Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ecu project to z gracjana auta? bo u niego zginela ta naklejka :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cicho! :facepalm:

Nie czepiajcie się, że rejestracja brzydko i w złym miejscu zamontowana, bo to tak na szybko... W sumie mi się nawet podoba, a jak dojdzie gleba to może i lepiej będzie :decayed:

p12501245.jpg

p12501235.jpg

p1250121.jpg

Opublikowano

No super, ale dalej koza:decayed: a to 1.6 szybko sie obali jak klekot zostawi za sobą dymek, tylko ktoś sie zdziwi jak go "1.6 które olej wciąga litrami bo kopci" objedzie i to na dodatek w kombiaku hehe:grin:

Pozdrawiam.

Opublikowano

IMG_4590.jpg

IMG_4597.jpg

Max nie chcesz może moich kół:naughty: Z powietrzem będzie kosmos:kox:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor

Jakoś nie podobają mi się te felgi :decayed:

Chwilowy bezrelingowiec :decayed:

p1250127.jpg

p1250128.jpg

p1250129.jpg

Opublikowano

czapki z głów dla tej kozy:hi:

:decayed:

Wcześniej miałeś relingi chyba:eusathink:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Co tam trzeba rzeźbic by recaro włożyć, bo moge mieć na dniach:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chwila zabawy papierem 120, potem polerka :decayed:

p1250132.jpg

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Kowi, recaro są Plug&Ride :decayed: Doprowadzasz tylko + i - jeśli nie masz ;)

Opublikowano
Chwila zabawy papierem 120, potem polerka :decayed:

http://img38.imageshack.us/img38/3629/p1250132.jpg

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Kowi, recaro są Plug&Ride :decayed: Doprowadzasz tylko + i - jeśli nie masz ;)

zdejmowales sufit do odkrecenia relingow czy jakos sie wslizgnales reka do srub? jaki klucz tam idzie?

Opublikowano
  • Autor

Zdjąłem tylko osłony słupków przednich,daszki, cykorłapki i osłony tylnych słópków bagażnika. Imbus 6 jest potrzebny i przegubowa przedłużka ;)

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2012 at 14:21 ----------

:facepalm:

p1250148.jpg

Poukładałem wszystkie wiązki jak być powinny i od razu trafił poliftowy dywan :decayed:

p1250150.jpg

Relingi już po polerce :)

p1250151.jpg

Opublikowano

Zajmujesz sie pierdołami, zajmij sie najważniejszym:decayed:

Opublikowano

ale piękny dywan :D zrobisz mi w wolnej chwili polerkę relingów ? :)

Opublikowano
  • Autor
ale piękny dywan :D zrobisz mi w wolnej chwili polerkę relingów ? :)

Zrobię, ale farby musiałbyś sam się z nich pozbyć :decayed: W tą sobotę może wpadnę ;)

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Zajmujesz sie pierdołami, zajmij sie najważniejszym:decayed:

Z tym powoli, bo nie chcę mieć żadnego babola... :wink:

Opublikowano

Napisz mi PW jak się tej farby pozbyć to przystąpię do działań. Sobota pasuje, do obiadu na pewno będę dłubał

Opublikowano

Jest w tym aucie jeszcze coś czego z niego nie wytargałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Silnik i skrzyna jak na razie :decayed:

Opublikowano

Ale to pewnie też kwestia czasu:naughty: podziwiam za upór z jakim działasz:kox:

Opublikowano

żeby mu nie wpadł pomysł rezania quattro:whistling:

Opublikowano
  • Autor
:eusathink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.