Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie zacisków hamulcowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście miałem straszne wyrzuty sumienia malując standartowe zaciski Hammeraitem za 19,80zł w dodatku na czerwono, aleeeeeee.... już mnie to nie boli :polew:, a chodzi jedynie o to by było je nieco widać ...moim zdaniem lepsze takie festynowe niż pordzewiałe...to dopiero wygląda :kwasny:

Opublikowano

ja u siebie pomalowalem najpierw podkładem a pozniej hammeritem i jest rewelacyjnie ..

Opublikowano

Osobiście miałem straszne wyrzuty sumienia malując standartowe zaciski Hammeraitem za 19,80zł w dodatku na czerwono, aleeeeeee.... już mnie to nie boli :polew:, a chodzi jedynie o to by było je nieco widać ...moim zdaniem lepsze takie festynowe niż pordzewiałe...to dopiero wygląda :kwasny:

rudego łatwiej wyczyścić i doprowadzić do porządku....

Opublikowano

ja zaciski wyczysciłem szczotą druciana, później malowanie hammeritem beż żadnych podkładów- w końcu to farba antykorozyjna. Cały sezon malowanie wytrzymało i nic się absolutnie nie dzieje, żadnych odprysków itd. Zalety takie że hammerite jest tańszy niż farby dedykowane do zacisków, większy wybór kolorów i spokojnie radzi sobie z wysokimi temperaturami

Opublikowano

Ja też pomalowałem hammeritem czarny połysk narazie sam tył bo długo wysychał i wygląda to b. dobrze. :good:

Opublikowano

co dp schnięcia to faktycznie schnie dość długo

Opublikowano

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P

Opublikowano

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P

Jak zdejmiesz felgę to sam się przekonasz czy trzeba je demontować :wink4:

Trzeba trzeba :)

Opublikowano

nie wyczyścisz dokładnie zacisków jak ich nie ściągniesz. Ale widziałem też malowane bez demontażu, więc da radę ale z jakim efektem...?

Opublikowano

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P

i tak i tak mozna, lepiej wyglądają jak zdejmiesz i pomalujesz każdy element osobno, ale sporo przy tym pracy
Opublikowano

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P

i tak i tak mozna, lepiej wyglądają jak zdejmiesz i pomalujesz każdy element osobno, ale sporo przy tym pracy

trzeba cały zacisk rozebrac

potem poskładac

a pomiedzy jednym i drugim wyczyscic i pomalowac najlepiej wyppiaskowac i dac do malowania piecowego

Opublikowano

Panowie ponieważ jestem laikiem a niedawno co zakupilem felgi aluminiowe to chciałem zapytac czy zeby pomalować zaciski to trzeba je zdemontowac czy wystarczy zdjąć felgi :P

i tak i tak mozna, lepiej wyglądają jak zdejmiesz i pomalujesz każdy element osobno, ale sporo przy tym pracy

trzeba cały zacisk rozebrac

potem poskładac

a pomiedzy jednym i drugim wyczyscic i pomalowac najlepiej wyppiaskowac i dac do malowania piecowego

bez przesady z tym malowaniem proszkowym :decayed: jak ktoś kaski nie ma to budżetowo można zacisk odświeżyć i nie koniecznie trzeba go rozbierać, jak kolega nie potrafi to może go z zewnątrz tylko maznąć
Opublikowano

za 100zl nie warto sobie d...y zawracac :decayed:

Opublikowano

za 100zl nie warto sobie d...y zawracac :decayed:

może i tak ale ma uziemiony samochód wtedy :decayed:
Opublikowano

za 100zl nie warto sobie d...y zawracac :decayed:

popieram gdybym wczesniej wiedzial oddalbym koledze Devastation, ale dzieki jego pomocy telefonicznej fachowej porady oraz kliku istotnych elementow naprawczych dalem rade

jak ktos ma czas to moze sie bawic ja kupilem cale drugie zaciski 312mm wiec nie mialem presji czasu w innym wypadku daje Devastation-owi do robienia

moje malowalem sprayem do zaciskow kolor czerwony wyszlo w pyte nie tak jak piecowo ale zawsze cos :)

moze wkrotce bede mial klika zestawow pod tarcze 312mm, do B5 to sie znow bede bawil

ale tak jak pisze trzeba miec duzo czasu cierpliwosci i dobrego pomocnika -Devastation- thanks :hi:

Opublikowano

nie ma za co, zawsze do usług :pali: :pali: :pali: :pali:

sorry za OT, ale nie bede zakładał nowego tematu

na jaki kolor pomalowac piecówą pokrywe zaworów i kolektor ssący ?????

macie jakieś propozycje ????

Opublikowano

albo pod kolor auta, albo heh czarny/srebrny

Opublikowano

granatowy

Opublikowano

nom to pasuje granat trzaby jakie VT zrobic i zobaczyc jak by to wygladalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.