Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się tu nic nie działo, więc przedstawiam kolejny modzik.

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zakupem radyjka CB, ale jakoś zwlekałem z zakupem. Zmotywowało mnie w końcu 10 pkt. i 400 zł…

Lubię w samochodzie ład i porządek, więc chciałem jak najbardziej poukrywać wszelkie kable itp.

Na samochodzie nie chciałem też montować metrowych anten, więc zdecydowałem się na oto taki komplet:

f66443951b01ce8amed.jpg

Jak już wspomniałem, chciałem ład i porządek, więc radio powędrowało do schowka:

bcb4635da5e08e06med.jpg

Żeby pogadać, to trzeba podpiąć gruchę, dlatego przedłużyłem sobie kabelek i zrobiłem gniazdko po stronie kierowcy:

af3711de242e213amed.jpg

8ebcf835288409a4med.jpg

Ogólnie auto nie wygląda źle z tą antenką:

fc2c1a5c32a5c609med.jpg

6ce0a202551ec61bmed.jpg

Kolejny etap, to zabudowanie głośnika w podsufitce z osobnym potencjometrem do regulacji głośności schowanym w zapalniczce ;)

:hi:

pieknie zes to wykombinowal i wyrezal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta samą antenkę tylko radio inne i daje radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne odświeżenie „elektroniczne”

Choć zegary z czerwonym FISem były ok, to kolorowy FIS jest zdecydowanie bardziej OK :good:

69def9383e687c8cmed.jpg

I szyba z B7 z lusterkiem z czujnikiem i fotochromem z B7 oczywiście :cool1:

20b4f00ae1c842efmed.jpg

W drodze jeszcze MCE z obsługa kontroli żarówek oraz przełacznik, jak już kolorowy FIS to na wypasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie sie chwalisz :good:

mody kolejny raz pierwsza klasa

z licznikiem w chu roboty bo robiono na około :rolleyes::tongue4: ale warto :good:

miazga jest :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że w końcu udało sie liczniki zaadoptować. :good: Zrobiliście sami czy byłeś u tego elektornika który mi też robił zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafiłem się doczekać, żeby zegary siedziały już u mnie i byłem u tego gostka, powiem Ci, że byśmy się poradzili, tylko ECU silnika był zablokowany. Nie wiedziałem jak odblokować, ale już wiem <lol>

wszystko działa jak należy :good: przepisałem adaptacje z mojego (stany zbiornika paliwa, itp itd) i jest gitarka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolorowy FIS wygląda super,szkoda że te licznik do mojego auta nie pasowały. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolorowy FIS wygląda super,szkoda że te licznik do mojego auta nie pasowały. :wallbash:

Bo też skrzynię Ci się chciało wymieniać :gwizdanie:

teraz mam lifting we wnętrzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie w zeszłym tygodniu obejrzana i można powiedzieć, że daję radę... :good:

Wnętrze zyskało na duży plus...navi robi robotę razem z kierą... :notworthy:

Co do modu zrobionego na hamowni... zaczęło mi się podobać (zaraziłem się :rolleyes: ) teraz czuć, że się jedzie... no i hamuje (P&P tarcz i zacisków :good:)

Powodzenia w dalszych planach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji większych hebelków muszę zmienić koła, więc nowe buty na zimę:

Tak wiem, Fela strasznie oklepana

Tak wiem, ma ją większość kto ma większe heble

Tak wiem, większości się nie spodoba

ale zbliża się zima, zostałem bez felunku a ten będzie pasował i jest ORI w niezłym stanie więc na ten sezon zawita u mnie BIEDRONA :kox:

6b89db6d1b2c8fd3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuujjjj...

Tak wiem, ma ją większość kto ma większe heble

pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuujjjj...

Tak wiem, ma ją większość kto ma większe heble

pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru...

Jak mi znajdziesz ładne felgi w takim rozmiarze (tak, chce takie malutkie 16’) w przeciągu 15 min to może się rozmyślę… i nie chodzi tu o felgi w kwotach powyżej 1kzł…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuujjjj...

Tak wiem, ma ją większość kto ma większe heble

pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru...

Jak mi znajdziesz ładne felgi w takim rozmiarze (tak, chce takie malutkie 16’) w przeciągu 15 min to może się rozmyślę… i nie chodzi tu o felgi w kwotach powyżej 1kzł…

tutaj jest sprzeczność... Nie ma ładnych felg 16 calowych... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuujjjj...

Tak wiem, ma ją większość kto ma większe heble

pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru...

Jak mi znajdziesz ładne felgi w takim rozmiarze (tak, chce takie malutkie 16’) w przeciągu 15 min to może się rozmyślę… i nie chodzi tu o felgi w kwotach powyżej 1kzł…

tutaj jest sprzeczność... Nie ma ładnych felg 16 calowych... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja znam jeszcze inną sprzeczność - "że ktoś jest ładny/przystojny i jest z bielska"

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...