Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym kupil polifowe i zrezal w nich ledy z modułów takich

http://allegro.pl/modul-24-led-flux-super-mocne-caly-komplet-i1322674082.html

hyyyy duzo rezania by było ale mogło by to wyglądać mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladalo by za***iście ale rezania od sk***ysyna :decayed:

ja myślałem moje polifty tak zrobić :gwizdanie:, no i obowiązkowo całe w czerwień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale efekt będzie nie taki jak byście chcieli :disgust: w końcu szkło lampy ma przetłoczenia i taki led będzie robił wrażenie tylko wiekszej żarówy, a nie składnych ledów, musiałbyś mieć tylne szkła clear takie jak w lexach montowali :sick3:

Moim zdaniem gra nie warta zabawy bo i tak będzie daleko do efektu led takiego jak w dedykowanych ledach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale efekt będzie nie taki jak byście chcieli :disgust: w końcu szkło lampy ma przetłoczenia i taki led będzie robił wrażenie tylko wiekszej żarówy, a nie składnych ledów, musiałbyś mieć tylne szkła clear takie jak w lexach montowali :sick3:

Moim zdaniem gra nie warta zabawy bo i tak będzie daleko do efektu led takiego jak w dedykowanych ledach

Mi właśnie o to chodzi żeby nie wyglądało jak ten allegrowy led, tylko bedzie mocne światło,ale rozproszone, i wtedy bym powalczył z kolorem kierunku, przy czerwonej folii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

ale co wtedy ze wstecznymi :mysli:, bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do efektu świecenia który miałem na myśli ze nie da rady go uzyskać

40240948__1185618225.jpg

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

ale co wtedy ze wstecznymi :mysli:, bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też :decayed:

USA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do efektu świecenia który miałem na myśli ze nie da rady go uzyskać

40240948__1185618225.jpg

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

ale co wtedy ze wstecznymi :mysli:, bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też :decayed:

USA :decayed:

hameryka, ale do czerwonych lampek, musowo klapa US, miałem czerwone u siebie i wyglądają średnio, a na fotkach z klapą US, są mega :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

Ja wydłubałem swego czasu takie coś:

avant.jpg

Wygląd poliftów tyle że na diodach.

Avantowa wersja tych lampek, szkoda że nie robia takich :confused4:

c36b4248518f1a42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydłubałem swego czasu takie coś:

avant.jpg

Wygląd poliftów tyle że na diodach.

Avantowa wersja tych lampek, szkoda że nie robia takich :confused4:

c36b4248518f1a42.jpg

gdzie to wynalazłeś? :blink: Skąd to jak to ile to gdzie to? :)

eee no bez kitu faktycznie VT :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie zryte berety i tyle :decayed:

takie se kup

tanie przynajmniej

http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-avant-b5-i1316878614.html

kupione :slina:

są mega :decayed:

:bag:

A co do efektu świecenia który miałem na myśli ze nie da rady go uzyskać

40240948__1185618225.jpg

Hmm póki co jedyne lampy które jeszcze bym był skłonny założyć, chociaż to jeszcze nie to, ale czerwoną folia można by podratować sytuacje

usa2k.jpg

ale co wtedy ze wstecznymi :mysli:, bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też :decayed:

USA :decayed:

te co kowi pokazuje są fajne :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 15:34_________________________________________________ale te na RS4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juzek przyszła turbawka :mysli::naughty:

:no::beksa:

moze dziś listonosz przywiezie :cool1:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 11:29_________________________________________________17112010250.jpg

i wskoczyło 250 tyś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało ? :decayed: oryginał jest :kox:

mało :tongue4:

ja u siebie w wątku gdzies tam w marcu wstawiałem fotke z 299,9tys :decayed: tez był ori :kox: teraz czekam na 320tys :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...