Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID


Attis3

Rekomendowane odpowiedzi

Spytaj Domjenick'a bo on to przerabial i od Niego sie o tym dowiedzialem.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z zestawem HID ale go rozwiązałem.

Po założeniu zaświecała się kontrolka ESP wraz z nią ABS, WYKRZYKNIK i na wyświetlaczu BRAKE.

Miałem przetwornice założone pod lampami tam gdzie są oryginalne, ale przetwornica od strony kierowcy powodowała zakłócenia opisane wyżej. Przełożyłem ją pod przedni zderzak w okolice chłodnicy wody tak aby była jak najdalej od pompy ABS i kompa z ABS i przestały wyskakiwać zakłócenia.

Miałem wpierw założone jakieś tanie za 118zł ale po pierwszym dniu spaliły sie przetwornice, w ramach gwarancji dopłaciłem i wysłali mi przetwornice CAN BUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieek, zabieg się udał :good: odpowiednio dobrany sprzęt + zmiana w kompie i xeniu działa jak oryginał :) Żadnych zakłóceń, żadnych błędów, świecą jak ori :cool1: albo i lepiej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieek, zabieg się udał :good: odpowiednio dobrany sprzęt + zmiana w kompie i xeniu działa jak oryginał :) Żadnych zakłóceń, żadnych błędów, świecą jak ori :cool1: albo i lepiej... ;)

No to pozazdroscic. Moze tez sie skusze jeszcze ale wczesniej zrobie sobie jakis program.

Troche mocy brakuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zmieniałem kodowanie na xenon i nic dalej co jakiś czas błędem rzuca. Spróbuje jeszcze odsunąć je od osprzętu i może to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba, o ile pamiętam to: elektryka 09 / recode 07 i tam wbijasz kod 00011, czyli xenon.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:15:45_________________________________________________miro_x, a jakie masz przetwornice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niby slimy cyfrowe ale to wszystko gówniany marketing i nic więcej. SIeją jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro_x, wywalaj to... na tych nie dasz rady. tym bardziej że masz slim, jeszcze żeby to zwykłe były cyfrowe...ale też pewnie nie. U mnie dopiero orginały pewnej marki podeszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśli się na razie są inne wydatki. Chociaż żona się wq.. jak musi aku odłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro_x, wywalaj to... na tych nie dasz rady. tym bardziej że masz slim, jeszcze żeby to zwykłe były cyfrowe...ale też pewnie nie. U mnie dopiero orginały pewnej marki podeszły ;)

..to podeślij jakiegoś linka albo cuś bo też mam zamiar zakupić :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kiedyś miałem w audi przetwornice slimy cyfrowe które naprawde porzadnie dzialaly z moja audi.

Moze raz na 3-4 miesiace wyskakiwal blad.

Niestety jedna z nich sie przepalila.

Teraz zakupilem ten zestaw:

http://allegro.pl/xenony-xenon-ksenony-h7-h1-katowice-seria-komfort-i1226734449.html

Niby serio komfortowa itp itd.

Blad nadal sie pojawial.

Przetwornice umiescilem jak najnizej (tam nie widzialem zadnych przewodow).

Zamienilem juz akumulator na nowy (wyczytalem w tym watku, ze czasami jest to powod wystepowania bledu).

Teraz ide zmienic kodowanie, jak to nie pomoze to chyba sie poplacze :)

Macie jeszcze jakies uwagi ? Czy ktos moze korzysta z zestawu ktory kupilem ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że żadne super hidy nie pomogą. Audi ma delkatną elektronikę i przez to te błędy :thumbdown:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Hidy jedne z tanszych za 160 zł... zadnych bledów...

podpinam pod vaga srednio raz za 3 tyg i wszytko ok.

Pierwszy raz czytam ze jakies problemy na desce z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używałem kiedyś tanich hidów z powodzeniem, dopiero po spaleniu przetwornicy zaczynają się problemy.

MAGIC87 czy Roben - macie może jeszcze dojście do Waszych hidów ? moze jakis link do allegro czy cos ?

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał jeszcze sprawdzonego zestawu hid to polecam ten http://allegro.pl/zestaw-slim-digital-hid-h7-xenony-xenon-wawa-i1320680719.html żadnych błędów. CB troszkę syczy ale obwinąłem folią aluminiową wiązki i troszkę się uciszyło. Przymierzałem zestaw can bus o 100 zł droższy i wypadł gorzej od tego tańszego. A przetwornice umieściłem tuż obok ABS i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie... Kolejna "wtopa". Kupiłem zestaw który poradził kolega SABCIA B6 i niestety D.PA... U mnie wywala błąd. Przetwornice mam w oryginalnym miejscu czyli pod lampą. Objawy mam takie że jeśli włączę zimne żarniki to wywala mi błąd ABS i ESP.... Jeśli np. rozgrzeje palniki na włączonym silniku, następnie zgaszę silnik i znowu je zapale to jest ok. Jest jeszcze jeden objaw. Po wyłączeniu świateł przez ok 5 sekund palą się postojówki (??) razem z kontrolką wewnątrz i podświetleniem zegarów. Kodowanie zmieniłem na 00011... Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...