Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(


paput

Rekomendowane odpowiedzi

ale kaszanka w piz*u... :confused4:

takie to już szczęście panuje nad porządnymi obywatelami i co poradzić, fakt faktem dobrze że żyjesz i nic poważnego Ci się nie stało, aczkolwiek wielka szkoda dla samochodu, ładna była, ale śmierć prawie bezbolesna. Jak kupisz coś nowego to obrzuć fotami a póki co popychaj stare graty. Tak być musiało i koniec.

Wielkie Powodzenia w poszukiwaniu nowego auta.

3m się.

dzieki :decayed: póki co szukam czegoś ale tanio nic nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kaszanka w piz*u... :confused4:

takie to już szczęście panuje nad porządnymi obywatelami i co poradzić, fakt faktem dobrze że żyjesz i nic poważnego Ci się nie stało, aczkolwiek wielka szkoda dla samochodu, ładna była, ale śmierć prawie bezbolesna. Jak kupisz coś nowego to obrzuć fotami a póki co popychaj stare graty. Tak być musiało i koniec.

Wielkie Powodzenia w poszukiwaniu nowego auta.

3m się.

dzieki :decayed: póki co szukam czegoś ale tanio nic nie ma :confused4:

A na jaki zakup w tej chwili sobie możesz pozwolić? To moze koledzy tu pomoga cos znaleść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba no stary, poczekaj nie wszystko naraz powoli coś się znajdzie, nie postępuj pohopnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem chciałbym 1.8 T w Quattro takie jak tutaj np http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

ale nie mam tyle kaski teraz stać mnie jedynie na 1.6 jakieś marne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem chciałbym 1.8 T w Quattro takie jak tutaj np http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

ale nie mam tyle kaski teraz stać mnie jedynie na 1.6 jakieś marne

paput to sie wstrzymaj narazie, 1,8T jest tansze od tedeika wiec cos trafisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem chciałbym 1.8 T w Quattro takie jak tutaj np http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

ale nie mam tyle kaski teraz stać mnie jedynie na 1.6 jakieś marne

paput to sie wstrzymaj narazie, 1,8T jest tansze od tedeika wiec cos trafisz :good:

tyle że w quattro chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem chciałbym 1.8 T w Quattro takie jak tutaj np http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

ale nie mam tyle kaski teraz stać mnie jedynie na 1.6 jakieś marne

No nawet fajne choc ja Avantów nie lubie za bardzo. Kojarza mi się z karawanem (sorki za skojarzenia :gwizdanie:).

Nie myślisz ju o TDI w Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem chciałbym 1.8 T w Quattro takie jak tutaj np http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

ale nie mam tyle kaski teraz stać mnie jedynie na 1.6 jakieś marne

No nawet fajne choc ja Avantów nie lubie za bardzo. Kojarza mi się z karawanem (sorki za skojarzenia :gwizdanie:).

Nie myślisz ju o TDI w Q?

zobacz po ile ropa jest 4.90 Verva 4.70 ekodiesel masakra a od nowego roku jeszcze więcej, ja myślę o gazie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tey na poczatku jeśli chodzi o kupno chciałem bęzyne z gazem. Tylko że własnie nie chciałem za żadne skarby 1,6. :sick3:

I jak zobaczyłem ile to bydle potrafi spalić LPG to się przeraziłem. To nie mój stary Golf 2 który palił 7l LPG :wallbash:

I jak porównałem to mój TDI wyjdzie taniej niz jazda na gazie.

Zanim zaczęła mi cieknać pompa miałem spalanie do 6,5l ON w trybie mieszanym to jest po 4,80zł będzie ok 31zł / 100km.

Jak ten 1,8T spali lekko 13l LPG po 2,30 to jest prawie 30zł / 100km

Więc koszty paliwa porównywalny. Diesel w kupnie droższy i naprawy może troche większe ale jak teraz pojeździłem dieselem to nie zamieniłbym go na nic innego. No może na mocniejszego Diesla :wink4:

Dlatego Twój argument z paliwem obalony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak te samochody tanieją.

Myśle że 1.8TQ w LPG to całkiem niezły chwyt, jak bym miał szukać nowego to właśnie takiego bym szukał.

U mnie 95verva stoi za 4.93zł a 98 za 5.19zł. Ropa ok. 4.80zł.

Sam chyba będę niedługo się pchał w instalkę gazową bo już nie daje rady, a pół roku temu jak kupiłem audike i tankowałem 95 verve kosztował litr 4.59zł - wtedy się mówiło, ale dorogo, a teraz?? :angry:

Szukaj czegoś w LPG i TQ, będzie git. I oczywiście cierpliwe szukanie inaczej możesz trafić na szrotka. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tey na poczatku jeśli chodzi o kupno chciałem bęzyne z gazem. Tylko że własnie nie chciałem za żadne skarby 1,6. :sick3:

I jak zobaczyłem ile to bydle potrafi spalić LPG to się przeraziłem. To nie mój stary Golf 2 który palił 7l LPG :wallbash:

I jak porównałem to mój TDI wyjdzie taniej niz jazda na gazie.

Zanim zaczęła mi cieknać pompa miałem spalanie do 6,5l ON w trybie mieszanym to jest po 4,80zł będzie ok 31zł / 100km.

Jak ten 1,8T spali lekko 13l LPG po 2,30 to jest prawie 30zł / 100km

Więc koszty paliwa porównywalny. Diesel w kupnie droższy i naprawy może troche większe ale jak teraz pojeździłem dieselem to nie zamieniłbym go na nic innego. No może na mocniejszego Diesla :wink4:

Dlatego Twój argument z paliwem obalony :gwizdanie:

mi wychodziło spalanie około 7 litrów to koszt 100 km to prawie 35 zł

a na gazie nie spali 13 litrów nie sądzę nie katuje aż tak bardzo 10-11 pewnie to jest prawie 10 zł różnicy na 100 km i tqańszy w zakupie i cisza w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale licz się z tym też że kupić auto z dobrą instalką gazową też nie jest łatwe do tego chyba dochodzi dodatkowy przegląd :mysli: czyli dodatkowe koszty które właściwie mogą się wyrównać z ropniakiem, generalnie tak czy siak benzynka + LPG będzie tańsza w zakupie niż TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza napewno :good: ale kolega zalozyl do 1,8 LPG i teraz po 5 miechach audika pali z ciagu, przewody,swiece,wtryski do wymiany i w dodatku za ch***j*** gazie strzela kicha i nie jedzie

Dlatego też mówię, że nie jest łatwo znaleźć auta z dobrą instalacją gazową, chyba że kupisz benzynke samą, a instalke sobię sam założysz w jakimś dobrym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynka będzie tańsza w zakupie. Z LPG dochodzi opłata 60zł (tak było 2 lata temu teraz nie wiem) przy przeglądzie. Co do spalania 10 - 11 co bys się nie zdziwił. Ludzie którzy katuja te silniki to słyszałem i o spalaniu do 15l/100km. To jest taka kalkulacja na krótka metę :thumbdown:

Ja nikogo do niczego nie namawiam tylko wyrazam swoje zdanie. Tym bardziej że mam porównanie (nie w audi) jak sie jeździ na PB a jak na LPG :wallbash: W moim przypadku to było 10% słabszy samochód.

Pozatym ja niby teraz płace 500zł za regeneracje pompy w TDI ale pozatym spokój a w LPG co troche kable zapłonowe, aparaty, świece itp i tez było tego mnustwo. Jak mi w zeszła zime pekł parownik w golfie to tez utopiłem 500zł w samochód za 2000zł :wallbash:

Jesli mnie przyciśnie sytuacja to pewnie bym kupił z LPG ale jeśli nie będe musiał to się będę bronił przed tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynka będzie tańsza w zakupie. Z LPG dochodzi opłata 60zł (tak było 2 lata temu teraz nie wiem) przy przeglądzie. Co do spalania 10 - 11 co bys się nie zdziwił. Ludzie którzy katuja te silniki to słyszałem i o spalaniu do 15l/100km. To jest taka kalkulacja na krótka metę :thumbdown:

Ja nikogo do niczego nie namawiam tylko wyrazam swoje zdanie. Tym bardziej że mam porównanie (nie w audi) jak sie jeździ na PB a jak na LPG :wallbash: W moim przypadku to było 10% słabszy samochód.

Pozatym ja niby teraz płace 500zł za regeneracje pompy w TDI ale pozatym spokój a w LPG co troche kable zapłonowe, aparaty, świece itp i tez było tego mnustwo. Jak mi w zeszła zime pekł parownik w golfie to tez utopiłem 500zł w samochód za 2000zł :wallbash:

Jesli mnie przyciśnie sytuacja to pewnie bym kupił z LPG ale jeśli nie będe musiał to się będę bronił przed tym.

wiec tak jak mowilem albo benzynka bez LPG albo klekot. Audi nie lubi LPG i potwierdzam slowa jezeli chodzi o spalanie :good: 1,8 125KM u znajomego srednie spalnie po miescie minimum 13l jak pałował od 13 w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo do niczego nie namawiam tylko wyrazam swoje zdanie. Tym bardziej że mam porównanie (nie w audi) jak sie jeździ na PB a jak na LPG W moim przypadku to było 10% słabszy samochód.

to miałeś w takim razie słabą instalacje gazową.

Jak widzisz kolega nie ma fundusza za dużo, więc poszukuje czegoś jak najtaniej i jak najlepiej, więc pozostaje mu jakieś LPG, myśle że to nie należy do najgorszych rozwiązań, oczywiście jak się założy cho wą instalacje to są problemy i koszty, ale osobiście znam masę ludzi którzy śmigają i chwalą sobię gaz, a ponadto nie czują spadku mocy o czym wyżej wspomniałeś. A dodam jeszcze że właśnie wspaniale gaz znosi 1.8T odziwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...