Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe A3


Rekomendowane odpowiedzi

Zaprezentowano pierwsze oficjalne zdjęcia Audi A3 Sportback i S3 po lekkim liftungu. Planowana premiera - 2011 r. Przewidują 9 silników (5 benzyna, 4 diesel) od 1.2 105 KM do 2.0 TFSI 265 KM, TDI 1.6-2.0 (90-170 KM)

bc4fdc648a77266bca32bbd8ca859de1,21,1.jpg

b476f746890232c45cc773944d0e85df,21,1.jpg

93da1ce7bf8ae1195b67b7971023b9aa,21,1.jpg

231d4c68c7f081b5700a37da1a127b62,21,1.jpg

93ea715a942ea5b2ae1d1a79c8385431,21,1.jpg

Galeria i więcej zdjęć:

http://moto.onet.pl/1607044,1,audi-zaprezentowalo-nowe-a3-sportback,artykul.html?node=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak mini kombi i wydaje się być ociężałe... :(... Już lepiej wygląda wersja 3 drzwiowa :decayed:, ale ogólnie wolę większe samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ona sie rozni od obecnej A3 bo ja nie widze roznic?

Sporback sliczny ja zawsze uwazalem ze jest zdecydowanie ladniejszy niz 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ona sie rozni od obecnej A3 bo ja nie widze roznic?

Sporback sliczny ja zawsze uwazalem ze jest zdecydowanie ladniejszy niz 3d.

felgami - takich wcześniej nie było :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego modelu to mi się jedynie tylne lampy podobają... uważam, że moja generacja jest ładniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego modelu to mi się jedynie tylne lampy podobają... uważam, że moja generacja jest ładniejsza

tez tak uwazam , cos ma nie tak z tym przode, wyglada jak doklejny , a na zywca jeszcze gorzej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felg mi się podobają. Różnice widać najbardziej na przodzie idą w stronę nowego A8... teraz wyraźniej zaznaczane są pasy poziome w grilu... nie podoba mi się to... i ta gruba część chromowanej ramki u góry :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny czarny daszek z lotką :naughty:

lotka jest dlatego, że jest to S-line :naughty:

ale ogólnie wolę większe samochody.

zdziwiłbyś się ile jest miejsca w Sportbacku - to już nie jest 8L, które jest mniejsze wewnątrz od A4. w Sportbacku jest praktycznie tyle samo miejsca co w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju tu nie chodzi o ilość miejsca... tylko bardziej podobają mi się klasyczne 4 drzwiowe sedany... :naughty::kox::decayed:... Z wyglądu A3 Sportback do mnie nie przemawia... Wygląda jak mini kombi..., ale S3 czy RS3 w wersji 3 drzwiowej... Czemu nie :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit - nie Andrzeju, a Jędrzeju - zupełnie inne imię ;) do mnie też nie przemawia - powiem inaczej - jest brzydki z tyłu (każdy sportback) dlatego ja nie patrzę na tył mojego auta. zdecydowanie wolę sedany/kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panie Jędrzeju. To dlaczego kupiłeś sportbacka? Jeżeli dla Ciebie jest brzydki z tyłu... Czy chodziło bardziej o funkcjonalność niż o wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sportbacka dlatego, że nie znalazłem B7 Avant takiego jak chciałem, a teraz wcale nie żałuję bo Sportbackiem się super jeździ. poza tym wnętrze jest moim zdaniem ładniejsze niż w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sportbacka dlatego, że nie znalazłem B7 Avant takiego jak chciałem, a teraz wcale nie żałuję bo Sportbackiem się super jeździ. poza tym wnętrze jest moim zdaniem ładniejsze niż w B7

Sportback bez watpienia jest jdnym z ladniejszych audi , i jednym z najladniejszych Hatchbackow 5d na rynku.Czy jest ladneijszy w srodku od B7 , coz kwestia gustu , jest zdecydowanie mniejszy no i jakosc materialow tez troszke odstaje od poziomu B7 , ba nawet od nowego Golfa , ma jau jednak swoje lata i tak jak B7 traca jzu myszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu byś się zdziwił bo jest tam porównywalna ilość miejsca jak w A4. zapytajcie Piechola i julo23 (z tym, że julo23 miał 3D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu byś się zdziwił bo jest tam porównywalna ilość miejsca jak w A4. zapytajcie Piechola i julo23 (z tym, że julo23 miał 3D)

nie mam sie co dziwic bo jezdzilem przez tydzien zastepczym A3 wiec mam bezposrednie porownanie.Jest ciasniejsze , a jesli w rzeczywistosci nie jest to robi takie wrazenie , i meczy na trasie bradziej niz A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi tylko wrażenie :) ja bym się na pewno nie przesiadł na B7 tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się sprzeczać, Sportback jest trochę innym samochodem niż B7 :decayed: ale akurat co do miejsca to nie mogę narzekać - największe znaczenie, szczególnie dla kierowcy, ma tutaj szerokość auta a pod tym względem jest to niemal to samo (7 mm różnicy :mysli:) także stwierdzenie, że jest zdecydowanie mniejsze jest lekką przesadą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...