Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey jak już napisałem w przywitaniu od stycznia jestem posiadaczem A4 :buhaha: jest to autko sprowadzone z zagranicy z wpełni udokumentowaną historią :audi:

ma 132000 tyś na blacie, działa bez zarzutu i oby tak pozostało :>

A ogólnie moja furka to :

Wyposażenie (fabryczne):

- kolor czarny brylantowy

- sportowe fotele (podgrzewane z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego)

- kierownica skórzana (4-ramienna, wielofunkcyjna)

- czarne listwy dekoracyjne

- relingi w chromie

- 6x poducha

- xenon

- nawigacja RNS-E z obsługą kart SD i zmieniarką w schowku

- 2x elektryczne szyby

- klimatronik 2-strefowy

- podłokietnik (przód i tył)

- kontrola trakcji ESP (ABS, EBV, ASR, EDS)

- nagłośnienie Audi Sound System z wooferem w bagażniku (ori)

- parktronic (tył i przód)

- tempomat

- skrzynia manualna 6 biegowa

Myślę że tak w skrócie by to wyglądało :hi:

I szczerze chciał bym ja zachować w oryginale aczkolwiek myślę że na pewno jakieś drobne modernizacje będą:

- obecnie czekam na ledowe postojówki oraz na oświetlenie tablicy rejestracyjnej

- niedawno zakupiłem oponki letnie GoodYear Eagle F1 i testuje jak się sprawdzają, aczkolwiek w przyszłości chciałbym wymienić felgi z 16/205/55 na coś innego bo moje zdecydowanie nie szokują nawet wyglądem :bag: tylko do końca nie wiem co na nasze polskie drogi się nadaje....

- o i czekam jeszcze na adapter do telefonu gdyż poprzedni właściciel chyba go sobie zawinął :no4:

aczkolwiek dzięki wam forumowicze odkryłem że mam bluetooth :drool:

pozdrawiam :papa:

C1J9A.jpg C1T89.jpg

Zdj_cie_Wnetrze_zmie_rozmiar.jpg

OjIo0.jpg OkiO9.jpg

I oto obiecane zdjęcia jak widać adapter do tel już na miejscu :oczko:

Opublikowano

Bardzo ladna :good:

Fela az sie prosi :decayed:

Opublikowano

Fela az sie prosi :decayed:

duża :kox:

Opublikowano

duża czyli min 19-ładny avancik-zawsze sobie zadaję pytanie po kiego wała kupiłem sedana :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Straszne niespasowane elementy wnętrza dziwne te szpary w środku.

Może Panel klimy był przycinany :mysli:

Sprawdź po numerku vin czy RNS-e był fabrycznie zamontowany :wink4:

Czarny kolor :kox:

Rns-e :kox:

Parktonic :kox:

Ładne wozidło :wink4:

Opublikowano

tak mają te przekładki :polew: :polew: :polew: (żarcik :tongue4:)

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam tyle co do szparek na zdjęciu :bokser: po prostu fota jest z profilu prawego do lewego :kox: i wtedy tak to wychodzi oto przykład foty innego forumowicza:

http://www.postimage.org/image.php?v=gxb7fq0

i co też przekładka :bla: po prostu fotka zrobiona kiepsko :wallbash: muszę przyznać...

no bo powiem że super fotograf to ze mnie nie jest :sarcastic:

pozdro :papa:

Opublikowano

ja tez nie jestem dobrym fotografem......chodzi o ta szparę między konsolą środkową ,a półka pod kierą? Już raz walczyłem z ta szparą , zrobiłem ją ale znów rozlazło i dałem spokój.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiem i Czaje :)

normalnie jak siedzi się w aucie to nic nie widać (a przynajmniej nie odbiega to od normy).

A troszkę poprzeglądałem forum i moim zdaniem to tylko źle zrobiona fota :mysli:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:17_________________________________________________Heyka dziś postanowiłem opisać drobne zmiany jakie zaszły w moim autku :wink4:

czyli montaż suba :gwizdanie:

Stage_1_zmie_rozmiar.jpg

Zmiana dekorów z soul na alu :rolleyes: i zmiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED :naughty:

Dekory_i_LED_zmie_rozmiar.jpg

Opublikowano

ŁO KU*** co to za dywaniki :kox: :kox: :polew: :gwizdanie:.

I pokrowce na fotele...

Wnętrze od razu lepiej wygląda :).

Opublikowano

Dywaniki masakra, i te "pokrowce" ? :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

dywaniki prosto z biedronki za 29,99zł :tongue4:

Opublikowano

Widać :D

Ogólnie to odpuść te dywaniki i pokrowce, ori to ori :P

Opublikowano

co to za dywaniki i pokrowce :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Dywaniki :notworthy:

Pokrowce :notworthy:

Rozaniec :notworthy:

Opublikowano

rejestracja z tekturki :th:

Opublikowano
  • Autor

wy to macie poczucie humoru :nabijasie::D

ori to ori ale jasnej tapicerki na siedzonkach nie chce mi się co chwile prać dlatego są fajne pokrowce :ok2:

dywaniki ori leżą po prostu założyłem te na chwilkę a że akurat pstrykałem foty no cóż także powiem tyle: :takiego:

to oczywiście żarcik ;):thumbup:

Opublikowano

A jaka to jasna tapicerka bo nie widze :shocked:

Opublikowano

No pewnie soul, prawie jak jasna :polew:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie jest to jasna... a nie widzisz bo pokrowce mam :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.