Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

bylby ktos chetny na grupowe czipsowanie w tune-up??w gdansku?

EDC15 700zl

EDC16 900zl tylko bosch 1300 siemens

EDC17 1700zl

jakby co dopisywac sie do listy. pare osob jest juz z vwgolfa

1.tytyryty

Opublikowano

jaka ilość ludzi musi być aby były w/w ceny??

Opublikowano

ja wybieram się jakoś pod koniec kwietnia, rozmawiałem już z Robertem,

mnie raczej grupówka nie dotyczny, za dużo gratów mam nazmienianych-cały dzień roboty

Opublikowano
  • Autor

witam

bylby ktos chetny na grupowe czipsowanie w tune-up??w gdansku?

EDC15 700zl

EDC16 900zl tylko bosch 1300 siemens

EDC17 1700zl

jakby co dopisywac sie do listy. pare osob jest juz z vwgolfa

1.tytyryty

10 osob - 2 bede chyba z klubu golfa i jedna chyba z leon clubu czyli jeszcze ok 7 os

Opublikowano

tu z pomorza i tak będzie ciężko uzbierać grupkę ludzi

Opublikowano
  • Autor

tu z pomorza i tak będzie ciężko uzbierać grupkę ludzi

dlatego probuje polaczyc pare klubow ale i tak widze ze jest ciezko

1, tytyryty Seat Toledo 1.9 TDi Ahf 110KM

2. Bronx Audi a3 1,9 Tdi Ahf 110KM

3. LukaszMK4 Golf IV 1,9 AGR

4. dominik082 Seat Leon Top Sport - tak na 90%

Opublikowano

W grę wchodzą tylko 1.9TDI??

Opublikowano

ja wybieram się jakoś pod koniec kwietnia, rozmawiałem już z Robertem,

mnie raczej grupówka nie dotyczny, za dużo gratów mam nazmienianych-cały dzień roboty

jaki cały dzień?....kiedyś z gartami podobnymi do twoich(tylko z pompą 10 ) Rogal w godzinkę robił mi program[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 18:20_________________________________________________

W grę wchodzą tylko 1.9TDI??

no właśnie co z 1.8T?

Opublikowano

zalatwcie zeby wchodzily w to tez benzyny to ludzie sie znajda ... :gwizdanie:

Opublikowano

A jakie EDC ma Passat B5FL 1,9 tdi AWX? :)

Czy jest do wyboru program economy, czy tylko idziemy w moc?

Jakie terminy?

Opublikowano

A jakie EDC ma Passat B5FL 1,9 tdi AWX? :)

Czy jest do wyboru program economy, czy tylko idziemy w moc?

Masz edc15. Program Ci moge zrobic dowolnie...nawet odcinke na 3000obr ustawie jak nie chcesz by zona/partnerka sie zabila :tongue4:

Cena dotyczy DIESLI. Dla benzyn moze zrobimy oddcielnie.

Opublikowano

Prosze mnie wpisac na listę :> Szybciutko!!! Passat 1,9 AWX

Czy są już wstępne terminy, kiedy się zacznie chipowanie?

Czy sobota też wchodzi w grę? (jestem z Bydgoszczy)

Opublikowano

Prosze mnie wpisac na listę :> Szybciutko!!! Passat 1,9 AWX

Czy są już wstępne terminy, kiedy się zacznie chipowanie?

Czy sobota też wchodzi w grę? (jestem z Bydgoszczy)

Mysle ze realne terminy beda w na poczatku maja. Sobota moze byc ale max 2 auta zrobie wiec :)

Opublikowano

No to bajka - poproszę z rana jako pierwszy - to jeszcze skorzystam z Sopockiego molo :naughty:

Muszę jeszcze kata wytrzepać i będę przygotowany :decayed:

Opublikowano

rob555

A 2.0 TDI BKD na EDC15 dało radę by wcisnąć?

Opublikowano

Robert

A w sobotę 01 maja dał byś radę dłubnąć mojego ASB ? Tak na 10-12 byłbym w stanie dojechać ze Szczecina. To niestety jedyny realny termin dla mnie. Jeśli tak to bym się pisał na tą grupówkę.

Opublikowano

Robert dla mnie rezerwuj cały tydzień bo u mnie wieksza dłubanka bedzie :decayed: :decayed:

ja dopiero czerwiec :wallbash:

Opublikowano

rob555

A 2.0 TDI BKD na EDC15 dało radę by wcisnąć?

Auta seryjne lub lekko zmodzone...a nie wydumki :evil:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________

Robert

A w sobotę 01 maja dał byś radę dłubnąć mojego ASB

Przykro mi wybywam z 3miasta

Opublikowano

rob555

A 2.0 TDI BKD na EDC15 dało radę by wcisnąć?

Auta seryjne lub lekko zmodzone...a nie wydumki :evil:

A co stoi na przeszkodzie? Pytam czy wogóle da rade coś zrobić z tym silnikiem

Opublikowano

A co stoi na przeszkodzie? Pytam czy wogóle da rade coś zrobić z tym silnikiem

Auto juz ma ogarnieta elektronike i tylko trzeba soft zrobic?

Oczywiscie zrobimy to ale to jednostkowa modyfikacja i wymaga to znacznie wiecej czasu niz przy seryjnych autach stad cena za grupowe wogule nie wchodzi w gre...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.