Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Jihad, dowaliles. Mamed by mogl mu reczniki nosic.. ja bardziej od mameda cenie pawla nastule. Kto ogladal pride kilkanascie lat do tylu wie za co.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem, że Mamed położy Silvę, a tylko ciekaw byłbym pojedynku. W UFC nie ma w tej chwili na niego mocnych i potrzeba kogoś z zewnątrz, kogos nowego.

a póki Chalidow walczy w innym wymiarze czasoprzestrzennym, to możemy sobie tyko dywagować jak radziłby sobie wśród najlepszych.

Sherdog zdaje sie nie umiescił go nigdy w pierwszej 10-ce wagi sredniej, a myslę, że spokojnie kilku z tej listy jest w jego zasięgu. Ale musi pożegnac się z KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musi pożegnac się z KSW.

niekoniecznie:wink: to zależałoby od Niego i Promotora-jeśliby się obaj zgodzili-mógłby walczyć w dwóch organizacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musi pożegnac się z KSW.

niekoniecznie:wink: to zależałoby od Niego i Promotora-jeśliby się obaj zgodzili-mógłby walczyć w dwóch organizacjach

Raczej sie nie da. UFC podpisuje kontrakty na wylacznosc. Z tego wlasnie powodu nie widzielismy Fedora w UFC i wiadomo jak to sie skonczylo. Dzis juz o nim nikt nie mowi.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowi ale nadal jest i bedzie legenda. Btw, mamed musi odejsc z ksw jesli chce sie piac w góre. Na otwartym nie leci? Za friko?

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje bar panowie :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowi ale nadal jest i bedzie legenda.

Absolutnie nie umniejszam jego osiągnięć i trwania na szczycie przez wiele lat. Jednak rezygnacja z UFC, to jak rezygnacja z Extraklasy na rzecz drugiej, trzeciej ligi.

A KSW zdaje się kosztuje 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale po co wydawać 40 zł jak w necie zapewne się znajdzie jakaś stronka co będzie leciało poprzednim razem tez tak było tylko że dopiero dostałem link ze stronka od kumpla 10 minut po zaczęciu sie gali ale oglądałem za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie namawiam do kupowania dostępu, choc to i tak lepsze jak mecz reprezentacji polski w naszym narodowym sporcie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to kumpel mi podesłał że tutaj byc może będzie za free gala NadawanieTv Najlepsze Transmisje i Darmowa Telewizja w Sieci - NadTv 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...