Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Te pierwsze są w sam raz do starego golfa.

Drugie - plastelina i wzór za mały na 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ta czerwona obwodka daje najwiecej uroku, uwazam ze te drugie sa fajne np do czarnego auta i rozmiar min 18 i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ta czerwona obwodka daje najwiecej uroku, uwazam ze te drugie sa fajne np do czarnego auta i rozmiar min 18 i jest :good:

zgadzam się że ładnie to wygląda w takim zestawie, ale troszkę jest już to oklepane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopoki z LRY mnie śledzą :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:05_________________________________________________1013570213_1

Dopisany: 06 Maj 2010, 13:56_________________________________________________te są ładne

1029211358_1[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 13:59_________________________________________________1029211358_2

1029211358_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput to juz moje stare bedą lepiej sie prezentowały w starym kondonie B5 :tongue4: a te co pokazłeś to nie do Audi bo zrobisz niezłą taczke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput to juz moje stare bedą lepiej sie prezentowały w starym kondonie B5 :tongue4: a te co pokazłeś to nie do Audi bo zrobisz niezłą taczke :polew:

mi się podobają tyle że to chinszczyzna

jakie są ciekawe ori 16"? są takie?[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 14:26_________________________________________________dotz_mugello_saab_9-3_aero_ss_silverline_tjarhovet.jpg

wejdzie na nie oponka 205/55/16? fele mają

Producent: Dotz

Kod producenta: OMUP8BP35

Model: Mugello

Kolor: Black/polished

Rozmiar felgi: 7x16

Rozstaw otworów: 5x112

Odsadzenie (ET): 35

przy et 35 będą równo z nadkolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie felgi z rantem do opon 16 :wallbash: Przecież to będzie wyglądać jak 14.

ET35 jest równo z nadkolem.

Ostatnia felga może i ładna tylko, że to 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie felgi z rantem do opon 16 :wallbash: Przecież to będzie wyglądać jak 14.

ET35 jest równo z nadkolem.

Ostatnia felga może i ładna tylko, że to 19.

15 CALI kolego nie mów że głupio wygląda :evil:

20090724259.jpg

20090724262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem alu 16" firmy TOORA sa to pewne orginalne felgi tej firmy. one chyba mam 66 mm otwory centrujacego a nie wiem jaki ma moja Audi a nie posiadam zadnych przyrzadów zeby to sprawdzic. prosiłbym o jakas podpowiedz. No chyba ze ktos z kolegów ma felgi do sprzedania bo jestem własnie na kupnie.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem alu 16" firmy TOORA sa to pewne orginalne felgi tej firmy. one chyba mam 66 mm otwory centrujacego a nie wiem jaki ma moja Audi a nie posiadam zadnych przyrzadów zeby to sprawdzic. prosiłbym o jakas podpowiedz. No chyba ze ktos z kolegów ma felgi do sprzedania bo jestem własnie na kupnie.

dzieki

57mm w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 CALI kolego nie mów że głupio wygląda :evil:

20090724262.jpg

kolego zobacz sobie na rozmiar opony i przemyśl jeszcze raz to napisałeś :wink4: 15" pewnie, że jest ok ale np do "Sejczento" :decayed: w A4 było by znacznie więcej gumy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 CALI kolego nie mów że głupio wygląda :evil:

20090724262.jpg

kolego zobacz sobie na rozmiar opony i przemyśl jeszcze raz to napisałeś :wink4: 15" pewnie, że jest ok ale np do "Sejczento" :decayed: w A4 było by znacznie więcej gumy... :gwizdanie:

195 sam miałem w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie felgi z rantem do opon 16 :wallbash: Przecież to będzie wyglądać jak 14.

ET35 jest równo z nadkolem.

Ostatnia felga może i ładna tylko, że to 19.

15 CALI kolego nie mów że głupio wygląda :evil:

20090724259.jpg

20090724262.jpg

Mówiłem o górnym zdjęciu. Każda felga z rantem wydaje się być optycznie mniejsza niż jest w rzeczywistości. A im rozmiar felgi mniejszy typu 15,16 i tym ta felga wydaje się jeszcze mniejsza. Felga z rantem dobrze wygląda jak ma 18-19 cali.

Poza tym felga, która ładnie wygląda na małym golfie nie zawsze (a raczej zwykle) wygląda źle na dużej kobyle typu a4 a w szczególności kombi.

Chociaż nie powiem, wzór sam w sobie jest ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 to kobyła ?? :polew: :polew:

kurcze ja mam odczucie maleńkości i to w Avancie :decayed:

ja też :tongue4: chyba że spojrzę w tył :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do golfa czy innej popierdółki to krowa - szczególnie avanty :>

Hanson, wyjaśnij koledze że najładniejsze 16 do a4 to oryginały - takie jak Twoje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195 sam miałem w audi

nie chce mi się dyskutować, ale radzę poczytać co oznacza 195, co 45, bo co 15 chyba już wiesz... :gwizdanie: E :ot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do golfa czy innej popierdółki to krowa - szczególnie avanty :>

Hanson, wyjaśnij koledze że najładniejsze 16 do a4 to oryginały - takie jak Twoje :evil:

ee tam pietolisz :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:02_________________________________________________

195 sam miałem w audi

nie chce mi się dyskutować, ale radzę poczytać co oznacza 195, co 45, bo co 15 chyba już wiesz... :gwizdanie: E :ot:

45 profil opony

195 szerokość nie jestem takie głupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam pietolisz :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:02_________________________________________________

195 sam miałem w audi

nie chce mi się dyskutować, ale radzę poczytać co oznacza 195, co 45, bo co 15 chyba już wiesz... :gwizdanie: E :ot:

45 profil opony

195 szerokość nie jestem takie głupi

A jaki jest wniosek? :naughty:

Tego właśnie nie wiesz :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:16_________________________________________________Podpowiem, na zdjęciu 15 jest profil 45. A Ty masz 16 z profilem 55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...