Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! od roku jestem posiadaczem a4 b6

Moja A4 1.9 TDI 131 hp rok 2001 przebieg na dzień dzisiejszy 186 000

Wyposażenie:

- zawiecha 1BE

- felgi RS6 18'' szerokość 8,5" oponki 225/40/18

//przód ET30

//tył ET20

- zima felgi ori alu 16"

- podłokietnik (przód i tył)

- podgrzewane elektryczne lusterka

- klimatronik 2-strefowy

- fotole podgrzewane

- kubełkowe fotele + wysuwane siedlisko

- 3 ramienna kierownica

- gała i ręczny w skorze,

- 8x AirBag

- pełen FIS

- ESP

- lodówka w schowku

- pakiet komfort

- radio concert + sobwoofer w bagażniku (ori)

- elekrtyczne szybki przod

3sJBS.jpg

3t03S.jpg

zlvpA.jpg

80RVA.jpg

mZ_A9.jpg

m_h29.jpg

Opublikowano

nie trze ci takie et? :mysli:

jakieś plany?

proponuje dokładki w kolor :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak siedzą 4 osoby + torby na lekkiej hopce czasem przytrze jak dwie niema problemu

Opublikowano

Fajnie sie prezentuje :good:

Kolor zajefajny :gwizdanie:

Czarna szyba i zderzak od s-line by sie przydał :)

Opublikowano

a TY jaki masz??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Fajnie sie prezentuje :good:

Kolor zajefajny :gwizdanie:

Czarna szyba i zderzak od s-line by sie przydał :)

kolor rzeczywiście ladny-elegancki

\

jakie plany??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

plany :

Rns-e

czip na wakacje

kiedys moze xenon

Opublikowano

Witam, Kolorek ciekawy, pierwsze co bym zrobił to dokładki w kolor a najlepiej zmiana przodu na S-line :):naughty:

pozdrawiam coti

Opublikowano

a TY jaki masz??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Fajnie sie prezentuje :good:

Kolor zajefajny :gwizdanie:

Czarna szyba i zderzak od s-line by sie przydał :)

kolor rzeczywiście ladny-elegancki

\

jakie plany??

No kolor najlepszy z mozliwych dlatego własnie taki mam :decayed::naughty:
Opublikowano

piekna sztuka i kolorek :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przemek fajna fura :good: i kolejne b6 ze Szczecina :) ostatnio duzo sie pojawia. tylko nie rob chipa w v-tech w szczecinie :thumbdown: jedz do Gdanska,Wrocka lub do Wawy

Opublikowano
  • Autor

a czemu nie w v-techu ? jakies doswiadczenia brata znajomy tam pracuje i poleca, daj jakis przyklad bede to brał pod uwage :)

Opublikowano

a czemu nie w v-techu ? jakies doswiadczenia brata znajomy tam pracuje i poleca, daj jakis przyklad bede to brał pod uwage :)

kilka stron jest, ale warto poczytać :wink4:http://www.a6klub.pl/usluga-v-tech-tuning-pomorze-zobaczcie-co-zrobili-vt17252.htm

Opublikowano

brata znajomy tam pracuje i poleca

Poleca, bo tam pracuje. :polew: Teraz to chyba mogą liczyć tylko na zielonych w temacie, bo w światku tuningu są skończeni. Jak chcesz, żeby Ci "przetestowali" auto to jak najbardziej, tylko nie mów, że nikt nie ostrzegał.

Opublikowano
  • Autor

ehehe slyszalem o testach aut chyba nawet w tv cos bylo otym :chytry: chyba eske rozwalili

Opublikowano

B8 rozwalili, było o tym w "Turbo Kamerze" w TVN Turbo

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no i dziś uderzyło mi 200 000

P040211_15_48.jpg

przy okazji urwał mi się dziś zawias od schowka chyba miał swoją żywotnśc jakoś zaprogramowaną do tego wyniku kilometrów

Opublikowano

no i dziś uderzyło mi 200 000

P040211_15_48.jpg

przy okazji urwał mi się dziś zawias od schowka chyba miał swoją żywotnśc jakoś zaprogramowaną do tego wyniku kilometrów

hmm u mnie niedługo uderzy 300 000 :gwizdanie:

Opublikowano

jak przebieg orginał to dopiero dotarłeś silnik :wink4::tongue4:

Opublikowano

POtwierdzam :wink4:

Znajomy w b6 rok 2001,1.9tdi 130 manual 5,tez złamał 300.000km i śmiga elegancko,serwisowane na czas i mówi nic tylko jeżdzić,

Mówi że tylko raz wymienił coś przy zawieszeniu ( nie całe tylko kilka elementów ) i auto służy jemu na 5... :notworthy:

A zrobił nią w UK-PL w 4 lata ponad 100.000km

Jest bardzo zadowolony,ale przyznaje nie żałuje na serwis typu ,orygianlne filtry,olej,płyny itp ( wszystko na czas ,nigdy inaczej )

Autko Twoje bardzo fajne,porób troszkę a bedzie super fajne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.