Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Jak można było przekazać złą kartkę z wynikami? :mysli::wallbash: :wallbash:

ktoś miał widocznie wiele do stracenia w zakładach bukmacherskich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tak glupiej wymowki nie slyszalem :decayed:

Mysleli pewnie,ze sie Thomson nie wnerwi i nie zrobi afery, przestraszyli sie ze wiecej zadownikow z zachodu nie bedzie chcialo przyjezdzac na ta Kompromitacje Sztuk Walki,to woleli odwolac wynik i pewnie zrobia "zemste zemsty" na nastepnej gali.

Zenada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można było przekazać złą kartkę z wynikami? :mysli::wallbash: :wallbash:

cos musieli wymyslec

Jak można było przekazać złą kartkę z wynikami? :mysli::wallbash: :wallbash:

teraz się głupio tłumaczą :decayed:

Jak można było przekazać złą kartkę z wynikami? :mysli::wallbash: :wallbash:

ktoś miał widocznie wiele do stracenia w zakładach bukmacherskich :wink4:

Wszystkie opcje pewnie mają trochę prawdy! Debilizm totalny!!! :wallbash: :wallbash:

Dawno tak glupiej wymowki nie slyszalem :decayed:

Mysleli pewnie,ze sie Thomson nie wnerwi i nie zrobi afery, przestraszyli sie ze wiecej zadownikow z zachodu nie bedzie chcialo przyjezdzac na ta Kompromitacje Sztuk Walki,to woleli odwolac wynik i pewnie zrobia "zemste zemsty" na nastepnej gali.

Zenada :thumbdown:

Dokładnie tak! Inni odpuszczali by wyjazdy do Polski na Zemsty bo wiedzieli by jaki jest wredykt przed walką! :naughty: :naughty:

Organizatorzy dali ciała na całej długości!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki polsat bedzie trzymał łapke na tym festynie KSW bedize cyrkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polska rzeczywistość jest taka że jak pudzian wygrywał to go cała polska po d*pie całowała a jak przegrywał to chcieli go utopic w łyżce wody.

A teraz jest taka sytuacja to wszyscy chca spalic najchetniej i robia sobie podśmiec**jki z KSW a do tej pory było KSW cacy.

Ale ku..wa zakłamany i popierdolony kraj :doh1: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polska rzeczywistość jest taka że jak pudzian wygrywał to go cała polska po pupie całowała a jak przegrywał to chcieli go utopic w łyżce wody.

A teraz jest taka sytuacja to wszyscy chca spalic najchetniej i robia sobie podśmiec**jki z KSW a do tej pory było KSW cacy.

Ale ku..wa zakłamany i popierdolony kraj :doh1: :wallbash:

nic dodać nic ująć

jak marionetki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wściekły angol i decyzja sędziów obalona :polew: .Jak mają szanować nas jako polaków jak takie rzeczy można z nami robić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wściekły angol i decyzja sędziów obalona :polew: .Jak mają szanować nas jako polaków jak takie rzeczy można z nami robić :thumbdown:

to mi się podoba jeśli jeden angol dokopał KSW to jak Polacy wyjdą na ulicę to dokopią rządowi :decayed:

ta ale trzeba mieć jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie KSW nigdy jakas super gala nie bylo, co prawda mozna bylo siasc przy piwku i poogladac,ale jarac sie tym nie jaralem, bo do poziomu prawdziwych gal MMA z zachodu jeszcze daaaaaaleeeeko.

Tak samo chcialbym w koncu zobaczyc Khalidowa z jakims konkret przeciwnikiem,bo wszystkie jego walki koncza sie ostatnio w ciagu 1 minuty,a nie wierze jakos ze jest az taki superhiper, po prostu przeciwnicy nic specjalnego.

A Pudzian niech wraca do przenoszenia beczek i przeciagania traktorow,bo jak patrze na te jego spowolnione cepy to przelaczam kanal :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wściekły angol i decyzja sędziów obalona :polew: .Jak mają szanować nas jako polaków jak takie rzeczy można z nami robić :thumbdown:

to mi się podoba jeśli jeden angol dokopał KSW to jak Polacy wyjdą na ulicę to dokopią rządowi :decayed:

ta ale trzeba mieć jaja

taaa identyko jak było z sędzią Webem po kontrowersyjnym karnym na meczu Polska-Austria na Euro 2008. Przecież jakis niewinny gość dostał wp***dol od polaczkó na wyspach tylko dlatego że się tak nazywał jak ten sędzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Tomaszewskiego do dzisiaj mi wypominają...he he he :decayed::wink4:

tzn?

Polak, który zatrzymał Anglię, choć byli lepsi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Tomaszewskiego do dzisiaj mi wypominają...he he he :decayed::wink4:

tzn?

Polak, który zatrzymał Anglię, choć byli lepsi :wink4:

tzn wiem kto to Tomaszewski tylko nie zrozumiałem co miałes na mysli mówiąc że :
do dzisiaj mi wypominają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...