Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250


arki

Rekomendowane odpowiedzi

To się okaże, póki co przebieg to 40tyś i nadal wgniata w siedzenia. Myślę, że do końca lipca wybiorę się na hamownie, a ona prawdę mi powie :wink4:

wiesz przy 344 zrobkach jak bedzie 50 brakowalo nie poczujesz roznicy :))

ale jak mowiesz hamownia prawde wyjawi :))

zreszta male czyszczonko bo to nie tragedzia znow i masz znow 344 no chyba ze dolozysz turbo to te problemy znikna

zreszta przy dobrym bucie takie problemy nie powinny wystapic to sie dzieje zapewne jak ktos auto przymula na 6biegu przy 90 aby oszczedzic benzynke :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta przy dobrym bucie takie problemy nie powinny wystapic to sie dzieje zapewne jak ktos auto przymula 6 przy 90 aby oszczedzic benzynke :))

nawet przy wiecznym pantoflu w podlodze ten problem jest... to nie chodzi o zamulanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu postów włos się jeży, pierwsze hamownia, później zobaczymy co dalej... :kox:

Zawsze jest wyjście... 3.0TDI z programem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu postów włos się jeży, pierwsze hamownia, później zobaczymy co dalej... :kox:

Zawsze jest wyjście... 3.0TDI z programem :wink4:

nie panikuj hehhe laduj mu 2 turbiny i nie bedzie syfu -- bedzie idealnie przepalony :):polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem zamulania dotyczy tylko 4.2 V8 FSI czy wszystkich 4.2 V8? bo w S4 B6 i B7 jest ten sam silnik 4.2 V8 BBK!? a FSI jest dopiero w RS4!? czy coś pomyliłem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem zamulania dotyczy tylko 4.2 V8 FSI czy wszystkich 4.2 V8? bo w S4 B6 i B7 jest ten sam silnik 4.2 V8 BBK!? a FSI jest dopiero w RS4!? czy coś pomyliłem?!

z tego co ja wyczytalem problem dotyczy wolnossakow z 4.2 litra fsi - a dokladnie wsztykich fsi obojetnie jakiej pojemnosci

tylko silniki turbo doladowane nie maja tej wady -- nie wiem czy w s4 b6 i b7 sa fsi ale podejrzewam ze silnik jest ten sam -- jestes pewnie ze to nie fsi? trzeba by w prospekty audi zerknac tam sa oznaczenia silnika podane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to skądś się bierze ta większa moc w RS w porównaniu to S i to właśnie dlatego, że RS jest FSI. na Wikipedii przynajmniej piszę, że S4 b6 i b7 mają ten sam silnik BBK, a on na 90% nie był FSI :/ pytam, bo się właśnie czaje na S4 B7, ale jak mają być takie jaja z silnikiem to wybiorę jednak S4 B6 :P musi arki jechać na hamownie i zobaczymy jak moc trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki w mojej niuni na 100% nie jest FSI :wink4: Byłem na wymianie oleju w ASO więc pytałem się "fachowców" sprawdzali i potwierdzili. :)

BTW Tomek kupuj B7 eskę, RS zje Cię żywcem i nie chodzi mi tutaj o paliwo, ale chociażby o zawieszenie i pozostałe pierdołki, które trzeba kupić tylko w serwisie bo takich aut na szrotach nie ma, a z częściami jak na lekarstwo :decayed:

Co do wrażeń z jazdy....co Ci będę pisał.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RS4 na 100% nie wejdę, chociaż samochód jest piękny.. kiedyś sobie kupię, żeby stał w garażu :naughty: na razie myślę właśnie o o tym S4, szczególnie, że silnik nie jest FSI :) planuje go zagazować (wiem wiem profanacja), ale po co przepłacać, jak mogę mieć taką samą przyjemność za 1/3 kasy ;) jak mam się bujać dieslami to mogę płacić tyle samo za paliwo, a mieć pod maską 300 KM :) powiedz mi Arki jak z kosztami eksploatacji, w porównaniu do zwykłej B7, powiedzmy 3.0TDI lub 2.0TFSI (bo w takie bym celował ewentualnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 jest definitywnie wolnossakiem bez FSI! na gazie bedzie smigal ale trzeba mu porzadny sprzet zalozyc zeby nie bylo jakis cyrkow i koles co to robi musi sie znac i jak dobrze zalozy moze byc wiecej mocy niz na benzynie bo gaz ma wiecej oktanow -- tego sie dowiedzialem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzą mi się felgi z tej wersji ale dostanie ich graniczy z cudem ;( Autko piękne i na pewno musi dawać dużo frajdy z jazdy :good:

ja właśnie je założyłem - wyglądają - MIÓD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak są przeciwmgielne rozwiązane w S4 DTM ... są zintegrowane z reflektorami ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak są przeciwmgielne rozwiązane w S4 DTM ... są zintegrowane z reflektorami ...?

Nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można coś przy-modzić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak są przeciwmgielne rozwiązane w S4 DTM ... są zintegrowane z reflektorami ...?

Nie ma :)

:good: i tak super wygląda .chętnie bym się swoich pozbył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ile razy w roku zdarzyło się Wam jechać we mgle, albo w bardzo obfitym deszczu, że trzeba było włączać halogeny??? Mnie może ze 3 razy...z czego raz jechałem audi :naughty:

Ja sie pewnie bede swoich pozbywal :)

Poza ty nie wiem czy zderzak B6 S-Line nie wyglądałby właśnie lepiej bez halogenów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arki masz jeszcze to S4 DTM ? bo tu jakiś Czech sprzedaje 1 of 250 :mysli: wygląda jak Twoje, sprawdź w garażu czy stoi :cool1:

http://otomoto.pl/audi-s4-4-2-v8-dtm-paket-C14312922.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zapuszczona w stosunku do sztuki Arka - no i brak Carbon spojlerów może świadczyć o tym że był strzał w przód i tył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...