Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.

Które lampy wybrać? 34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które lampy wybrać?

    • 1.
    • 2.
      0
    • 3.
    • 4. Szukaj poliftowych jak każdy.
    • 5. Nie zmieniaj... oryginalne = najlepsze.

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
czy mi się wydaję czy to 6gear?:decayed:

Dokładnie :)

A relingi wrócą :wink:

Opublikowano

spalanie z 3,8 na 2,5:grin:

Opublikowano
  • Autor

Taaa, znudziła mi się taka jazda :grin:

ale jak szaleć to szaleć :)

p1250238.jpg

Opublikowano

Od AWXa??

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia? Od 2,5 TDI oznaczenie skrzyni DQS, czyli dość długa :) 3000 0br i około 170km/h, gdzie teraz mam 140 ;p

Opublikowano
Skrzynia? Od 2,5 TDI oznaczenie skrzyni DQS, czyli dość długa :) 3000 0br i około 170km/h, gdzie teraz mam 140 ;p

W sobotę tęż taką skrzynię wsadziłem do swojej i powiem, ze jest koks:decayed: 120km/h na 6tce obroty lekko ponad 2000 a spalanie na poziomie 4 litrów

3 tysiące na 6tce to już 170km/h

i tak można teraz jeździć:decayed::decayed:

Opublikowano

aaa:decayed: czyli sprzegło jest większe od AFNa?? pewnie jakieś 240mm:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło zostaje ori. :wink: Jeszcze mi się nie ślizga, ale wolę zamontować nowe :)

Opublikowano
aaa:decayed: czyli sprzegło jest większe od AFNa?? pewnie jakieś 240mm:decayed:

dokładnie sprzęgło można wsadzić większe, ale i też może zostać seryjne

Opublikowano
Sprzęgło zostaje ori. :wink: Jeszcze mi się nie ślizga, ale wolę zamontować nowe :)

błąd, 240ka była by lepsza i miała by potencjał:wink: gdybyś z czasem myslał o jakimś upgrade silnika:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem ;) Ale o koszty się rozchodzi... może kiedyś ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czyli jednak 6tke kupiłeś :decayed: u mnie też DQS siedzi, potem z ciekawości się przelece swoją na 3tys. obrotów i 6 bieg zobaczę ile u mnie jest :wink:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::facepalm:

20120704536.jpg

Opublikowano

skąd ja ten widok znam:decayed::kox:

Opublikowano

ale w tym temacie NUDNO:thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

W końcu będzie 6 gear :decayed: cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:potem podrzucę fotę, co lepsze - na 16tkach też mi tak wychodziło.

Opublikowano
W końcu będzie 6 gear :decayed: cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:potem podrzucę fotę, co lepsze - na 16tkach też mi tak wychodziło.

nawet po sofcie Ci tak wyjdzie:wink:

Maxterr kończysz już :eusathink:

Opublikowano
W końcu będzie 6 gear :decayed: cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:potem podrzucę fotę, co lepsze - na 16tkach też mi tak wychodziło.

nawet po sofcie Ci tak wyjdzie:wink:

Maxterr kończysz już :eusathink:

Czyli nie zawyża u mnie? Bo skoro chłopaki piszą, że u nich 170 w 1,9 pokazuje, a mi 180 to się zdziwiłem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Maxterr kończysz już :eusathink:

Ze sobą? Jeszcze tak źle nie jest ;p

Właśnie szykuję wsio do wrzucenia skrzyni :)

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

W końcu będzie 6 gear :decayed: cykłem u mnie fote na 3 tys obrotów, jakoś mi wyszło 180 :eusathink:potem podrzucę fotę, co lepsze - na 16tkach też mi tak wychodziło.

nawet po sofcie Ci tak wyjdzie:wink:

Maxterr kończysz już :eusathink:

Czyli nie zawyża u mnie? Bo skoro chłopaki piszą, że u nich 170 w 1,9 pokazuje, a mi 180 to się zdziwiłem :wink:

Zrób vagiem test wskaźników i zobacz, czy wskazówka prędkości za daleko się nie wychyla ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.