Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250


arki

Rekomendowane odpowiedzi

BTW Malik jaki zakup masz w planach? :)

Na razie przeszedłem na bardzo grzeczne A3 2.0TDI i tym będę jeździł aż ostatecznie zakończe budowę domu.

Ale za kilka miesięcy zacznę rozglądać się za czymś mocniejszym. Raczej coś małego bo mam drugie, duże auto rodzinne.

Może TTS. Sam nie wiem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie TTSki są b.ładne, a budowa domu....hmmm to skarbonka bez dna :wink4: Mam do Ciebie zapytanie jak przekodowałeś RNSa z USA na EU chodzi mnie o radio? Navi już zrobiłem i działa, natomiast radio łapie tylko niektóre fale, jest większy skok :wink4: Jak sobie z tym poradziłeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arki rób tego grilla, nie czekaj na mnie :wink4:

Może mnie czegoś nauczysz :rolleyes:

Tak na serio szukam jakiejś okazji na allegro.

NIe chce wydać 500-600zl na grill z racji tego, że nie mam pewności, że czegoś nie spartole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a to ciekawe z tym grilem, tylko kto teraz pierwszy przetrze szlak i podzieli sie wykonaniem swojego moda jako pierwszy? :P a jesli chodzi o te kratki od przeciwmgielnych to tam wymiary wszystkie pasuja? Taka zmiana widzialaby mi sie w moim samochodziku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, gratuluje szczęścia :kox:

:):wink4:

hmm a to ciekawe z tym grilem, tylko kto teraz pierwszy przetrze szlak i podzieli sie wykonaniem swojego moda jako pierwszy? :P a jesli chodzi o te kratki od przeciwmgielnych to tam wymiary wszystkie pasuja? Taka zmiana widzialaby mi sie w moim samochodziku...

Dobre pytanie, wydaje mi się, że nie pasują to jednak dwa różne zderzaki, jednakże to co udało mi się sprawdzić to spokojnie wejdą nad kratkę, po jej wcześniejszym przycięciu, diody z S/RS6. Długo myślałem nad tym tematem, mam nawet kupione nowe zapasowe kratki, aby stare przyciąć i dopasować do diod. Cały czas jednak męczy mnie sprawa indywidualności tego autka...ech co zrobić.

arki rób tego grilla, nie czekaj na mnie :wink4:

Może mnie czegoś nauczysz :rolleyes:

Tak na serio szukam jakiejś okazji na allegro.

NIe chce wydać 500-600zl na grill z racji tego, że nie mam pewności, że czegoś nie spartole :)

Jeśli miałbym się za to zabrać to dopiero czerwiec/lipiec wcześniej nie dam rady i zasadnicze pytanie czy to wyjdzie :decayed:

Przypuszczam, że przy pomocy mega rezacza Barta-S dałoby radę :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik mam pytanie jeszcze do Ciebie odnoscnie tych srebrnych zarowek kirunkow, tzn one swieca na zolto cz jak? Bo przeciez musza raczej na taki kolor... Czy pomaranczowy no jak zwal tak zwal, wybacz moja slaba wiedze w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik mam pytanie jeszcze do Ciebie odnoscnie tych srebrnych zarowek kirunkow, tzn one swieca na zolto cz jak? Bo przeciez musza raczej na taki kolor... Czy pomaranczowy no jak zwal tak zwal, wybacz moja slaba wiedze w tej kwesti

Poszukaj na allegro.

jest tego troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jednak męczy mnie sprawa indywidualności tego autka...ech co zrobić.

Zderzak można rezać. Jak zepsujesz i/lub będziesz chciał wrócić do oryginału to trzeba będzie zamówić w ASO nowy bo nigdzie indzej takiego nie dostaniesz.

Swoją drogą ciekawe ile taki w ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro.

jest tego troche.

ok dzieki :P hehe do ASO pewnie cena takiego zderzaka przyleciala z kosmosu :D

O allegro pisalem odnosnie zarowek migaczy :tongue4:

Sam zderzak pewnie mega drogi.

Kratki juz sa w normalnej cenie.

Ale dokladka carbonowa 1818zl to juz lekka przesada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak przekodowałeś RNSa z USA na EU chodzi mnie o radio? Navi już zrobiłem i działa, natomiast radio łapie tylko niektóre fale, jest większy skok :wink4: Jak sobie z tym poradziłeś :>

Przekodowanie navi i radia to jeden i ten sam proces. Robi się to za pomocą płytki softem z NaviEdit. Jeśli robiłeś to takim narzędziem to dziwne, że navi Ci się przekodowała a radio nie.

Co do żaróweczek to mają półprzezroczystą powłokę srebrną. Kiedy są wyłączone mają kolor srebrny. W momencie podania napięcia świecą na pomarańczowo tak jak wymaga nasze prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 250 zamyka dla mnie temat jakichkolwiek modyfikacji tej sztuki :wink4:

oczywiście jeśli to ma mieć wartość kolekcjonerską kiedyś, bo wszelekie dorezania raczej nie będą mile widziane :wink4:

modyfikować to można 1 z 2mln :)

a auto piękne, mimo że nie jestem fanem s4 b7 to bez słowa bym taką kupił gdy byłem na kupnie A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nakładka zderzaka 1890zł brutto

2. Karbonowy spoiler 1760zł brutto

:polew:

Do tego grill 680zł brutto oraz kratki itd. i cena się robi ..... :decayed:

Bez AC ani rusz :wink4:

Malik to musiałem coś przekombinować masz może jakiegoś gotowca, którym to robiłeś? Ja trochę zmieniałem w binarkach może przez to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czym wersja DTM różni się od zwykłej (hehe) S4 jeśli chodzi o silnik? Czy tak samo jak w przypadku A4 DTM podniesiono moc i moment czy zmodyfikowano tylko bodykit i wnętrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny rarytasik...

ja póki co jestem zakochany w mojej czarnej s-lince ale respect za zakup i wybór modelu ... no i ten pakiet DTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arki,

Czuje sie zmiażdżony przez ten samochód.Szkoda, ze ostatni spot na ktorym Cie widziłem( i jedyny ) to był w Styczniu i chyba nie miałes zimowek, wiec Caddy krolował . Czekam niecierpliwie, az zobacze na zywca. A moze jest szansa poza spotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, dzisiaj tj. 13 czerwca będę na spocie - do zobaczenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże, póki co przebieg to 40tyś i nadal wgniata w siedzenia. Myślę, że do końca lipca wybiorę się na hamownie, a ona prawdę mi powie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...