Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pitolicie (oczywiście co poniektórzy) :naughty: teraz jest taka fajna tendencja:

Część ludzi pisze "zakładaj 17 - między 17, a 16" nie ma różnicy", a reszta - "zakładaj 18 - między 18, a 17" nie ma różnicy". Z tego wynikało by, że między 16, a 18" tak samo nie ma różnicy?? :wallbash: :wallbash:

Pierniczenie o szopenie - z całym szacunkiem, ale chyba niektórzy trzymają auta w salonie koło kredensu i się na nie tylko patrzą, a nie jeżdżą po polskich drogach...[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 14:14_________________________________________________Jeździłem na 15" zimowych, jeździłem na 16" letnich, jeżdżę na 18" i może jestem Alien, ale jakoś różnicy nie mogę nie zauważyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, żw jestem zielony w sprawie felg mam do Was pytanie; otóż kupiłem opony 205x55 R16 do mojej Audi A4 i chciałbym dobrać do nich felgi.

Patrzyłem na allegro oryginalne to mają następujący rozmiar:

Średnica 16"

Szerokość 7,5"

Rozstaw szpilek 5x112

Osadzenie (ET) 42

CzytaŚrednica 16"

Szerokość 7,5"

Rozstaw szpilek 5x112

Osadzenie (ET) 42

Czytałem forum i dowiedziałem się, że zalecana szerokość to 6,5 - 7, ET 35

Doradźcie mi, czy te z allegro będą dobre czy szukać 7 calowych z ET 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy rozwiązaniem byłoby dokupienie dystansów, jeżeli tak to jakich; chciałbym aby felgi ładnie się prezentowały na samochodzie tj. nie były strasznie schowane w nadkole. I czy jest w ogóle sens dokupywania dystansów czy lepiej w to się nie bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy rozwiązaniem byłoby dokupienie dystansów, jeżeli tak to jakich; chciałbym aby felgi ładnie się prezentowały na samochodzie tj. nie były strasznie schowane w nadkole. I czy jest w ogóle sens dokupywania dystansów czy lepiej w to się nie bawić.

jak założysz te ET 42 na auto i ci sie nie bedzie podobać to zawsze możesz dołożyć dyst. 5mm

http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4_czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html;msg1515318#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Posiadam ori felgi 15" (zima) i 17" S-line (lato). Na 17" 235/45 byłem w zeszłym roku na Korsyce - dały radę :-), ale powoli zaczynam myśleć czy w tym sezonie letnio-dziurowym nie przeskoczyć na 15" z oponami 205/60. Niektórzy mogą się poczuć urażeni, ale nie interesuje mnie wygląd, więc ten argument możemy olać. Czy to prawda, że zawieszenie mocno cierpi gdy jeździ się na 17"? Na szerszych gumach autko naprawde fajnie się prowadziło w zakrętach - na 205/60R15 raczej nie będzie szaleństwa... Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Posiadam ori felgi 15" (zima) i 17" S-line (lato). Na 17" 235/45 byłem w zeszłym roku na Korsyce - dały radę :-), ale powoli zaczynam myśleć czy w tym sezonie letnio-dziurowym nie przeskoczyć na 15" z oponami 205/60. Niektórzy mogą się poczuć urażeni, ale nie interesuje mnie wygląd, więc ten argument możemy olać. Czy to prawda, że zawieszenie mocno cierpi gdy jeździ się na 17"? Na szerszych gumach autko naprawde fajnie się prowadziło w zakrętach - na 205/60R15 raczej nie będzie szaleństwa... Proszę o poradę.

zostań przy 17-ach, to idealny kompromis w b6 :)

ja tam na 19 po tym serze jeżdżę :gwizdanie: nie ma co płakać, choć lekko nie jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Posiadam ori felgi 15" (zima) i 17" S-line (lato). Na 17" 235/45 byłem w zeszłym roku na Korsyce - dały radę :-), ale powoli zaczynam myśleć czy w tym sezonie letnio-dziurowym nie przeskoczyć na 15" z oponami 205/60. Niektórzy mogą się poczuć urażeni, ale nie interesuje mnie wygląd, więc ten argument możemy olać. Czy to prawda, że zawieszenie mocno cierpi gdy jeździ się na 17"? Na szerszych gumach autko naprawde fajnie się prowadziło w zakrętach - na 205/60R15 raczej nie będzie szaleństwa... Proszę o poradę.

Jak już chcesz uciekać z 17" to lepiej na 16" niż 15". :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...