Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe A3


Rekomendowane odpowiedzi

Dużą zaletą Sportback'a w stosunku do B7 jest na pewno DSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się sprzeczać, Sportback jest trochę innym samochodem niż B7 :decayed: ale akurat co do miejsca to nie mogę narzekać - największe znaczenie, szczególnie dla kierowcy, ma tutaj szerokość auta a pod tym względem jest to niemal to samo (7 mm różnicy :mysli:) także stwierdzenie, że jest zdecydowanie mniejsze jest lekką przesadą :cool1:

mniejszy nie mniejszy to auto innej klasy i niestety to czuć , zwłaszcza w długich trasach choć by przez mniejsza masę , i inaczej rozwiązane/zestrojone zawieszenie , tak to to bardzo fajne auto jedyne co w nim jest zepsute to ten nieszczęsny haldex , inaczej chetnie bym sie przesiadł na takiego Sportbacka S3 a tak to d*pa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.wp.pl/kat,106636,title,Audi-A3-nowa-generacja,wid,13156185,wiadomosc.html

Podczas marcowej wystawy branżowej w Genewie Audi przedstawi na swoim stoisku model koncepcyjny będący zapowiedzią rodziny A3 nowej generacji. Jak widać na szkicach, samochód będzie posiadał czterodrzwiowe nadwozie typu sedan. A3 Concept będzie mierzył 4,44 m długości, 1,84 m szerokości i 1,39 m wysokości. To dynamicznie prezentujące się auto koncepcyjne dodatkowo wyróżnia pięciocylindrowa, turbodoładowana jednostka napędowa o mocy 408 KM. Napęd będzie trafiał na wszystkie cztery koła dzięki siedmiobiegowej przekładni S-tronic oraz układowi quattro.

audi_a3_444.jpeg

audi_a3_600.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowa A3 sedan bardzo przypomina sylwetką A4 B5, co Wy na to? :>

Zarys sylwetki w zasadzie identyczny, linia okien identyczna, prawie identyczny kształt pokrywy bagażnika z charakterystycznym "stopniem", zbliżony rozstaw osi oraz długość zwisów.

A3 jest jedynie nieco niższa, przez co całość jest bardziej dynamiczna.

Ale jak dla mnie - to współczesne wcielenie B-piątki :D

Żeby to unaocznić, zrobiłem sobie mały "fotomontaż" :D

704x396audia3concept.jpg

BTW, w środku to kupa jeża, a nie Audi :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rewelka , widac po przodzie w jakim beda sli kierunk , to pomniejszone nwe A6.Oby tak dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się cholernie widzi :kox: w opisach pojawiają się nawiązania do A4 B5 :cool1:

PS. środek powinien być ciemny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz za***iście :kox: ale cos nie tak z tym srodkiem,ta kiera jakos smiesznie wyglada,nowe a3 sedan wielkie jak a4 sprzed 15 lat czyli a4 b9 bedzie duze jak a6 c5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że obecna A4 zbytnio urosła dlatego chcą A3-ką zastąpić dawną klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A3 ma zastąpić A1? Jak dla mnie to to źle nie wygląda, ale szczerze mówiąc to boję się jak będą następne generacje wyglądać, co raz więcej błyskotek i innego typu kosmicznych gadżetów. Jeszcze niech zrobią A5 i A8 w Combii bo nie ma i parę innych "udziwnień". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się cholernie widzi :kox: w opisach pojawiają się nawiązania do A4 B5 :cool1:

PS. środek powinien być ciemny :gwizdanie:

Cały czas o tym piszę - że dla mnie jest to współczesna interpretacja B5-ki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...