Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Elektryzujące drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.tak jak w temacie,czy u Was też jest podobnie,że drzwi elektryzują?

Za każdym azem kiedy wysiadam i chcę zamknąć drzwi "kopie prąd".

Nie wiem czy jest jakieś przebicie czy to coś innego.

Ma ktoś na to sposób bo to naprawdę wkurza-szczególnie żonę :lol1:

Opublikowano

Jak kopie tylko żonę to chyba problem jest z żoną :polew: a tak serio to jeżeli nikogo innego nie kopie to twoja żona ma niezłego kopa i to gdzieś ona sie elektryzuje.

Kiedy kopie wszystkich to masz jakąś mase na blache rzuconą. Ja miałem przypadek że przetarł mi się przwód od styku czujnika włanczania światła przy otwierniu drzwi. Wymieniłek kruciec i kłopot znikł. Ale powodów może być wiele

Opublikowano
  • Autor

Niestety kopie wszystkich(żonę najbardziej wkurza :rolleyes:)

Czyli trzeba szukać :thumbdown:

Opublikowano

Czyli trzeba szukać :thumbdown:

Zawsze tak było, czy też pojawiło się to teraz? Nie wymieniałeś ostatnio dywaników w samochodzie?

To co opisujesz to wyładowania ładunków elektrostatycznych. Można się naładować np. poprzez pocieranie jednego ciała (materiału) o drugie.

Miałem kiedyś w domu taki dywanik, że wystarczyło przejść się po nim szurając jednocześnie kapciami, by tak się naładować, że po dotknięciu do innej osoby (lub np. kaloryfera) przeskakiwała iskra długości paru milimetrów :>

U ciebie pewnie występuje podobne zjawisko.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Zawsze tak było, czy też pojawiło się to teraz? Nie wymieniałeś ostatnio dywaników w samochodzie?

Dywaniki mam ori tak jak je kupiłem z autem.

Opublikowano

mnie też nieraz kopie, szczególnie w zimie, też się nad tym zastanawiałem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w samochodzie prad kopie :blink:

mnie jak kiedys w domu prad kopnal to mu oddalem :lol1:

W samochodzie może nie ale przy wysiadaniu i dotykaniu drzwi,

oddać nie oddam bo nie obyłoby się bez szkody dla nadwozia :rolleyes:.

Kiedyś było to sporadycznie-teraz 100/100...

Opublikowano

trzeba sobie zamontować w aucie ogonek (w wielu polonezach np. był) i będzie po kopaniu :good:

Opublikowano
  • Autor

trzeba sobie zamontować w aucie ogonek (w wielu polonezach np. był) i będzie po kopaniu :good:

czyli jak?

nie miałem poloneza :wink4:

Opublikowano

Taki jakby pasek co jest z tyłu auta (pod zderzakiem ) i ciągnie się po ziemi . Dzięki niemu wszystkie jony dodatnie zgromadzone na karoseri podczas jazdy idą w ziemie . W Twoim przypadku ty jesteś łącznikiem między jonami dodatnimi, a ujemnymi (czyli ziemią) i w wyniku czego następuje wyładowanie[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 21:22_________________________________________________http://allegro.pl/item1022189058_pasek_antystatyczny_odgromnik_samochodowy_tanio.html

ooooo takie cóś :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Aha to o to chodziło,czyli trzeba będzie coś takiego zamocować...

ale wracając do sedna co lub gdzie może coś takiego najprawdopodobniej powodować

takie wyładowania?

Opublikowano

Aha to o to chodziło,czyli trzeba będzie coś takiego zamocować...

ale wracając do sedna co lub gdzie może coś takiego najprawdopodobniej powodować

takie wyładowania?

Pogoda . Zauważ , że jak jest deszczowo lub wilgotno to nie ma wyładowań .

Poszukaj w google jest dużo na ten temat

Opublikowano
  • Autor

Pogoda . Zauważ , że jak jest deszczowo lub wilgotno to nie ma wyładowań .

Poszukaj w google jest dużo na ten temat

No tak ale miałem na myśli auto

przecież takie coś jak u mnie to rzadkość

Opublikowano

Mnie od czasu do czasu rypnie :polew:

Opublikowano

jak wysiadasz z auta to siedzac na fotelu trzymaj drzwi i wtedy postaw postaw noge na ziemi . wtedy przeskok iskry jest pod butem .

Opublikowano

jak was auta kopia to zmiencie plyn do plukania ubran :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak was auta kopia to zmiencie plyn do plukania ubran :polew: :polew: :polew:

albo auta :piroman:

Opublikowano

Zasponsoruj zonie gumowe rekawiczki bo z pradem niema zartow :banan3:

Opublikowano

witam ,jezeli moge wtracic swoje zdanie-otoz kiedys na stacji paliwowej tez mnie tak kopnelo i zauwazyl to starszy gosc,podszedl do mnie i poradzil mi zeby przed kazdym wyjsciem z samochodu najpierw dotknac metalu,ja chwytam teraz za ramke drzwi i nareszcie mam spokoj z wyladowaniami,sprobujcie tej metody,nic nie kosztuje a u mnie sie sprawdzila-pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.