Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID


Attis3

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak do tej pory żadnych błędów a będzie nie długo rok jak śmigam. :good:

nie będzie błędów bo japończyki są porządnie ekranowane i elektronika nie wariuje, prawie jedyny zestaw hidów, które bez problem podchodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.co.uk/itm/250744160292?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Po świętach zapodam chyba ten zestawik, z mysla ze nie dopadna mnie zadne bledy. Pisze ze jest do canbusów audi 2001 wzwyż.

Przetwornice postaram sie wlozyc pod lampy gwizdanie

Napisalem do kolesia czy ma 5000 bo 4300 troche zoltawe (widzialem u kumpla) a 6000 zaniebieskie (widzialem u siebie, niestety sialo bledami i hidy oddalem)... tylko kosztuje 90 funtow co daje jakies 450zl... nie wiem czy jest sens ladowac tyle kasy skoro mozna kupic jakies sprawdzone za polowe tej ceny... tongue4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może troche odgrzeje kotleta ale nie chce zakładać nowego wątku, wiemy już że najlepsze zestawy są z xenonowe.pl mówicie że na zwykłych przetwornicach dzieją sie cuda a na slimach nie, tylko problem w tym że normalne sa pod canbusa a slimy nie. W sumie żadna kontrolka spalonych żarówek mi się nie paliła więc nie wiem czy mam wogule Canbus. które brać , doradźcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje jeszcze raz jako że 3 lata temu pisałem tu o moich problemach.

Bo jakimś czasie od wywalenia ksenonów zepsuł mi się sterownik silnika i musiałem zmienic na nowy.

Objawy były identyczne jak przy błędach z hidów.

Po zmianie na nowy kupiłem nowe żarniki hidowe i założyłem na starych slimach i co ciekawe żadnych błędów nie ma.

Co prawda radio trochę szumi na słabych stacjach ale poza tym wszystko działa.

Przyszło mi na myśl że może to być też efekt słabych kabli pomiędzy żarnikami a przetwornicą.

Tak czy tak u mnie to chwile pojeździ na montaż czekają przetwornice Koito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz u mnie radio też trzeszczy i na ori żarnikach d2s i przetwornicach ori i nie wiem czy któraś przetwornica nie domaga czy wzmak antenowy klęka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic nie trzeszczy jak są wyłączone hidy. a jak włącze to szumi. ale tak w ogóle możesz sprawdzić połączenie anteny w szybie. Jest gdzieś wątek na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może bo swego czasu jakiś błąd był związany z anteną ale kurna nie pamiętam i brak czasu chwilowo na grzebanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w zeszłym roku w Audi A3 8P te cyfrowe przetwornice narobiły takiego bałaganu że nigdy w zyciu nie wsadzę tego gówna do samochodu. Oczywiście kupione tam gdzie trzeba. Spaliły się nawet wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się widze że dużo ludzi ma problemy z hid a ja mam możliwość kupić ori s4 b6 lampy z ksenonem wystarczy podłączyć czy trzeba coś zmieniać w zasilaniu czy będą takie cuda jak z hid koledzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz miał zwykle ksenony i nikt w lampach nie grzebal to wszystko będzie ok. Do szczęścia potrzebne są tylko spryski i samopoziom. Instalacji nie trzeba nic przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dodam jeszcze od siebie. od tamtego roku założone mam Koito z palnikami od hidów i spokój nic się nie dzieje cb i radio bez zakłóceń.

Także kable między palnikiem a przetwornicą nie mają żadnego znaczenia tylko same przetwornice są gówniane a trochę ich przerobiłem już.

Jeszcze raz odgrzeje. Po jakimś czasie spalił mi się żarnik który kupiłem razem z Koito. Kupiłem nowe chińskie żarniki przerobiłem wtyczki odpaliłem i d*pa. Wywala błędy.

Okazuje się że najbardziej syfią same żarniki. Jak są dobrej jakości to może i nawet na tych przetwornicach slim by działało. Teraz to nawet z Koito są błędy.

zna ktoś jakieś adaptery do H7 żeby zamontować D2S bo kombinuje żeby włożyć te żarniki z przetwornicami Koito i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...