Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?


jaro_23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem bardzo zadowolony z 6 biegów. Super sprawa w trasie a w mieście to nie przesadzajcie wcale nie jest tak że trzeba niewiadomo jak się namachać lewarkiem, wielkiej różnicy nie ma. Na Twoim miejscu szukałbym 6 biegowego, ale jak trafi się dobra 5 to kupuj.

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie

Nieźle, ja swojego rozpędziłem do 230km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z 6 biegów. Super sprawa w trasie a w mieście to nie przesadzajcie wcale nie jest tak że trzeba niewiadomo jak się namachać lewarkiem, wielkiej różnicy nie ma. Na Twoim miejscu szukałbym 6 biegowego, ale jak trafi się dobra 5 to kupuj.

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie

Nieźle, ja swojego rozpędziłem do 230km/h

Ja jestem bardzo zadowolony z 6 biegów. Super sprawa w trasie a w mieście to nie przesadzajcie wcale nie jest tak że trzeba niewiadomo jak się namachać lewarkiem, wielkiej różnicy nie ma. Na Twoim miejscu szukałbym 6 biegowego, ale jak trafi się dobra 5 to kupuj.

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie

Nieźle, ja swojego rozpędziłem do 230km/h

Ja jestem bardzo zadowolony z 6 biegów. Super sprawa w trasie a w mieście to nie przesadzajcie wcale nie jest tak że trzeba niewiadomo jak się namachać lewarkiem, wielkiej różnicy nie ma. Na Twoim miejscu szukałbym 6 biegowego, ale jak trafi się dobra 5 to kupuj.

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie

Nieźle, ja swojego rozpędziłem do 230km/h

masz serie czy cos dłubnięty ? ja w swoim mam lekkiego viruska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisał skrzynia VI jest :good: - miałem przyjemność pojeździć Audi A6 1,9TDI z modyfikacją (moc 194KM) i byłem zachwycony jak ten samochód z tą skrzynią śmigał (a dodam, że nie jestem zwolennikiem diesla) - jak będę zmieniał samochód to będę szukał wersji ze skrzynią VI biegową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezdziles kiedys samochodem z 6 biegami ze twierdzisz ze roznicy nie bedzie?

Ja również skłaniam się zdecydowanie ku 6-cio biegowej skrzyni, po przesiadce na 5- biegowe auto na poczatku "szukalem" 6stego biegu na trasie :) wiadomo że przy kupnie cieżko wszystko sobie wybrać ale jeśli jest możliwość to radze 6cio biegowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 biegową i w najbliższym czasie bede zmianiał na 6. Dla mnie 6 ma tylko i wyłącznie same zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie :tongue4:

sugerujesz ze AFN nie poleci nawet 220km/h?? to sie z Toba nie zgodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. wczoraj leciałem autobanem 240km/h co w 5 biegowym AWXie jest raczej nie osiągalne, nie mówiąc już o AFN'ie :tongue4:

sugerujesz ze AFN nie poleci nawet 220km/h?? to sie z Toba nie zgodze

A co seria poleci 220? :D Chyba z górki na pazurki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem czy ja mam calkowicie serie bo nie bylem na hamowni ale raczej nic nie bylo robione i lecialo do wrocka 215 licznikowe. a te 220 napewno by jeszcze poszlo bo widac ze chcial :tongue4:

nie wiem jakie oznaczenie skrzyni jutro sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem czy ja mam calkowicie serie bo nie bylem na hamowni ale raczej nic nie bylo robione i lecialo do wrocka 215 licznikowe. a te 220 napewno by jeszcze poszlo bo widac ze chcial :tongue4:

nie wiem jakie oznaczenie skrzyni jutro sprawdze :)

heh ja z seryjnego 1Z z górki wycisnąłem 210km/h ale to jest już straszna rzeźba, na dłuższą mete to by chyba flaki wypluł bo obroty na czerwonym były, nie mówiąc już o hałasie w środku, ojciec ma paska AVB dłubniętego na 135KM ale na autobanie to też porażka, co z tego że jest moc jak ponad 180km/h to juz nie idzie jechać bo strach że silnik z ramy wyskoczy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no w sumie tez racja ale nie wiem czy czytałes dokladnie

na trasie przy predkości ok 200Km/h mam ok 4,1 tys r/min

wiec nie wiem czy to tak strasznie duzo ( znajomy kreci SB'eka do prawie 6 tysiecy :tongue4: ale to juz boli :kox:) z glosnoscia szło wytrzymać :)

nie twierdze ze to bardzo przyjemna jazda ale jechac sie da :decayed: i to całkiem spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy kreci SB'eka do prawie 6 tysiecy :tongue4: ale to juz boli :kox:) z glosnoscia szło wytrzymać :)

nie twierdze ze to bardzo przyjemna jazda ale jechac sie da :decayed: i to całkiem spoko :)

diesel 6 tys :polew: o czym my w ogóle gadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie oj da sie

to nie zwykly diesel to SB :decayed:

koniec :offtopic:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 20:21_________________________________________________prosze diesel do 6000 tys :)

dla niedowiarków

Miruk spójrz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik widziałem już jakiś czas temu, przecież tak zrobionym dieslem,z takimi obrotami nie pojeździsz w normalnych warunkach użytkowania, tzn. kilka lat, kilkadziesiąt-set tyś. kilometrów, to jest extreme na jeden sezon :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to diesel na 99% !

raz widać troche wskazówki obrotomierza i jest on z diesla

dwa znajomy ma też ten sam silnik i wieksze turbo które budzi sie przy 2.5 tys obrotów ale za to pompuje do konca :) +boost pin + govmod i kreci sie do 5,5 - 6 tys. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...