Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dobrą ofertę za org RS6 (stare) z 2 oponami w miare dobrymi i 2 do wymiany za 420 euro, chyba pojadę jutro zobaczyć. A w między czasie dopracowałem ten VT ze starymi rs6 w graficie, chyba na tym przestanie jak będą w dobrym stanie.

rs6stare.th.jpg

Jak już mówiłem są trochę oklepane ale... srebrne. Grafitowych jeszcze na oczy nie widziałem, a na zdjęciu robią wrażenie:)

Znalazłem też aukcję na ebayu:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170425930545&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

Napisałem, mają 18" w graficie tylko czekam na cene, Nie wiecie jak to jest z jakością? Wiem, że nie są to ori i napewno nie są tak wytrzymałe ale czy np farba nie schodzi? Piszą, że jest to zrobione proszkowo no to chyba powinno być ok. Ciekawe jaka cena za nie, napiszę tutaj jak dostane odpowiedź. Warto się pakować w takie coś czy lepiej ori rs6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taką prośbę o ocenę tych felg http://allegro.pl/show_item.php?item=889007178&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. stan lakieru nie gra dal mnie roli bo i tak w palach było by malowanie w czarny mat lub ciemny grafit. Tylko chodzi jak by wyglądały na mojej a4 i czy wzór pasował do ciemnego koloru :mysli: Bym był wdzięczny za opinie może jakieś małe vt udało by się komuś zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 sa optycznie ciężkie

a jak jest w rzeczywistosci, moze ktos wie ile one waza?

Wierz mi, że są zajebiaszczo ciężkie :naughty: Nosiłem przed zimą do składowania, to się troszkę nadźwigałem. ktoś kiedyś ważył chyba i coś kojarzę, że koło 18kg ważyła felga z oponą (ale głowy nie dam - musiał bym sam zważyć swoje kółko)

No nie wiem, stare rs6 są fajne ale strasznie oklepane, dużo ich jeździ tutaj po Irlandii. Rs4 też jeździ dużoooo, chciałbym coś unikatowego więc już sam nie wiem. samochód Adama mi się bardzo podoba, felgi też fajnie pasują. A co np myślicie o BBSach użytkownika Tas2die4 (to są BBS CH?):

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0309/dsc010672899.jpg

A Nuvolari? Co myślicie?

nuvolarij.th.jpg

Ahh nie wiedziałem, że taki problem wybrać hehe, za dużo ich jest

Tas ma chyba te same felgi co edmondo, czyli EVO Racing jeśli dobrze kojarzę.

MAM7 również ładne felgi, ale też robią się dość popularne - zobacz do galerii kolegi Jerza, vel ykk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko odnośnie felg do mojej A4 B5 [AFN]. Mam standardowe oponki 195/65/15 zima. Planuje teraz na wiosnę wrzucić alufelgi. tylko mam mały problem z wyborem wielkości felgi. Zastanawiam się nad 16" 205/55/16 tylko że szczerze mówiąc dużej różnicy nie będzie i satysfakcji z wyglądu. Natomiast 17" boję się założyć ponieważ obawiam się o zawieszenie że będzie odczuwalne na nierównościach. Mam możliwość kupić od kolegi felgi od S-line 235/45/17 (wiem że oponka trochę za szeroka ale zmieniłbym na 225 i czy dało by rady wsadzić taki rozmiar 225/50/17 w celu poprawienia komfortu jazdy). Co o tym sądzicie? I czy przypadkiem nie trzeba będzie modyfikować zawieszenia do takiego rozmiaru felgi? Proszę o porady i pomoc w wyborze. Pozdrawiam

Oto ta felga: fela.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja :szukaj: nie gryzie, nie raz i nie 2 o tym było

zakładaj 17 :decayed: miedzy 16 a 17 nie będzie dużej różnicy w komforcie, a za to w wyglądzie już tak i oponę 225/45

teraz to sie 19 zakłada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no zgadzam się ale jest rzecz o którą się naprawdę boje że zawieszenie nie wytrzyma góra więcej jak dwa miesiące. Powiedzcie mi jakie Wy macie wrażenia z jazdy na 17" i czy zawias wytrzymuje. A i jeśli chodzi o te fele to czy opłaca się za 1000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na 17 calowych kołach teraz drugi sezon i do tego zawieszenie gwintowane. Żadnych luzów ani stuków nie ma. :wink4: Cena 1000zł jeśli nie są zjechanie i z oponami to brać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy 16 a 17 nie będzie dużej różnicy w komforcie

oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy 16 a 17 nie będzie dużej różnicy w komforcie

oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17"

Bzdura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy 16 a 17 nie będzie dużej różnicy w komforcie

oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17"

Bzdura :decayed:

Hoho to Armistead przykozaczył :polew: też myśle o 17" i coraz bardziej się do nich skłaniam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy 16 a 17 nie będzie dużej różnicy w komforcie

oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17"

Bzdura :decayed:

Hoho to Armistead przykozaczył :polew: też myśle o 17" i coraz bardziej się do nich skłaniam :good:

Oj bo takie głupoty gadają, szczególnie ci, którzy nigdy na 17' nie jeździ tylko od kogoś słyszeli a ten ktoś jeszcze od kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bo takie głupoty gadają, szczególnie ci, którzy nigdy na 17' nie jeździ tylko od kogoś słyszeli a ten ktoś jeszcze od kogoś.

Potwierdzam :chytry:

Między 16 i 17 nie ma wielkiej różnicy. Dziury teraz są tak wielkie że i tak całe koło się chowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wyglądały by lepiej ale opony wtedy byłyby droższe. Chodzi mi też zeby opony nie były zbyt szerokie bo wtedy spalanie jest wieksze.

na 17 jakie oponki mogłbym załozyc zeby ładnie wygladaly a nie były zbyt szerokie?

jak juz chcesz mniejszy rozmiar to min 17, 16 to :sick3:, ja na moich 17'' mam 235/45r17 wiec dosc szerokie i spalanie wzroslo w stosunku do 205/60r15 o litr wiec tragedii nie ma, na 17'' to przynajmniej 225/45, wogole to najlepiej kupic 18 ja zaluje ze od razu tego nie zrobilem ale moze w tym roku zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wielkiej różnicy między 16" a 17"... na 17 lepiej się śmiga - ja mam -40/-30 i z chęcią bym 17 założył :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...