Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250


arki

Rekomendowane odpowiedzi

A no to chyba że tak , ładna fura mi się marzył DTM nawet angol tutaj , ale prawda taka że przynajmniej 2 razy droższy był od mojej fundusze nie pozwoliły na taki zakup , ale może kiedyś swoją doprowadzę do takiego stanu jak choćby Twoja , pozdrawiam :)

oooooo to mnie Grzegorzu zaskoczyłeś. Użytkuję ją ponad 4 lata, a nie zwróciłem na to uwagi... muszę to sprawdzić hehehehe.

Lutek90 wszystko jest do zrobienia, życzę powodzenia jednak będzie Cię to dużo kosztowało - sam pakiet karbonowy zewnętrzny jest bardzo ciężko kupić, a w ASO...hmmmm ja miałem przygodę ze zwierzakiem to w ASO za przedni spoiler karbonowy płaciłem 1900zł brutto:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arki,że auto masz świetne to mówiłem już osobiście.

Czy dokładka zderzaka tylnego występuje osobno??Ma jakiś nr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5576.jpg

IMG_5600.jpg

Niestety nie występuje osobno. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to, że występują dwie wersje zderzaków:

- europejska z możliwością wycięcia odblasków (są zaślepione),

- amerykańska, która niestety nie pasuje na belkę od auta europejskiego i odwrotnie:-)

Zamieszczam zdjęcia jak to wygląda z bliska:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje sama dokładka.

Chciałbym ją wpasowac do zderzaka b6:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myślę, że ktoś kto spawa plastiki byłby w stanie to zrobić, pytanie czy dostaniesz takie poszycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykonaniem właśnie myśle, że nie będzie problemu.

Tylko gdzie to kupić??:facepalm:

Fajnie by sie komponowało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje sama dokładka.

Chciałbym ją wpasowac do zderzaka b6:naughty::naughty:

Dyfuzor stanowi integralna cześć zderzaka niestety.

RS szyje "ala" DTM pakiet zewnętrzny, i u niego wkleiłem jak poradzili sobie Niemcy ze wspawaniem dyfuzora do kombiacza.

Arki, nie planujesz jakiegoś lepszego fotoshootingu S-ce? Fajnie by było, bo autko bardzo rzadko spotykane:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz myślałem nad sesją zdjęciową, mam nawet wykupioną domenę s4dtm.com tylko brakuje czasu. Do tego przydałby się fotograf i ktoś komu nie jest obca obróbka i montaż wideo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mni tutaj nie było i nie wiem dlaczego?! :naughty: Piękna unikatowa sztuka! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, w realu wygląda o niebo lepiej:) Musze się wziąć za foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wozek, nie cudujesz z zmianami na dziwne graty jak nie ktorzy z kierownicami od niewiadomo czego, ja bym zmienił tylna klape na wersje eu, podobają sie mi fotele z logiem Q :) az dziwne ze na usa takie szły, szkoda tylko ze dales sie zrobic w bambuko z przednimi lampami :( jeszcze raz gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wozek, nie cudujesz z zmianami na dziwne graty jak nie ktorzy z kierownicami od niewiadomo czego, ja bym zmienił tylna klape na wersje eu, podobają sie mi fotele z logiem Q :) az dziwne ze na usa takie szły, szkoda tylko ze dales sie zrobic w bambuko z przednimi lampami :( jeszcze raz gratki

Ze względu na unikatowość modelu wszystko pozostaje jak w oryginale. Jedyne co założyłem to krateczkę pod grillem gdyż w oryginale widać niestety sterownik wentylatorów, kable itp. Co do lamp dużo nie płaciłem, miałem niezły rabat w ASO:)

25quattro_s4_012_1200.jpg

25quattro_s4_013_1200.jpg

IMG_5603.jpg

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

bo to hamerykańska wersja, a oni mają z obu stron ryglowanie

........ i nawet z tyłu na koncu tunelu jest przycisk :wink:

Zgadza się, jest dokładnie tutaj:-)

086.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten carbon za mną chodzi! :kox: Jest taki w wersji non Q? Chodzi mi o tą część, na której jest napis quattro... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na unikatowość modelu wszystko pozostaje jak w oryginale.

:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że to b7 to pewnie bym już sobie jakąś filozofię dorabiał, żeby tego białego kruka od Ciebie zakupić:wink:

Przepięknie się Twoje auto prezentuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten carbon za mną chodzi! :kox: Jest taki w wersji non Q? Chodzi mi o tą część, na której jest napis quattro... :mysli:

Grzegorzu, a dokładnie, o który element chodzi? O spojler w zderzaku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wszyscy piszą, że ich auta są bezwypadkowe, a ja pisze jaki jest stan faktyczny.

Auto sprowadzone ze stanów po stłuczce, podkreślam, po stłuczce. Jest dokumentacja w postaci zdjęć. Wszystkie potrzebne części aż po śrubki i nakrętki były zamawiane w ASO. Np. chłodnice nadawały się do regeneracji - kupiłem nowe, przy lampie było delikatne ukruszenie, kupiłem nową (przy okazji 2 sztuki - brak pomarańczowych kierunków) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...