Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 autko już kupione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam.A4 już u mnie w garażu :naughty: Zrobiłem na szybko kilka zdjęć.Autko dostało inne buciki i na większych felach :naughty: Dziś jazda do mechanika.Wymiana rozrządu,filtrów,oleju,sprawdzenie i odgrzybianie klimy oraz sprawdzenie komputera.Ramki klubowe na tablice już są zamontowane :gwizdanie: Jak będzie słonecznie dam inne fotki.Auto sprawdziłem w ASO.Wszystko zgodne z książką serwisową :> Jeden właściciel w Niemczech,pojazd do końca serwisowany.Tapicerka w idealnym stanie.

pdqNS.jpg

8Nzar.jpg

8PgqA.jpg

KYadS.jpg

Opublikowano

No to tym bardziej gratulacje zakupu jak wszystko w porządku. No i powodzenia w modyfikacjach :kox:

Opublikowano

Wygląda na bardzo ładną sztuke! Bez awaryjnej jazdy życzę :good:

Gdybyś ją troche opuścił pewnie nabrała by jeszcze lepszego wyglądu :wink4:

Opublikowano

gurban6 to teraz pora pokazać się na jakimś spocie ;)

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że przyjadę.Właśnie odstawiłem auto do mechanika.Jutro odbieram :wallbash: Po wymianie na jakiś czas będę miał spokojniejszą głowę o rozrząd.

Opublikowano

Grzegorz , a nie mówiłem ze auto będzie zajebis*e ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hahahahah :polew: Mówiłeś ,a ja cały czas byłem w nerwach,ale już teraz luzik :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:05_________________________________________________Autko odebrałem :good: Klima pięknie pachnie(odgrzybianie).Wymienione:rozrząd,olej,filtry,paski i napinacz.Teraz tylko lać paliwo i w drogę :kox:

Opublikowano

Nic tylko wsiadać i jechać :)

Ale dlaczego nie Avant? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Za dlugi :polew:

Opublikowano

rozumie że avant jest dłuższy? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mojej żonie nie podoba się,więc nie miałem już wyboru :naughty:

Opublikowano

pod butem jesteś :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: ale mnie rozbawiłeś,pod butem to nie :decayed: ,ale czasem trzeba podjąć wspólną decyzje.Zresztą już teraz po fakcie.Wczoraj zrobiłem nowe fotki to dziś wkleje.[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 08:20_________________________________________________Wstawiam wczoraj zrobione fotki:

ijbP0.jpg

ijlNA.jpg

ijFKJ.jpg

Ux2p9.jpg

Opublikowano

za małe te kółka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zostawiam na 16,za dużo już kasy poszło :kox: Autko kupiłem na 15,ale kolega załatwił 16 w Niemczech w salonie :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piękny polift, autko bardzo zadbane, widać ze właściciel wkłada całe serce w prace przy nim :good: jeśli chodzi o felgi to moim zdaniem bardzo dobrze wygladają, miałem okazje oglądać na żywo i kółeczka prezentuja się okazale

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Damian.Twoje autko też jest :good: Zrób hamulce to polatamy gdzieś.Wstawiam fotki po umyciu silnika:

w7m2J.jpg

w7ywr.jpg

Opublikowano

ładna sztuka, felgi w sam raz do seryjnej zawiechy bo do większych to już obowiązkowa gleba :)

Opublikowano

Bardzo ładna A4... :wink4:

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję i pozdrawiam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.