Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Jedna bomba i po walce , już sie nie będzie chwalił że nigdy nie przegrał przez nokaut :kox:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

No i powrót pudzilli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROZPIERDOLIŁ GO JAK CHCIAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet szybszy od walki Mameda :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian wystrzelił i moze dla tego dał rady.

Bestia nie taka straszna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian wystrzelił i moze dla tego dał rady.

Bestia nie taka straszna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powrót pudzilli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROZPIERDOLIŁ GO JAK CHCIAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet szybszy od walki Mameda :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gów.... prawda . Murzynek dostał przelew na konto / Ot wszystko . On nawet nie chciał walczyć . Żenada - żenada żenada . Przecież to jest po to żeby EGO urosło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też może być :wink: ale on już najlepsze swoje lata ma za sobą, jakby nie patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ustawili tą walkę.

Oglądam od wielu lat K1 na międzynarodowej arenie i wiem na co stać Sapp'a.

Walczył z najlepszymi na świecie tj. Remy Bonjasky i przy takim poziomie Pudzian padł by po minucie.

Sapp przyjechał zarobić kasę i zagrać w kilku reklamach tylko i wyłącznie po to by wypromować K1 w PL a nie trzeba dodawać że jest wielką gwiazdą w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta walka mariusza to padaka straszna... technika zero, rownie dobrze mogli puscic walke pod remiza na wiejskim disko...

mamed... da da da da da:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym wyjadaczem jest Fedor Emelianenko, człowiek maszyna jednym słowem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed-życzę Mu powodzenia w UFC- myślę, ze już jest gotów na najlepsze walki...

Pudzian-pokazał Sappowi, że Jego czas już minął, ale tak, jak Pudzian mówi-sam nie wie ile ma jeszcze czasu-chce sobie coś udowodnić-daj Mu Boziu zdrówka, pooglądamy Pudziana częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal brawo za dobra walke,mimo ciezkiego momentu w 2 rundzie pokazales ducha walki i wygrales :thumbup1: Mamed jak zwylke klasa i szybko skonczona walka,czekam na walke z kims godnym Twojego czasu w UFC a nie z ochlapami,Pudzian szybko i latwo,Sapp nakrzyczal sie,napinal grozil a poddal sie najszybciej jak mogl,widzialem jego poprzednia walke wiec czulem ze bedzie tak samo i tym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Materla pokazał wczoraj wielkiego ducha walki. Było ciężko ale wygrana zasłużona :thumbup1: Złoty "liść" Mameda też był dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od wielu lat K1 na międzynarodowej arenie i wiem na co stać Sapp'a

PABLO nie K1 tylko MMA skoro oglądasz od wielu lat to powinbienes wiedziec jaka jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO nie K1 tylko MMA skoro oglądasz od wielu lat to powinbienes wiedziec jaka jest różnica

Ozi, zawsze oglądałem K1 na eurosporcie które były finały w Tokyo, Las Vegas czy w innych miastach gdzie kwalifikowała się najlepsza śmietanka i turniej odbywał się w systemie pucharowym.

I stąd mówię o K1 bo tak w tytule było podpisane. A czym się już dokładnie różni od MMA to już nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...