Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250


arki

Rekomendowane odpowiedzi

Arki masz jeszcze to S4 DTM ? bo tu jakiś Czech sprzedaje 1 of 250 :mysli: wygląda jak Twoje, sprawdź w garażu czy stoi :cool1:

http://otomoto.pl/audi-s4-4-2-v8-dtm-paket-C14312922.html

Hehehehe moja niunia stoi w garażu, zresztą nawet gdyby jestem świeżo po opłatach AC, ale wiadomo nigdy AC nie zrekompensuje nam tego ile serca wkładamy w nasze Audiczki :) :)

Trochę zapuszczona w stosunku do sztuki Arka - no i brak Carbon spojlerów może świadczyć o tym że był strzał w przód i tył...

Masz Bartek rację brak spojlerów...BTW dziwnie leżą wydechy wg dyfuzora - koszt spojlerów ponad 3tyś zł.

Robi się ładna pogoda, myślę że czas na zmiany zdjęć i jakiś filmik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak auto, środek piękny, fotele to marzenie :slina:

Silniczek pewnie daje rade :gwizdanie:

Nowy właściciel pewnie będzie bardzo zadowolony, szkoda sprzedawać takiego zadziora :evil:

Powodzenia w modach, choć nie ma co modzić za dużo. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć kolego :slina: :slina: :slina:

u ciebie ta fela wyglada jeszcze bardziej :kox: niż u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto. Nic dodac nie ujac:cool1: Tylko lac i jezdzic:evil: Pakiet DTM jest super. Moze konkurowac z M-pakietem:) Kolego jak bedziesz sprzedawal auto prosze o pierwsze info :gwizdanie:

P.s. Znalezienie s4 dtm w wersji europejskiej nie jest chyba proste bo wiekszosc trafila na rynek USA? Te czerowne odlaski sa niepotrzebne i jest to jedyna elemnet ktora mi sie nie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego AudiOOOO| - nie ma europejskiej wersji S4 DTM 25Q.

250 aut wyprodukowanych w Nekarslum było przeznaczonych wyłącznie na rynek USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. Teraz wszystko jasne:) Czyli z europejczykow mozna tylko znalesc a4 z pakietem DTM. Wtedy jest do dyspozycji wylacznie 2.0T-szkoda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dość długo nic się tutaj nie działo, a to dlatego że nie mam zbytnio czasu, a auto więcej stoi w garażu niż jeździ.....z wiekiem przychodzi taki czas, że człowiek zajmuje się innymi rzeczami hehehe. Ze względu na taką sytuację podjąłem decyzję o oddaniu auta w dobre ręce. Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys :shock3:

Co Ty piszesz, wyglądają jak nowe, pod warunkiem, że to aktualne foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys :shock3:

Co Ty piszesz, wyglądają jak nowe, pod warunkiem, że to aktualne foty.

Widziałeś wnętrze nowego audi? Nie mówie że są ściorane ale fotel kierowcy jest na siedzisku dość odgnieciony i boczek też. Pewnie Arki waży więcej niż przeciętny Polak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki aktualne, przebieg można sprawdzić w ASO.

Moja waga w normie. Co do fotela to wyglądał tak od samego początku, amerykanie raczej cierpią na nadwagę.

Jeżeli ten fotel jest w złym stanie no to sorry, ale chyba rozmawiamy o nowym samochodzie...?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

IMG_5584.jpg

IMG_5585.jpg

IMG_5586.jpg

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 20:51 ----------

Auto do oddania za 70tyś, do obejrzenia w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko tylko zastanawiam się dlaczego masz przy klamce od strony pasażera włącznik blokady wszystkich drzwi nie powinien być po 2 stronie , pytam bo ja w angolu mam właśnie po tamtej stronie, chyba że we wszystkich audi jest tak umieszczony, nie przyglądałem się , mam nadzieję że znajdzie się osoba która doceni to autko tak choćby jak i TY , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to hamerykańska wersja, a oni mają z obu stron ryglowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to hamerykańska wersja, a oni mają z obu stron ryglowanie

........ i nawet z tyłu na koncu tunelu jest przycisk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to chyba że tak , ładna fura mi się marzył DTM nawet angol tutaj , ale prawda taka że przynajmniej 2 razy droższy był od mojej fundusze nie pozwoliły na taki zakup , ale może kiedyś swoją doprowadzę do takiego stanu jak choćby Twoja , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...