zaciski wyczysciłem szczotą druciana, później malowanie hammeritem beż żadnych podkładów- w końcu to farba antykorozyjna. Cały sezon malowanie wytrzymało i nic się absolutnie nie dzieje, żadnych odprysków itd. Zalety takie że hammerite jest tańszy niż farby dedykowane do zacisków, większy wybór kolorów i spokojnie radzi sobie z wysokimi temperaturami

Ja też pomalowałem hammeritem czarny połysk narazie sam tył bo długo wysychał i wygląda to b. dobrze. :good:

co dp schnięcia to faktycznie schnie dość długo

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P