Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem ciekawy, jak nasz lokalny radny sobie da radę w starciu z wyćwiczonym już jakby nie patrzył Pudzianem:decayed: Manto będzie, chyba, że wcześniej jakaś cicha umowa była zawarta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Polsat Sport ma to nadawać ale pewności nie mam . Walka ma się odbyć w Londynien w hali Arena O2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyberiusz od dawna zabiegał o walkę z Pudzianem .

Zabiegał zabiegał, tylko jest lekko niedysponowany to raz, a dwa chyba nie przewidział, że Pudzian od tamtego czasu będzie nieco ostrzej trenował:decayed: Najman z Tybkiem mógł matę klepać, ale wątpię, że Tybek zrobi Pudziana :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyberiusz od dawna zabiegał o walkę z Pudzianem .

Zabiegał zabiegał, tylko jest lekko niedysponowany to raz, a dwa chyba nie przewidział, że Pudzian od tamtego czasu będzie nieco ostrzej trenował:decayed: Najman z Tybkiem mógł matę klepać, ale wątpię, że Tybek zrobi Pudziana :kwasny:

nie widziałem jeszcze walki Tybka w ringu, więc i ciężko się wypowiedzieć o Jego stylu-wszystko wyjdzie podczas walki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi ogólnie, bo w jakiejś formule-to będzie na [pewno debiut-nie widziałem nawet jego treningów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądaliście filmik z wypowiedziami heeee to mi się podobało

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

ostatni link jest najlepszy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz-adekwatny do sytuacji-w pełni popieram, bo pewnie "organizatorzy" chcieli się szybko nachapać i zarobić na włożonych pieniądzach przez sponsora/ów, a honoraria-wypłacić z dochodu z biletów-a tu lipa, bo pewnie Pudziana promotor-zażądał jakiejś zaliczki i potwierdzenia o przedsprzedaży biletów, żeby orientacyjnie "wybadać" ile biletów już zeszło i jaka będzie "oglądalność" i możliwa "popularność" na przyszłość, w tej skądinąd nieznanej "federacji"...-niestety-nie wyszło i jest dym...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos oglądał ostatnie UFC on Fuel? Stary Wanderlei wciąż w formie. :thumbup1:

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 11:42 ----------

Ktos orientuje się co z dalej Mamedem? Zostaje jednak w śmiesznym KSW? :kwasny:

A tymczasem juz w ten weekend:

200px-UFC_158_New_Poster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed ma przed sobą walke życia,widziałem kilka pojedynków jego przeciwnika jest świetny w stójce.

Pan Mariusz chyba przegra tym razem bez apelacyjnie Zobacz galerię zdjęć z nieoficjalnego ważenia przed KSW 23 - Strona 11 - Sport - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, świat idzie do przodu (UFC), a Mamed dalej obija zawodników na tym samym średnim poziomie. Jest stosunkowo młody jak na MMA i dużo jeszcze może osiągnąć, ale musi zacząć juz teraz walczyć z najlepszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygra-to kolejni -lepsi będą chcieli do Polski przyjechać na walki, może nie dzisiejsza czołówka-ale dawniejsza czołówka-tak z przed 5 laty:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zawsze będzie te 5 lat do tyłu.

Byłbym ciekawy jego konfrontacji z Silvą, bo narazie nie ma chyba w UFC nikogo, kto móglby go pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...