Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
stary tak jak u ciebie leży na maks w dół to jak tak po wsi na legalu jeździłem :grin: szału ni ma :decayed:

Nooo i przyszedł Krycha, towarzystwo zgasił, każdy szczęke z podłogi zebrał, wszyscy idą spać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Taaa te same końcówki :decayed:

Krycha, z półtora centymetra mogę jeszcze zejść jak będzie mi mało :naughty:

Opublikowano

air zią :grin:

P9248278.jpg

Opublikowano

To mówisz z iloma workami cementu? :decayed: na gwincie tak ją skręciłeś?

Opublikowano

2 worki ziemniaków, druga strona wisi na lewarku itp itp :grin:

tak się jeździło, gwint na samym dole + jakieś tam moje manewry :decayed:

Opublikowano
2 worki ziemniaków, druga strona wisi na lewarku itp itp :grin:

tak się jeździło, gwint na samym dole + jakieś tam moje manewry :decayed:

Konkrety, syp konkrety :wink:

Opublikowano
  • Autor

No tak, fajnie, ale nie chciałbym Twoim jeździć tam gdzie swoim jeżdżę :decayed:

Teraz testowałem na pierwszym rowku uszczelniającym, ale mam drugi około 2 cm niżej więc te dwa centy jeszcze siądzie ;)

p1250190.jpg

Opublikowano
2 worki ziemniaków, druga strona wisi na lewarku itp itp :grin:

tak się jeździło, gwint na samym dole + jakieś tam moje manewry :decayed:

Konkrety, syp konkrety :wink:

masz ośkę a tam u Was to chyba regulacji od groma więc raczej Ci nie braknie :) ja to użyłem profesjonalnie szlifierki kątowej jak mi było mało :grin:
Opublikowano

Wyciąłeś quattro? :polew: ja mogę osadzić dosyć nisko tył, bo drogi fajne, ale przodu się obawiam, bo sam dobrze wiesz, jak AKN nisko siedzi miską... W razie wjazdów na jakieś "boczne" albo w przypadku kolein to wole miski nie zostawić za sobą... :facepalm: Masz fotki przodu w tej konfiguracji tyłu i mierzyłeś może od ziemi do osłony ile jest wysokości?

Opublikowano

przód licho bo tylko 8 cali a balonek 215/40 :)

P9238246.jpg

Mi tam miska w AKN zupełnie nie przeszkadzała, miałem nawet ori osłone i to w fajnym stanie ;D

Opublikowano

Moja 3 razy już z spawarką przybiły sobie piątke. Dwa razy żona, raz ja haczyłem... :facepalm: no i u mnie guma 225/40 to nie wiem, czy by nie szła przy takim setupie po nadkolu czy nawet już błotniku, bo jak założyłem 18tki, to tak wygląda prawie że równo z linią błotnika. ET43.

Opublikowano
Moja 3 razy już z spawarką przybiły sobie piątke. Dwa razy żona, raz ja haczyłem... :facepalm: no i u mnie guma 225/40 to nie wiem, czy by nie szła przy takim setupie po nadkolu czy nawet już błotniku, bo jak założyłem 18tki, to tak wygląda prawie że równo z linią błotnika. ET43.

daleko ma jeszcze do rantu:wink: nawet nie trzeba zaginać błotnika:decayed:

Opublikowano

takie gleba na gwincie? :buhaha: niech tylko przestanie padać to idę swoim kręcić :decayed:

a co w tym dziwnego? tam pewnie jeszcze regulacji troszkę zostało:grin:

Opublikowano

jaki air jak zdjęcia na podnośniku robił:decayed:

Opublikowano

Wygląda cudnie :slina:

Opublikowano
jaki air jak zdjęcia na podnośniku robił:decayed:

widać że pistolet do kół leży, to już na powietrzu działa:grin:

Opublikowano
  • Autor
jaki air jak zdjęcia na podnośniku robił:decayed:

widać że pistolet do kół leży, to już na powietrzu działa:grin:

:guma:

Opublikowano

Obowiazkowo trzeba zaczac obserwowac! :slina:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

p1250193.jpg

p1250207.jpg

p1250210.jpg

p1250212.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.