Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

wyloozoojcie Panowie,każdy się bił w swoim życiu niejednokrotnie i coś tam o walce wie...nie mają sensu wypowiedzi,podciął,był silniejszy et cetera...liczy się efekt końcowy-przegrał i tyle,poczekajmy na kolejne stercie i zobaczymy,czy Mariusz wyciągnął wnioski z tej lekcji... :wink4:

No wiesz. Moim zdaniem mają sens.

Jak ktoś pisze, że Pudzian nie miał siły, to czego sie spodziewał? Rzucania Silvą po ringu?

Ale niech tam będzie. Może ogladaliśmy różne walki.

Ja widziałem u Pudziana siłę. Niestety tylko siłę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda Pudzian jest ogromnie silny,ale nie nadaje sie ta siła do MMa...tam trzeba zaprawy na meczach piłkarskich,żeby się dobrze czuć w klatce... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda Pudzian jest ogromnie silny,ale nie nadaje sie ta siła do MMa...tam trzeba zaprawy na meczach piłkarskich,żeby się dobrze czuć w klatce... :naughty::wink4:

Hehehe. Dobrze napisane :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kiedyś jezdziłem na mecze,więc wiem,co tam się "wyprawia" nie raz mordę komus obiłem,ale nie wiem,czy więcej razy nie byłem obity sam,więc takie walki -no raczej nic nowego,czego bym jeszcze nie widział, :cool1: moim zdaniem-Pudzian nie nadaje się do tego sportu,szanuję go ,jako sportowca,za osiągnięcia w SM,każdy zawodnik,czy bokser etc-ogólnie- Fighter,musi choć raz w swoim życiu dostać taki wp***dol,aż do granic wytrzymałości,jeśli się podniesie-będzie walczył inaczej,z głową,trzezwo będzie mierzył siły i umiejętności na zamiary...inaczej będzie to jak w przysłowiu-"trafiła kosa na kamień i sie złamała" każdy wie najlepiej,gdzie jest ta granica wytrzymałości psychicznej-Pudzian sie poddał,więc może właśnie odkrył,jak blisko jest tej cienkiej linii,po której jedni mówią,"teraz to już mi jest to obojętne",a inni "wytarczy" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian sie poddał,więc może właśnie odkrył

..że jest cipką .. :decayed:

W mich oczach gość się skompromitował, bo zakończył walkę w najgorszy sposób,a dopóki nie wybił ostatni gong zawsze istniała szansa wygrać. Wystąpił jako Polak i stchórzył, gdybyśmy mieli takich Obrońców Ojczyzny w 1939,to wojna skończyła by się dla nas 1 września o 16-tej.. :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca można tak powiedzieć kolego GILI :cool1:

moim zdanie pudzian dostał baty i tego było mu potrzeba żeby nie wygadywał takich pierdół jak po walce z kawaguchim "że zdobędzie mistrza w MMA" :polew:

W SM to mógł sobie tak gadać ale w MMA jest żółtodziobem i powinien zacząć od ligi podwórkowej...

Zresztą sam sylvia powiedział że pudzian to gość w SM :hi: ale udowodni mu że żaden z niego zawodnik w MMA :baseball: i tak też zrobił :bokser:

ale wiecie co najbardziej moim zdaniem było żenujące dla polaków :wallbash: nie przegrana pudziana nie to że praktycznie ani jednego ciosu nie wyprowadził, bo nie jest po prostu zawodnikiem MMA. lecz :shocked:

hymn w wykonaniu Justyny Moniak :stop: skąd ją wytrzasnęli to ja nie wiem mój pies jak wyje do księżyca to wydaje przyjemniejsze dźwięki :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sztywny jak pal podtrzymujący Sopockie Molo...

bardzo celna uwaga, co więcej to jest sztywność do podnoszenia ciężarów, a nie do walki w klatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymn w wykonaniu Justyny Moniak :stop:

Dokładnie. Po prostu masakra :wallbash:

Zapewne dziewczyna była podbudowana, że tak źle jak Edzia Górniak wypaść nie można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymn w wykonaniu Justyny Moniak :stop:

Dokładnie. Po prostu masakra :wallbash:

Zapewne dziewczyna była podbudowana, że tak źle jak Edzia Górniak wypaść nie można :decayed:

:polew: :polew: lepsze nagłośnienie miała niż Górniakowa ale nie wiele jej to lepiej poszło :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ten filmik :polew:

a tak w ogóle jak chcecie obejrzeć dobrą walkę w gali Mosin (moim skromnym zdaniem walka wieczoru :naughty:) to zobaczcie sobie:

Roxanne Modafferi vs. Tara Larosa

nie wiem czy ktoś z was oglądał całą gale ja tak i mogę spokojnie powiedzieć że to jest prawdziwe MMA pełny profesjonalizm zobaczcie na te ruchy

walka naprawdę świetna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ten filmik :polew:

a tak w ogóle jak chcecie obejrzeć dobrą walkę w gali Mosin (moim skromnym zdaniem walka wieczoru :naughty:) to zobaczcie sobie:

Roxanne Modafferi vs. Tara Larosa

nie wiem czy ktoś z was oglądał całą gale ja tak i mogę spokojnie powiedzieć że to jest prawdziwe MMA pełny profesjonalizm zobaczcie na te ruchy

walka naprawdę świetna :oklaski:

Dokładnie. Świetna. Zasłużone zwycięstwo Modafferi, aczkolwiek obie zawodniczki stoczyły naprawdę świetny pojedynek :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawdziwy fajter jestem jego fanem

na moje to jakiś zwyczajny oszołom ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debil, że nu.

Zobaczcie to

To chyba były jakieś pokazy dla dzieciarów w stylu "jak gówniarz może pokonać boksera". Ale "bokser" nie zgodził się z werdyktem i sędzia zarobił w cymbał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian sie poddał,więc może właśnie odkrył

..że jest cipką .. :decayed:

W mich oczach gość się skompromitował, bo zakończył walkę w najgorszy sposób,a dopóki nie wybił ostatni gong zawsze istniała szansa wygrać. Wystąpił jako Polak i stchórzył, gdybyśmy mieli takich Obrońców Ojczyzny w 1939,to wojna skończyła by się dla nas 1 września o 16-tej.. :tongue4::decayed:

jak dla mnie bal o swoja medialna facjatke - bal się, ze w tańcu na lodzie nie wystąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras ma szanse poważnie zaistnieć w MMA

Wlczył na tej samej gali co MegaPudzian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...