Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Cos czuje ze z boku to wyglada jak woz drabiniasty zawias musi pojsc do dolu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze tył po przeciwnej stronie był nizej to na prostym faktycznie gleba by sie przydała

ale , tył żle nie wyglada wiec zapytam czy mozna sam przód o te -40 obnizyć ? chodzi

mi o same springi bo amorki niedawno wymieniane były i są dośc twarde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale mnie dzisiaj do szalu doprowadzili, dzwoni znow babka ze nie ma RIAL MONTREAL - a jutro mialem miec felgi, proponuje mi felgi CENTRON - niby niemieckie jakies , co o nich myslicie ? ładne sa, jutro bym mial , nie chce mi sie znow czekac ... :sad:

centron0ko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na rysunku ladnie wygladaja :) mi sie ogolnie podobaja... wiesz jeszcze mozesz poczekac w sumie, bo ja za tydzien dopiero zmieniam i wywazam kola w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale to musze czekac znowu kolo miesiaca ;) .. Felgi juz jada z niemiec, jutro wysylka kurierem, w poniedzialek beda . Mam nadzieje ze dobrze zrobilem - 1240 zł za nie . :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobiles jestes dorosly i podjales decyzje :P miesiac tez bym nie wyczekal chociaz jestem cierpliwy ale ty juz czekasz jakis czas a oni cie zwodza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podobaja:D dzisiaj pojechalem ze staruszkiem kola zmienic i reke sobie zlamalem bo sie zaczelismy bic (dla jaj) w salonie :P niestety jeszcze dlugo go nie powale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się będą na autku prezentować.Mam nadzieje , że nie okażą się jakieś miękkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miekkie ? Co masz na mysli :?:

Chodzi mi o to , czy nie będziesz musiał ich prostować co miesiąc.Niektóre firmy robią felgi z takich materiałów , że na naszych autostradach :lol: się gną jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze nie , w sumie CENTRON - pierwszy raz slyszalem ze takie felgi sa - a Ty slyszales cos o nich ?? To pewnie cos takiego jak "nasz" Ronal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze nie , w sumie CENTRON - pierwszy raz slyszalem ze takie felgi sa - a Ty slyszales cos o nich ?? To pewnie cos takiego jak "nasz" Ronal .

Nigdy nie słyszałem.Porównanie do Ronala to raczej nie trafione :wink: Ronal robi porządne felgi dla największych koncernów motoryzacyjnych i nie mógłby pozwoliić sobie na fuszerke. :mrgreen: Ja bym tą firme bardziej porównał do takich firma jak FMG , Hijon , albo cos podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miekkie ? Co masz na mysli :?:

Chodzi mi o to , czy nie będziesz musiał ich prostować co miesiąc.Niektóre firmy robią felgi z takich materiałów , że na naszych autostradach :lol: się gną jak cholera.

Takiej firmy felgi ma ma mój kumpel w Golfie..... on ma 15 i profil opony 50 i jak za szybko wjedzie na krawężnik to odvrazu jest flak bo się wyginają we wszystkie strony...nie mówie już co bylo jak jechał ok 90km/h i załapal pobocza. Prostowanie go kosztowało 160zł wraz ze spawaniem bo są dosyć kruche i pękają....

Licząc kiedyś koszty napraw tych fel to by miał coś z asortymentu VW AUDI. No a gość co prostuje te felgi tylko się cieszy...bo dużo ludzi kupująć felgi w cenie do 1500zł za komplet nie zdaje sobie sprawy że one są do jazdy tylko po prawdziwych autostradach, a nie na rodeo jakie jest w Polsce na drogach, trzeba kupować tylko felgi cytuje tego fachowca "ze specialnymi dodatkami utwardzającymi i uelastyczniającymi które w przeliczeniu kosztują tyle (same te dodatki) co te miękkie felgi z samego aluminium z dodatkiem cynku" a komplet nowych felg na nasze drogi zaczyna się od 450 euro za sztuke oczywiście u Szkopów bo u nas na tym jeszcze zarobią.... alternatywą są używane fabryczne alusy np: AUDI, VW MERCEDES, które ceną odpowiadają tym nowym felgą, tyle że te nowe są ze słabszych materiałów...

W prosty sposób można sprawdzić felgę z czego jest wykonana: mianowicie (wewnątrz oczywiście) drapnąć ją gwoździem. Ja tak z kumplem sprawdzaliśmy jak się mu to pokrzywiło. Stare miał oryginały to na nich rowek był 3 razy płytszy niż na tych nowych błyszczących felgach...

Nie chcę nikogo urazić,że te felgi się nie nadają i są do niczego. Oczywiście że się nadają ale na dobre drogi. No ale jak ktoś już takie ma to poprostu trzeba na nie uważać i tyle. Omijać dziury jak się da no i nie spadać na pobocze przy większych prędkościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to juz jest ze dobre nie idzie w parze z tanim tyczy sie to tak samo samochodow jak i felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale felgi nowe w sklepie kosztuja ok 2500 zl. Na nasze drogi kazda felga jest za "miekka" - a zauwazmy tez to ze wszystkie te felgi sa dopusczone i maja atesty - a wiec sa ok, ale u nas na naszych drogach po prostu trzeba uwazac . Aha i jeszcze jedno marka felg to - C4W , a model to CENTRON .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale felgi nowe w sklepie kosztuja ok 2500 zl.

Jak chcesz to mam za 2760zł komplet tych felg razem z nowymi oponami.Mówie oczywiście o 17" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest wreszcie jest - patrzcie i podziwiajcie, mi sie zaje...scie podoba :mrgreen: Allroad co ?? ;) Ale w rzeczywistosci jest duzo lepiej, nie stoi az tak strasznie wysoko. Oto foty :

http://img421.imageshack.us/img421/885/s36000333jv.jpg

http://img421.imageshack.us/img421/671/s36000385ei.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/131/s36000437jh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...