Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś ćwiczyłem dosyć aktywnie, myślałem, żeby sprawdzić się w klatce, ale w moim wieku-trochę nie wypada chodzić poobijanym tylko dla przyjemności :wink4: a na osiągnięcie jakichkolwiek wyników, które mogły by przynieść zyski-jest już niestety za późno... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wy możecie pisać że on wygra, toż to jest gorszy pajac od najmana

Hardcorowy Koksu przygotuje sie na MMA ATTACK

jednak mimo masy dobry jest, nie wiem czy Najman tak nogę podniesie, a Pudzian w pierwszej walce to na bank by tak nie zrobił :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiadomo,ze to jaja, watpie zeby sie przygotowywal do walki bijąc arbuzy :polew:

Ale jak na taka mase i kupe miesni to i tak dobrze rozciagniety jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wy możecie pisać że on wygra, toż to jest gorszy pajac od najmana

Hardcorowy Koksu przygotuje sie na MMA ATTACK

jednak mimo masy dobry jest, nie wiem czy Najman tak nogę podniesie, a Pudzian w pierwszej walce to na bank by tak nie zrobił :gwizdanie:

Marcin, ale ja Cię proszę :cool1: arbuzy mają to do siebie, że się nie ruszają, a takie "obrotówki" z wyskokiem- to są dobre na filmach z J.C. van Damme'em, albo jak przeciwnik jest już tak zmęczony, albo zalany krwią, że nic nie widzi/nie ma siły :wink4: w innych przypadkach-nie ma szansy na element zaskoczenia i kopnięcia nawet Najmana w twarz :decayed::wink4: to jest dobre dla zawodników Muay Thai, gdzie waga ich graniczy z wagą wypasionego koguta i nawet , jak upadnie-szybko wstanie i dalej walczyć będzie-wyobraź sobie, taką górę mięsa upadającą po próbie takiego kopnięcia, a Najman w tym czasie robi krok do przodu,jako "pięściarz" i low-kickiem podcina wolno "zwisającą" nogę Koksa... to może wyglądać o np tak:

Extreme Low Kick

...a przypominam, że Najman trenuje low kick'i od walki z Pudzianem :kox:

choć nie zawsze z udanym skutkiem...

...więc Koksu- może wykorzystać element zaskoczenia i ponownie, jak w walce z Saletą-Najman dostanie liścia

i walka się zakończy przed czasem- obawiam się, ze Koksu jebnie mu ciut mocniej, więc poleży trochę dłużej...może wreszcie wtedy pójdzie na ryby... :decayed::wink4:

a tak na poważnie-kiedy będzie ta "walka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem tylko o jego sprawnosci fizycznej w stosunku do budowy ciała i w porównaniu do Pudziana z pierwszej walki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem tylko o jego sprawnosci fizycznej w stosunku do budowy ciała i w porównaniu do Pudziana z pierwszej walki :cool1:

no tu sie zgadzam, jest sprawny :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Transmisja Gali MMA Attack 2 na antenach Polsat Sport i Polsat Sport HD w piątek (27 kwietnia 2012 roku) od godziny 20.00. Pół godziny wcześniej w Polsat Sport rozpocznie się studio przed galą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie w necie można obejrzeć ten kabaret dzisiaj..proszę o odp.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Pany gdzie w necie można obejrzeć ten kabaret dzisiaj..proszę o odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta walka to bedzie RZENADA przez "RZ" - kompromitacja mma :/ typowy freak fight niewiele majacy wspolnego z mieszanymi :/

no ale co zrobić, skoro "masa telewizyjna" to kupuje, a na "masie" da się zarobić najwięcej, to znajdzie się też ktoś, kto to zorganizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...