Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawda jest niestety taka, że ludzie nie zwracają uwagi na to, że dają innym po gałach, dopóki im się nie mrygnie ostrzegawczo. Oślepiają zarówno źle ustawione zwykłe światła, jak i źle ustawione HID'y, czy ori Xenie. HID w soczewce i z rozumem obniżony jest naprawdę nieszkodliwy dla jadących z przeciwka, a wg mnie najgorsze są pajace, które nie widzą, że ich światła dają w niebo i ci, którzy ładują w zwykłe reflektory HID :bicz: i cieszą się jak dzieci, że im jaśniej przed autem. Rozpierdol takiego światła nawet kierowców ciężarówek do szału chyba doprowadza....no comment (przepraszam za wulgaryzm)

Opublikowano

dlatego jak przysmażysz biksenonem to przynajmniej poczują wtedy na własnej skórze jak to jest... :tongue4:

Opublikowano

:gwizdanie: też tak zawsze robię, ale w bezpiecznych warunkach...

Opublikowano

:gwizdanie: też tak zawsze robię, ale w bezpiecznych warunkach...

generalnie jak w ciemnościach dostanie ktoś z bi to chyba warunki zmieniają się w sekundzie na niebezpieczne... :naughty:

Opublikowano

Bezpieczne = dla mnie wolna jazda w warunkach blokowych :>raczej staram się unikać takiego karcenia przy szybkiej jeździe, czy trudnych warunkach.

Opublikowano

Wiecie gdzie moge kupic pewne dobre nowe zarniki o ori barwie??

Opublikowano

Wiecie gdzie moge kupic pewne dobre nowe zarniki o ori barwie??

Tu masz namiar z mojego tematu na gościa u którego kupował madas. Zrób halo halo i sie zorientuj co i jak. Najlepiej napisz PW do madas'a, bo jemu padły jakieś Osram'y po 3 miechach - nie wiem, czy to te od gościa z linku, czy inne.

Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie

Może jestem laik ale czy mając ori xenon (tylko mijania) mogę dołozyć żarniki by miec bi??

Zalezy mi na utrzymaniu oryginalności tzn. żeby jak najmniej odrózniało się od prawdziwego BI? Co powinienem dołożyć i czy ktoś juz to przerabiał ??

Czy Bi oznacza że mam również postojowe w xenonie ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie

Może jestem laik ale czy mając ori xenon (tylko mijania) mogę dołozyć żarniki by miec bi??

Zalezy mi na utrzymaniu oryginalności tzn. żeby jak najmniej odrózniało się od prawdziwego BI? Co powinienem dołożyć i czy ktoś juz to przerabiał ??

Czy Bi oznacza że mam również postojowe w xenonie ??

Pozdrawiam

Musisz poczytać trochę o Bi.

Tu nie jest kwestia żarnika. W Bi masz wiekszą soczewkę i wewnetrzną przesłonę, która po właczeniu świateł drogowych odchyla się, dzieki czemu masz dodatkowo doświetloną drogę .

Opublikowano

Panowie

Może jestem laik ale czy mając ori xenon (tylko mijania) mogę dołozyć żarniki by miec bi??

Zalezy mi na utrzymaniu oryginalności tzn. żeby jak najmniej odrózniało się od prawdziwego BI? Co powinienem dołożyć i czy ktoś juz to przerabiał ??

Czy Bi oznacza że mam również postojowe w xenonie ??

Pozdrawiam

Przeciez jest tutorial :naughty:

Opublikowano

Hmm nie widziałem tutoriala może jakiś link??

I drugie pytanie:

Zatem skoro mam ori xenon a chcę bi to muszę wymienić soczewkę na większa i zamontowac przełonę - to oznacza że bedę miał drogowe na xenonie.

Czy jest jakaś opcja żeby mieć postojowe w xenonie - przyznam że słabo wygląda xenon na mijania a obok żółte postojowe.

Opublikowano

Hmm nie widziałem tutoriala może jakiś link??

I drugie pytanie:

Zatem skoro mam ori xenon a chcę bi to muszę wymienić soczewkę na większa i zamontowac przełonę - to oznacza że bedę miał drogowe na xenonie.

Czy jest jakaś opcja żeby mieć postojowe w xenonie - przyznam że słabo wygląda xenon na mijania a obok żółte postojowe.

musisz kupic ori lampe bi xenon a nie zamienic soczewki i przeslony

a pozatym jak chcesz zrobic xenonowe postojowki ? nie slyszalem jeszcze takiego szalonego pomyslu doktorze :tongue4:

Opublikowano

ok już kumam - zatem ori-bi a jesli chodzi o postojówki to doczytałem - da się tylko rezenie LED z jakimis rezystorkami - straszna kombinacja.

Opublikowano
da się tylko rezenie LED z jakimis rezystorkami - straszna kombinacja.

kilka kolegów to przerabiało, to tylko groźnie brzmi,

Opublikowano
da się tylko rezenie LED z jakimis rezystorkami - straszna kombinacja.

kilka kolegów to przerabiało, to tylko groźnie brzmi,

a bywa tak jak u mnie ze nie trzeba rezystorkow :)

Opublikowano

ok już kumam - zatem ori-bi a jesli chodzi o postojówki to doczytałem - da się tylko rezenie LED z jakimis rezystorkami - straszna kombinacja.

Szukaj takich co nie trzeba dłubać, już jest wszystko w komplecie

Opublikowano

Niestety w 99% trzeba dłubać, bo inaczej padają. Jedynie LED'y lukaszr'a i HiRide'a wytrzymują już trochę, reszta na nie rezystorach się wysypała (włącznie z moimi :>) od skoków napięcia.

Opublikowano

Panowie,

temat o LEDach juz jest na forum.

Prosze nie zasmiecac watku, nastepne OT beda konczyly sie kropkami.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

PAnowie ile powinny kosztowac lampy bi bez przetwornic i zarnikow?

Na alledrogo rozpietosc cenowa duza.

Idzie w ogole dokupic klapke z miejscem na przetwornice??[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 16:02_________________________________________________Co jest?? :shocked: :shocked: :shocked:Mialem xenony i zakupilem klosze od bi i co???Przetwornica nie pasuje :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Co jest?? :shocked: :shocked: :shocked:Mialem xenony i zakupilem klosze od bi i co???Przetwornica nie pasuje :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Nie pasuje. Przetwornica od Bi-xenonow ma prawie wielkosc karty kredytowej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.