Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

inpro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie na temat wymiennych obudów lusterek np inpro.Czy przerabiał ktoś ten temat u siebie i ewentualnie jak przetrwały zime

Opublikowano

U nas w A3-clubie przerabiali i twierdzą ,ze zima im nie groźna :)

A tu link:

http://a3-club.net/viewtopic.php?t=268

Opublikowano

u mnie w miescie jezdzi A3 wlasnie z takimi lusterkami, ladnie sie to nawet prezentuje ala S3 :) tylko szkoda ze pod maska siedzi diesel zamiast 1.8 T 225 km ;)

Opublikowano

Wiecie moze jaki nr powinny miec lustra in pro do a4 rok 98 , male lusterko prawe??

Tego tyle jest a juz raz sie pomylilem i nie chce znowu popelnic tego bledu.

Pozdrawiam

Opublikowano

Trzeba uwazac.

Debile sie nei znaja a potem sa problemy... :o

Opublikowano
  • Autor

No i stało sie przyszła zamówiona paczka ,i na całe szczęście wymienne obudowy pasują idealnie .Śmiało moge polecić

Opublikowano
No i stało sie przyszła zamówiona paczka ,i na całe szczęście wymienne obudowy pasują idealnie .Śmiało moge polecić

Zalożyles juz??

Ja dzisiaj tez dostaje nakladki z tej firmy :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Wreszcie nabylem sobie lustereczka :P a tak sie prezentują:

Dla mnie cudnie , wogóle cała twoja A4 wygląda cudnie bardzo mi sie podoba :)

P.S. Proponowałbym tylko te boczne kierunki zmienic jeszcze na białe i będzie miód.

Opublikowano

no rzeczywiscie autko fajne i dopieszczone :) ile dales za te lustereczka jesli to nie tajemnica ;)

Opublikowano

Dla mnie cudnie , wogóle cała twoja A4 wygląda cudnie bardzo mi sie podoba :)

P.S. Proponowałbym tylko te boczne kierunki zmienic jeszcze na białe i będzie miód.

Wzajemnie :) obecne kierunki tez pojdą na emeryture :) pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wzajemnie, lustereczka jak i cala furka pieknie sie prezentuja :D jest taki specyficzny klimat :)

Opublikowano
Co prawda zalozylem kilka dni temu no ale pokazac warto... :wink:

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi3/klekot.jpg

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi3/kleekot.jpg

Dexter a gdzie Twoje foty??

Ps. Loles ladne autko :grin:

Fotki zrobie po wymianie relingów mam nadzieje że jutro :mrgreen:

Mow mi tu szybko jak , gdzie i w jaki sposob je montujesz!! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sam tego nie będe robił bo nie chce czegoś z....Rozmawiłem ze znajomym który powiedział mi że zrobienie tego zajmie pół dnia ale da rade i podejmie sie. :mrgreen:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Co prawda zalozylem kilka dni temu no ale pokazac warto... :wink:

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi3/klekot.jpg

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi3/kleekot.jpg

Dexter a gdzie Twoje foty??

Ps. Loles ladne autko :grin:

No tak , u mnie też by ładnie pasowały - chromowane relingi mam w serii

ale listew juz nie dali na okna :cry: ile takie nakładki warte na te lusterka??

przy moim lakierze czarna perła niezle by się w oczy dawały

Opublikowano

Te nakladki kosztuja ok 300 zl

Opublikowano

A mi się wydaje , że to nie sa nakładki tylko całe obudowy lusterek.Nakładki są do d=== , bo paskudnie wyglądają z bliska.Nie są po prostu dopasowane do lusterka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.